Skocz do zawartości

Pierwszy Zlot Motocyklowy w Rudzie Śląskiej


Kinga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13-14-15 czerwca odbędzie się Pierwszy Zlot Motocyklowy w Rudzie Śląskiej

wjazd : 35 zł kierowca motocykla, 15 zł pasażer

w cenie wjazdu : koszulka,znaczek,nalepka ,jeden poczęstunek

( kiełbasa,bigos,kaszanka,bułki lub chleb,dwa piwa )

miejsce Zlotu : Park przy "Druidzie " ul. Niedurnego 68 ( za budynkiem MCK-wjazd

bramą z boku MCK )

 

Plan Zlotu

13 czerwca godz.17.00 - wjazd

godz.18.00 -Uroczyste rozpoczęcie Zlotu

i zabawa przy dźwiękach kapeli

14 czerwca godz.12.00 zbiórka i przygotowania do Parady

godz.13.00 Parada ulicami miasta

godz.16.30 konkursy

godz.20.00 zabawa przy dźwiękach kapeli

15 czerwca zabawa przy dźwiękach muzyki z głośników.

 

P.S.

Z uwagi na fakt iż są przeprowadzane rozmowy z menadżerem zespołu "Dżem " o warunkach ich występu na Uroczystym rozpoczęciu Zlotu , podam w późniejszym terminie czy będę musiała pobrać opłatę za wejście na ich Koncert( byłaby to kwota 20 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proszę nie powielać tematu we wszystkich możliwych działach!!

oki -i sorki za powielanie :) ale mam pytanie -gdzie umieścić Zaproszenie na Zlot tak aby wszyscy z Forum mogli je odczytać ? może w "podróżach" ? chyba tak ....

- to na drugi raz jak będę coś pisać o tematyce Zlotu lub jakiejś Parady to umieszczę w "podróżach" :flesje:

 

 

dzienki Dominiku za sprowadzenie mnie na ziemie - na własciwe miejsce:)

 

WAŻNE INFO

kochani -sorki ale muszę edytować ten post z info o Zlocie - a wyjaśniam dlaczego :(

wczoraj niespodziewanie zmieniona została lokalizacja Zlotu

z parku przy "Druidzie" na "Przystań" w Rudzie Śląskiej -dzielnica Kochłowice

powód?- w parku "niebiescy" zalecili nam grać do 22-ej a potem lulu a nie po to Was Wszystkich Zapraszam abyscie bawili sie tylko do ciszy nocnej:(

no i ich"obawa" ,że będą bójki :wink:

park przy "Druidzie" jest w centrum miasta i nijak nawet choćbyśmy siedzieli bez muzyki na placu -to i tak gwar rozmów ,śmiechy itp.mogłyby znowu komuś przeszkadzać ... a tam na "Przystani" jesteśmy w środku lasów więc kapele grają do rana ,my bawimy się też do rana i nawet jakbyśmy mieli sie pozażynać to nikogo tam nie bedzie gryzło w oczka :cool:

 

jak na razie zmienię dane o terenie i wrzuce foty z "Przystani" ale nie mogę zapodać mapki ,bo nie widzę jak tu wrzucić takowe ( podpowiedzcie mi -plisssss) :D :P :)

mogłabym siedzieć i pokombinować i może po jakimś czasie bym pochytała co i jak -ale w związku ze zmianą miejsca Zlotu mam na nowo do napisania wszystkie te dokumenty co miałam już zdane w Urzędzie - a jeszcze musze iść na bieżąco ze wszystkim i naprawdę - sorki ale nie mam czasu sie z tym mordować - dlatego -plissss -pomóżcie

 

13-14-15 czerwca odbędzie się Pierwszy Zlot Motocyklowy w Rudzie Śląskiej

wjazd : 35 zł kierowca motocykla, 15 zł pasażer

w cenie wjazdu : koszulka,znaczek,nalepka ,jeden poczęstunek

( kiełbasa,bigos,kaszanka,bułki lub chleb,dwa piwa )

Miejsce Zlotu: Ośrodek Rekreacyjny "Przystań" Ruda Śląska -dzielnica Kochłowice ul.Księżycowa

 

Załączony plik 273072__galeria_ruda_slaska.html ( 26.18K ) Suma pobrań: 1

 

Załączony plik 286188__galeria_ruda_slaska.html ( 22.89K ) Suma pobrań: 1

 

Załączony plik 637147koch_owice.htm ( 40.46K ) Suma pobrań: 0

mapka

www.mapa.szukacz.pl -wpisać Kochłowice i ul .Księżycowa

nie mylić z Rybaczówką - Przystań jest na lewo jak sie leci z Katowic na Kochłowice a Rybaczówka jest na prawo

 

Plan Zlotu

13 czerwca godz.17.00 - wjazd

godz.18.00 -Uroczyste rozpoczęcie Zlotu

i zabawa przy dźwiękach kapel "Rażeni Piorunem" oraz " MadMan"

cena biletu na koncert "Rażeni Piorunem" 5 zeta

 

14 czerwca godz.12.00 zbiórka i przygotowania do Parady Motocykli ,Starych Samochodów Zabytkowych

i Militarii

godz.13.00 Parada ulicami miasta i Pokaz sprzętu uczestników Parady oraz Pokazy zręcznościowe kierowców

godz.16.30 konkursy

godz.20.00 zabawa przy dźwiękach kapel " Golden Gatorf" oraz "Pingwiny"

 

15 czerwca zabawa przy dźwiękach muzyki z głośników.

 

jak było jeszcze " na tamtym terenie " to była załatwiona Akcja Honorowy Dawca Krwi

13-ego od godz.15-eh ambulans miał stać przed MCK( Domem Kultury czyli przed parkiem ) ale teraz jak jest zmiana miejsca to nie wiem czy ta Akcja bedzie tak samo od godz 15-ej -bo nie wiem od której bedziecie wjeżdżąć- tam ludzie i z miasta mogli oddawac krew a tu jesteśmy w srodku lasu- no i musze do Krwiodawstwa dopiero dzwonic -co i jak

ale Akcja -w tym dniu ale nie wiem od której godz- może zgodzą się spowrotem na godz.15-ą

 

Druga Akcja to Bezpieczny Motocyklista- ja na koszulkach zlotowych umieszczam nazwe Akcji i tak samo na plakatach zlotowych ale jest jeszcze sprawa naklejek ( kontynuacja obecnej Akcji)

poniżej dokładniej opisałam problem

 

 

P.S.

Z uwagi na fakt iż są przeprowadzane rozmowy z menadżerem zespołu "Dżem " o warunkach ich występu na Uroczystym rozpoczęciu Zlotu , podam w późniejszym terminie czy będę musiała pobrać opłatę za wejście na ich Koncert( byłaby to kwota 20 zł)

ta opcja odpada ,bo Dżem ma koncert wyjazdowy 14 czerwca ale obiecałi zarezerwować termin na drugi rok

 

jest jeszcze sprawa naklejek Bezpieczny Motocyklista ( kontynuacja obecnej Akcji) i Duch07 wydrukuje 8000 naklejek za 1200zeta -propozycja - abyście pomogli finansować - to wychodzi 15 gr jedna naklejka więc sami ustalcie po ile zrzutka

Duch07 wraca 26 maja z wojaży i mam do tego czasu zebrac forse

jak znajde na tyle sponsorów aby mi starczyło na wszystko -to odpadnie ta sprawa -i opłata za koncert"Rażeni Piorunem"

Edytowane przez Kinga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...