Skocz do zawartości

Problem Derbi Senda - Elektryka


kozakkiewicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zastanawiałem się dlaczego gdy dusze przedni hamulec nie świeci lampa stopu... Okazało się, że nie ma tam tego kabla i nie wiem jak go naprawić. Można kupić gdzieś sam kabel i jak go podłączyć?

Mozesz jeszcze sprawdzic jak to jest w tylnym hamulcu i zrobic analogicznie w przednim. Nie pamietam juz ale chyba w MTX nacisniecie hamulca zwieralo dwa kable i zamykało obwód. Rozbierz ten "zapalacz stopu" z tyłu,zobacz na jakiej zasadzie działa i możesz pociągnać rownolegle do niego wtedy przewody z przodu. Wtedy bedzie tak ze albo przod albo tyl albo dwa razem beda zamykac obwód. Więc nie widzę problemu. Powinno obejść się bez schematy, w końcu to jest podstawowe rozwiązanie zastosowane tam bez żadnych fajerwerek.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu od razu od pompki idzie kabel do lampy zobaczę czy z przodu nie są jakieś ślady po urwanych kabelkach...

 

Niestety... Przod i tył to nie to samo... Tak jak adoado0 mowisz to tylko z tyłu jest. Z przodu widze tylko przy rączce ślady jakby tam kiedyś coś było ale to nie wygląda na kabel... :/

 

 

 

http://img442.imageshack.us/img442/2346/3136500252gn9.jpg Nie wiem czy ten kabel jest od stopu ale wiem ze go nie mam.

Edytowane przez kozakkiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ostatnio zastanawiałem się dlaczego gdy dusze przedni hamulec nie świeci lampa stopu... Okazało się, że nie ma tam tego kabla i nie wiem jak go naprawić. Można kupić gdzieś sam kabel i jak go podłączyć?

 

 

 

 

czarno zielony na klamce ma sie łaczyc z czerwono czarnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...