Skocz do zawartości

Co ile Zmiana Lancucha Rozrzadu DR 600SE


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie..prosze pomozcie mam 65 tys i najprawdopodobniej silnik nie byl nigdy rozbierany.na zimnyl cos tam leciutko sluchac w sumie jak w kazdym nawet nowym silniku z tego co sie dosluchiwalem puzniej cisza.Silnik pali mi rano gora na 3 but potem juz 1szy..ale nie wiem..szukalem na dr650.pl nieznalazlem..;/pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z kad wiesz ze chodzi o lancuszek rozrzadu?? Sugerujesz sie paleniem?!

 

Ja mam 50tys km z groszami i nigdy jeszcze nie robilem lancuszka. Pali z pierwszego za kazdym razem niezaleznie czy na cieplo czy zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srednio co 50 -60 tys - ale wtedy tez i balansowy sie powinno wymienic - kupuj tylko oryginaly ( ja kupilem w motobocie) zdane did -y sridy bo to szmelc i szkoda kasy ladowac. Sam sie tym przekonalem jak wykonczylem 2 didy z roznych zrodel za 350 zl w 3 tys km , teraz mam oryginal za 150 zl i po 2 tys km nadal jest na 3 zabku napinacza tak jak go zakladalem. Z balansowym podobnie.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o taka odpowiedz mi chodzilo:)Teraz tylko wytlumacz mi czy moge sprawdzic jakos jego zuzycie??Moto jest zadbane nie bylo katowane wiec mozliwe ze jescze jest dobry.mysle ze jakos na tym napinaczu o jego napiecie pozwoli to wywnioskowac.no i co to balansowy??HEh moja dzialka to 2T w 4T siedze od niedawna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manual do lapy i szukaj dlugosci na odcinku 21 pinow ( bolcow spinajacych oczka lancuszka). Bslansowy napedza takie ciezarki w siloniku, co by ci silnik nie skakal wraz z moto jak wal sie kreci. W Dr z tego co sie orientuje jest po lewa pokrywa silnika , a rozrzad po koszem sprzeglowym po prawej stronie.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...