Skocz do zawartości

ZLOT WILD / ROAD STAR


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_mrgreen: :icon_twisted: :icon_twisted: Dokładnie na pierwsze spotkanie nie potrzeba nam super zlotu i organizacji. Ważne żeby się spotkać.

 

Popieram. Nie trzeba wiele. Kawłek pola na namioty, jakaś toaleta i bar. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o to w tym wszystkim chodzi,żeby się spotkać nie trzeba żadnego zlotu.W lecie wystarczy nam jakieś pole namiotowe nad jakąś wodą,żeby było przyjemniej,tereny do jazdy są wszędzie,a piwo leją w całej Polsce.Potrzebny jest tylko termin,niekolidujący z jakimiś zlotami choć to zawsze gdzieś będzie wymagało jakiegoś kompromisu.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

zmienię trochę temat, otóż obserwuję, że od pewnego czasu są na tym forum posty dotyczące ewentualnego spotkania "wild/road starowców". Otóż mam propozycję - wraz z kolegami z CYC 11 kwietnia jedziemy w okolice Trójmiasta do naszego kolegi (również byłego CYC-a) księdza Maślaka na coroczną imprezę zwaną "Jajcarnią", może znajdzie się paru chętnych do wspólnego wyjazdu w naszym gronie. Dodam że z tego forum na pewno pojadę ja i Lester.

Program wyglądałby następująco:

 

piątek: dojazd na miejsce i zakwaterowanie w miejscowości Skarszewy - Lester poda szczegóły

sobota: wycieczka po Kaszubach i opowieści wieczorne

niedziela: tutaj cytuję kolegę Maślaka organizatora tej imprezy 13 kwietnia. Plan roboczy jest następujący:

 

- poszukiwanie na pograniczu Kaszub i Kociewia miejscowości Sobowidz GDA i parkowanie sprzętów od 10.00 (przyda się jakaś deseczka lub blaszka pod stopkę boczną, nieduży tu parking)

 

- 11.00 Msza św. w miejscowym kościele, błogosławieństwo sprzętów i bikerów

 

- 12.00 tradycyjne nagradzanie najtwardszego, najmłodszych, najstarszych i inych "naj-"; powraca (sopockie jeszcze) głosowanie tubylców na MISTER i MISS Centaura; fotografie pamiątkowe wśród przyjaciół i autochtonów

 

- 13:00 spacer po Kaszubskich drogach (błotno-bagienni mają niedaleko "tor" Jagatowo i górkę zwaną Tajwanem między Klępinami a Ulkowymi, ultra-szybcy i infra-powolniaki mogą wyruszyć w odrębnych grupach); teoria głosi, że zachowujemy wszystkie paragrafy i nie wołamy do autorytetów o wyłączenia dróg z ruchu etc.

 

- 16:00 ognisko dla wytrwałych i ocalałych z defilady, w ogrodzie parafialnym w Sobowidzu; kiełbaski czy szaszłyki we własnym zakresie"

 

Przy czym 2 pierwsze dni w Skarszewach możecie liczyć na czas zorganizowany przez CYC i nasze "smętne"

towarzystwo

 

Zatem, jak ktoś jest zainteresowany, zapraszamy i proszę o info do Lestera - on tworzy listę

 

pozdrawiam,

 

 

To jest post SławkaS który ukazał się w naszym głównym forum, a ja dodam od siebie iż jest to impreza rozpoczynająca sezon motocyklowy w trójmiescie. My rozwiajmy ja do 3 dniowego zlotu. spotykamy się w miejscowości Skarszewy w osrodku WCZASOWICZ a tam:

20 zł od łóżka za noc; Łazienki nowe na korytarzach (ośrodek kolonijny)

10 zł obiad;

8 zł sniadanie;

8 zł kolacja.

Właścicielka zapewniła że posiłki są spore i bardzo smaczne.

