Skocz do zawartości

Wybór motoru.


Pum4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wam serdecznie :biggrin:

Nawet nie wiecie jak mi pomogliście ;]

Co do Yamahy DT się równierz zastanawiam, ale bardziej do mnie przemawia Aprilia rx lub hm cre 50. Pozdrawiam!

 

PS.Narazie potrzebuje 50 ponieważ za dwa lata będę mieć 18 więc kupie coś znacznie mocniejszego :bigrazz:

 

po co chcez wyprzedzac skutery skoro wiekszosc czasu zapewne spedzisz w miescie... bo 50 cm na trase to strach ? laski chcez rwac ?

 

ps. cos mocniejszego to R1 ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce w miare dobre przyspieszeni :buttrock:

Chodzi mi oto żeby brał simki skutery itp...

To odpowiecie mi na pytanie?

Czy enduro 50ccm będzie wyprzedzać simsony, skutery itp?

Wiem że mój znajomy ma enduro 50ccm i jak odkręci mu więcej gazu to bez problemu na jednym staje. Enduro nie było tuningowane....

To co to za 50cm że po odkręceniu minetki w pion idzie? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co to za 50cm że po odkręceniu minetki w pion idzie? :P

 

 

 

 

moja TS na 1 i 2 biegu :) chociaż by nawet ;] siadasz na tyle siedzenia albo na stojaco i cala filozofia :buttrock: kolega tez tak robi na Simsonie (jest ciezki siada na tyle i samo go podnosi) Ew mozna szarpnac moto i zakręcić manetką wtedy pion jest wyzszy :buttrock: WIęc spokojnie sie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co chcez wyprzedzac skutery skoro wiekszosc czasu zapewne spedzisz w miescie... bo 50 cm na trase to strach ? laski chcez rwac ?

 

ps. cos mocniejszego to R1 ?

 

Wiesz skutery też jeżdżą po mieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 ze sprzęgła dać w pion to żaden problem nawet na siedząco , a jak z gazu to wystarczy na tylne nóżki stanąć i odkręcić manetkę na max

Miałem Simsona wiec wiem...

Co do wyprzedzania to skutery oka , ale z simsonami to nie zawsze jest łatwo :)

 

DT50 jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...