Skocz do zawartości

Zdjęcia z imprez i wypadów na 2oo


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Wczoraj odbyło się spotkanie motocyklistów z Torunia i okolic na kręglach w Graculi.Oto kilka fotek jakie zarejestrował mój aparat.

 

 

Album :icon_arrow: http://marki.fotosik.pl/albumy/569808.html

 

 

 

P.S.Dziękuję za miłe spotkanie i oby częściej :icon_mrgreen:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ŚWIECIE 21 III 2009 r.

Po 30 minutach walki z akumulatorem, który wipił przez zimę całą wodę, o 13:30 popędziłem z całym stadem koników mojej pięćsetki w kierunku zamku świeckiego. Po drodze zaniepokoiły mnie powracające w szybkim i bardzo szybkim tempie lśniące maszyny ze swoimi właścicielami w czarnych skórach. Na miejscu 2 minuty zwiedzania, robienia pamiątkowych zdjęć i wyjazd z grupą toruńską i chyba dwoma kolegami z BY w kierunku Ostromecka. Po drodze kawalkada się porwała i chwilę szpica musiała czekać podziwiając wiosenne uśpienie pól i lasów. Ostromecko zaskoczyło mnie zmianami, odnowiona elewacja (schody już widziałem w zeszłym roku) kamienna panienka z kamiennym uśmiechem o boskich kształtach (jakby była trochę większa to bym ją zabrał do domu). Pare pstryczków foto Nikonem i zaprzyjaźnionym Canonem. Powrót. W Stryszku CB pożegnało CT. Ja jeszcze na stację nakarmić kucyki i dzwon do kolegi czy jedzie do Dobromierza. Kolega mnie olał na rzecz leżącej z nim na kanapie żony ;) więc pojechałem do domu. Umyłem zwierza, nasmarowałem łańcuch i na ognicho do kolegi Jasia co aktualnie ma sprzęta w naprawie. Następnie dojechał ten co leżał z żoną w domu wraz z tą co z nią leżał. Spaliliśmy marzannę wypiliśmy na zdrowie i tych co się bronili i tych co się wdarli by w jednej sekundzie pokój zawarli... Ot taka krótka historia jednego dnia w roku.

 

zdjęcia TU galeria romanS-a

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Zdjecia zrzucam na picasa, jak już reszta zrzuci, to też Wam zapodam :D

 

troszka odmenie :D

http://picasaweb.google.pl/manka.agata/SlubAsiIMiOsza#

 

Jak reszta coś zapoda to też zarzuce:)

 

No i juz czesciowo sie pojawiają jakies :)

http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...pic=31698&st=45

Edytowane przez motomanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...