Skocz do zawartości

Rospoczęcie sezonu GRYFA Gryfice


green
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani pragnę poinformować (może za wcześnie, ale zawsze lepiej), że w dniach 11-13 kwietnia 2008 roku pragnę wszystkich zaprosić wraz z Klubem Motocyklowym Gryf z Gryfic na rozpoczęcie Sezonu 2008.

Program wstępny:

Piątek- zjazd, ognisko, zaplecze gastronomiczne, wspólna zabawa.

Sobota - 12.00 Msza św. w Trzebiatowie, wspólna parada (dokąd? trwają ustalenia), dalsza zabawa w miejscu zakwaterowania.

Niedziela - rozjazd do domu.

 

Miejsce spotkania i zakwaterowanie Ośrodek Kolonijny Albatros Pogorzelica. Koszt noclegów zostanie podany w późniejszym terminie.

Będzie punkt gastroniomiczny z jedzonkiem i zupką chmielową, każdy będzie mógł sobie coś kupić.

 

Jest jeszcze czasu sporo, ale można już dziś wpisać sobie to w kalendarz.

Zapraszam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie dziekuje za zaproszenie i oswiadczam ze bede na 99% z uwagi na to ze mam kilku znajomych z waszych stron jezdzacych na moto :crossy: , takze bedzie okazja ich odwiedzic i poznac was przy piwku :flesje: .

Pytanie mam jedno a mianowicie o ktore Pogorzelica chodzi bo mi na mapie wyskoczyly dwie takie miejscvowosci w waszych stronach. Domyslam sie ze chodzi o ta nad samym morzem jasne? :lalag:

Pozdrawiam! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie ma być to rozpoczęcie? W Gryficach, Trzebiatowie czy Pogorzelicy, bo nie kapuję? Najlepiej gdyby w Trzebiatowie, bo stamtąd jestem /pochodzę/. :flesje:

 

Pytanie mam jedno a mianowicie o ktore Pogorzelica chodzi bo mi na mapie wyskoczyly dwie takie miejscvowosci w waszych stronach. Domyslam sie ze chodzi o ta nad samym morzem jasne? :crossy:

Pozdrawiam! :cool:

Chyba chodzi o tę niedaleko Niechorza i Rewala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mnie wyprzedził z umieszczeniem info. I brak podstawowych informacji.

 

Rozpoczęcie Sezonu 2008.

Program:

Piątek- zjazd (Pogorzelica), ognisko, zaplecze gastronomiczne, wspólna zabawa.

Sobota - 12.00 Msza św. w Trzebiatowie, kawa i ciasto na Rynku Trzebiatowskim, parada do Gryfic (poczęstunek obiadowy), dalsza zabawa w miejscu zakwaterowania.

Niedziela - rozjazd do domu.

 

Miejsce spotkania i zakwaterowanie Ośrodek Kolonijny Albatros Pogorzelica. Koszt noclegów: 25 zł za dobę (pościel w cenie, śpiwory i namioty zostają w domu).

Będzie punkt gastroniomiczny z jedzonkiem i zupką chmielową, każdy będzie mógł sobie coś kupić.

Można zabrać ze sobą kiełbaski, będzie na czym je upiec.

Osoby chętne na nocleg proszę o kontakt na PW, byśmy wiedzieli ile pokoi przygotować.

 

Pogorzelica jest na morzem, pomiędzy Niechorzem a Mrzeżynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby chętne na nocleg proszę o kontakt na PW, byśmy wiedzieli ile pokoi przygotować.

Domek czy pokoik dobra rzecz, sęk w tym, że nie wiem na 100% w chwili obecnej jak będzie z czasem wolnym. Teraz pytanie, jeśli spóźnię się z zamówieniem pokoju i wszystkie będą zajęte, czy przewidziane są jekieś miejsca namiotowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nocleg proszę się nie martwić. Wszystkim wystarczy. Ośrodek dysponuje prawie 300 miejscami noclegowymi. Wiem, że nie wszyscy na nocleg się szykują. Niektórzy tylko na dzień przyjadą.

A zgłoszenia dają nam orientację, ile ma być pokoi dostępnych.

 

Dobry pomysł z tym rozpoczęciem, w końcu coś w naszym regionie, z Kołobrzegu pare moto będzie.

Cieszę się, ze Kołobrzeg zawita. Wszak sam od czasu do czasu tam się pojawiam. To zabierzcie jeszcze ze sobą z Katedry wikarego, bo też jeździ na moto. :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie pokryje się z żadnym rozpoczęciem u nas (choć znając życie nic ciekawego u nas nie wymyślą) to można mnie wstępnie policzyć, postaram się parę osób z koszałkowa przywieźć

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazan na pewno Ci się uda kogoś ściągnąć. Może znasz Mava, lub Artura z Dorotą. Oni zapewne będą jechali.

 

Nastąpiła mała zmiana w planie. W sobotę po Mszy ciasto i kawa w Salce Parafialnej, potem jedziemy do Gryfic, a tam Topienie Burej Suki.

Będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazan na pewno Ci się uda kogoś ściągnąć. Może znasz Mava, lub Artura z Dorotą. Oni zapewne będą jechali.

 

Nastąpiła mała zmiana w planie. W sobotę po Mszy ciasto i kawa w Salce Parafialnej, potem jedziemy do Gryfic, a tam Topienie Burej Suki.

Będzie super.

 

 

masz na myśli Artura i Dorote od TDM-a? jeśli tak to pierwsze osoby jakie mi przyszły na myśl, znamy się dobrze, w zeszłym roku zaliczyliśmy wspólnie między innymi "lane" Niechorze :buttrock:

Edytowane przez kazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś mały odźwięk idzie u nas, na razie bez konkretnych deklaracji, ale zainteresowanie jest, dodatkowo chłopaki z bydgoskiego forum podpieli się z tematem pod nasze koszalińskie więc szansa jest na pare sprzętów też z okolic bydgoszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na myśli Artura i Dorote od TDM-a? jeśli tak to pierwsze osoby jakie mi przyszły na myśl, znamy się dobrze, w zeszłym roku zaliczyliśmy wspólnie między innymi "lane" Niechorze :D

Tak kazan, to oni. To myślę, że zajedziecie. Może Dor na swoim koniku przybędzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...