Jeżeli chodzi o umiejscowienie imprezy jest to najdogodniejsza lokalizacja.

 

W sobotę organizujemy wyjazd po Kaszubach (kilka naprawdę ciekawych miejsc, gdzieś z obiadem), powrót do ośrodka na bibe motocyklową.

Rano msza u kolegi motocyklisty i pobyt w granicach rozsadku (zalezy kto ile wraca)

W piatek oczywiście przyjazdy -zapoznanie- i miłe złego początki.

prawdopodobnie jeżeli frkwencja bedzie zadawlająca zamówię koszulki okolicznościowe.

Wszystkich chetnych prosze i zpisywanie się poniżej z wpisaniem daty przybycia i ewentualnie rozmiaru koszulki. To tyle narazie.wszelkie pytania - walcie jak w dym. Jest okazja zrobić spotkanie szerokim gronem przed pełnią sezonu i ustalić szczegóły ewentualnie następne - większego. Pozdrawiam

 

Jeszcze jedno - jest to oczywiście impreza ogólna i nie tylko dla WILD ROAD I C.Y.C.

Jeżeli chcecie wpaść większa grupą czy z jakims kumplem to jak najbardziej, osrodek jest na 120 osób i zarezerwowałem termin dla motocyklistów, więc tylko podawać chetnych i sprawy opisane powyżej.

Edytowane przez Lester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to 11.04 i taka podróż na drugi koniec Polski to lekkie przegięcie.W lecie to i owszem ale nie teraz.Pozdrawiam i czekam na inny termin.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to 11.04 i taka podróż na drugi koniec Polski to lekkie przegięcie.W lecie to i owszem ale nie teraz.Pozdrawiam i czekam na inny termin.

 

 

No no Panie Dzieju w kwietniu ponoć mamy juz mieć lato więc moze to i dobry termin. A czy ja z "Warriotem" mogę również się podłączyć pod zlot Wildków ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drex,

 

jeżeli chodzi o spotkanie, o którym ja pisałem i Lester - nie ma problemu, nie jest to spotkanie Wildków i Road Starów, jako członkowie CYC rzucilismy propozycję wyjazdu z nami, jeżeli ktoś ma ochotę - nie ma problemów.

 

Co do terminu - początek kwietnia jak dla mnie to środek sezonu, aczkolwiek każdy decyduje o sobie jakie terminy i warunki są mu potrzebne i pasują do jazdy

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drex,

 

jeżeli chodzi o spotkanie, o którym ja pisałem i Lester - nie ma problemu, nie jest to spotkanie Wildków i Road Starów, jako członkowie CYC rzucilismy propozycję wyjazdu z nami, jeżeli ktoś ma ochotę - nie ma problemów.

 

Co do terminu - początek kwietnia jak dla mnie to środek sezonu, aczkolwiek każdy decyduje o sobie jakie terminy i warunki są mu potrzebne i pasują do jazdy

 

pozdrawiam,

 

No to Sławku ja się pisze w takim razie na jazde z Wami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w okolicach zalewu sulejowskiego? Ja odpadam w kwietniu na pomorze wybieram się na przełomie lipiec\sierpień a tak a propos to kiedy miał by być ten "spęd"?

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYB@ a może na początku sierpnia wybierzesz się z nami do Chorwacji na małe wakacje?Zapraszam Cię na zlot do Prudnika 26.07 a tam wszystko będziemy uzgadniać .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYB@ a może na początku sierpnia wybierzesz się z nami do Chorwacji na małe wakacje?Zapraszam Cię na zlot do Prudnika 26.07 a tam wszystko będziemy uzgadniać .

 

Serdeczne dzięki :banghead: za zaproszenie ale może coś więcej na ten temat? Może być na priv. Choć niczego nie obiecuję poprostu muszę to obgadać z plecakiem.

 

pozdr

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej wiadomości o 3 zlocie w Prudniku narazie na www.forum.motocykle.slask.pl .

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...