Skocz do zawartości

TDM w moim garazu


Sadek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje. z tego co wiem to w tych z '92 padaly regulatory napiecia. zmienili to chyba w '94. ja mam '95 i uwazam ze motocykl jest super w kazdym calu. jesli jest w dobrym stanie dopiero go zaczniesz doceniac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam nadzieje ze go zaczne doceniac.

musze przyznac, ze decyzja w sprawie kupna TDM zapdla w srode, a w sobote motocykl stanal w moim garazu.

nie zdazylem nawet obadac tematu TDM...generalnie rzecz biorac.

o ile Fazerem interesowalem sie i sporo o nim wiedzialem, o tyle o TDM nie za wiele, byl to jednak jeden z motocykli, ktore bralem pod uwage...

 

pozdrawiam i dzieki za cieple slowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widze ze z TDMami juz tak jest :F kazdy poluje na co innego, ale w koncu decyduje sie na 'ostatecznosc' - TDM i efekt tego jest taki, ze ciezko jest znalezc w internecie zle slowa o tym motocyklu. ba! na poczatku tegorocznej srogiej zimy :clap: pojechalem zmienic tylna gume, ale wszedzie byly terminy tydzien-dwa. pod koniec dnia trafilem na zaklad, ktory wprawdzie juz 'skonczyl prace', ale jakis poczciwy pan wybiegl "ja tez jezdze na tdmie! chlopaki jeszcze ten motocykl zrobcie" i kiedy motocykl 'sie robil' to pan wlasciciel pokazywal swoja tdme i zachwalal jakich to on sprzetow nie bierze na torze poznan (bo waskie i da sie mocno polozyc). nawet zabronil mi zmieniac na co innego ;F

fakt moze nie jest to sztandarowy produkt yamahy, ale napewno niezawodny. sprawdzaj olej zgodnie z manualem ;F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z manualem...jasne(oczywiscie manual jest bo 2 dniach bojow z netem :bigrazz: )

nie pamietam co ile zalecaja, ale CX nauczyl mnie takiego dbania o olej, ze sprawdzalem praktycznie przed kazda trasa. ile w ogole TDM moze go wypic(CX palil 500 ml/1000km)? i jeszcze pytanko - skoro juz sie temat troszke rozwinal - poprosze o opinie uzytkownikow opon Conti Road Attack. slyszalem o nich kilka przychylnych slow i zastanawiam sie czy ich nie zalozyc.

pozdrawiam

Edytowane przez Sadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapraszamy na forum www.xtzclub.pl . W sumie sporo te motocykle łączy, więc będziesz się miał kogo ewentualnie wypytać. Sporo wiedzą chłopaki.

Edytowane przez wieczny student
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja tdm biezrze roznie. spalanie ma 6-7 choc z tego co wiem 6,5 to powinien byc max. jeszcze nie zagladalem do swiec (w miare nowe). olej - potrafi spalic do litra na 1000 ale leje rzadszy niz trzeba.5W/40 syntetyk. moze juz powinienem lac polsyntetyk, ale dla mnie wazne jest dobre smarowanie (nie wiem czy juz nie pisalem :(.

 

i cos dla Ciebie:

http://www.tdm.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...