Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam lamerskie pytanie: Jak taki komplet torb http://www.lidor.pl/str-5px73-70-00.html sie montuje i czy trzeba stelaże dokupić, jeśli tak to jakie ??

Nie ma bata, bez stelaży nie obleci. Jak chcesz, to mam w garażu, możesz obejrzeć, zamawiałem kiedyś. Teraz jeżdżę z torbą z wewnętrznym stelażem to zdjąłem. Na allegro ogłasza się ten gość, który dla mnie robił, łatwo znaleźć. Jak chcesz, to rezyduję na Projektancie, daj znać na priva, to się spikniemy.

A jeśli jeszcze nie kupiłeś tych z Yamahy to odpuść. Mam lepsze rozwiązanie i za te same piniendze.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lamerskie pytanie: Jak taki komplet torb http://www.lidor.pl/str-5px73-70-00.html sie montuje i czy trzeba stelaże dokupić, jeśli tak to jakie ??

 

Mam dokładnie te same torby i nie potrzeba żadnego stelażu, rzepami zapinasz tył za oryginalne kierunkowskazy a przód taśmami z regulacją i szybkozłączką za podnóżki pasażera. Centralny kufer zapinany rzepami do bocznych.

Na stronie jest informacja " zestaw nie wymaga dodatkowego systemu montażowego. "

 

Czy ktoś z forumowiczów wybiera się jutro na zlot do Częstochowy?

Edytowane przez the flash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Straszne pustki i wiatr hula, jakby coś wybuchło albo zdechło.

Dla rozruszania towarzystwa informuję, że chyba udało mi się rozwiązać problem nagłego odcięcia w czasie jazdy na autostradzie lub dłużej na stałych obrotach - wymieniłem czujnik położenia wału. Na razie jest OK.

smaczku dodaje fakt, że u dealera Yamahy czujnik kosztuje około 330 PLN, a w USA jakieś 25$

Niech nam żyje Unia Europejska (tzn niech sobie żyje w zdrowiu i szczęściu, nawet jednopłciowym, brodatym itp a ode mnie się odp...doli)

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie amerykańskie społeczeństwo jest za biedne i ich nie stać, porównując do "bogatej" Europy, na takie ceny, co jest normalnie biznesowo wykorzystywane przez wszelkiej maści korporacje. Tendencja, że cena na naszym kontynencie = 150% do 200% ceny USA znana od dawna... pojazdy, elektronika, ciuchy, etc. itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

25-28 wrzesień - sporo czasu jeszcze.

....a to niedaleko naszej granicy?

 

To ja mam niecałe 600km w jedną stronę.

Góralu no to spo-ko :cool: jestem za!

 

P.s: Ciekawe jaka wystąpi frekwencja :laugh:

 

Pozdro

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ze 3 razy na wariacie, za 2 tygodnie znowu ruszamy na jakieś 11 albo 12 dni, pewnie tym razem zrobimy Stambuł od 2 strony, polecimy dookoła Morza Marmara i od Azji przez Stambuł na Bułgarię.

A propos Transfogorskiej, pierwszy raz bylem jak asfalt zwijali od południowej strony, normalnie enduro. Teraz od paru lat położony jest nowy i trasa jak marzenie. Warto, bo widoki nieziemskie, jedyny minus, to cholerne muszki tak między 1000 a 1800 mnpm upierdliwe jak mało co. Os strony Sebes, za odbiciem z głownej po 15 km jest fajna knajpa, jedzenie dobre i tanio nocleg mają, warunki ok. Tam się można przespać, zrobic Transfogorską i dolecieć pod np. serbską granicę bez problemu.

 

... to mobilizację czas zacząć :wink:

Pewnie będę jak do września dożyję

A to nie w Liptowskim Mikulasu Janosika za poślednie ziobro na haku powiesili?

To dożarte ludzie są, czas się bać

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2 tygodnie znowu ruszamy na jakieś 11 albo 12 dni, pewnie tym razem zrobimy Stambuł od 2 strony, polecimy dookoła Morza Marmara i od Azji przez Stambuł na Bułgarię.

 

 

 

 

Ej ładna traska widze w planach ,odwiedzimy ta knajpke co polecasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...