Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtajcie ludziki z Forum :-) Ja już w końcu zeszłam z pleców męża i będę jechać na swoje konto. Jak być w porzadku to do końca' date=' czy nie?

[/quote']

 

Witaj! Widać, że Panie zaczynają poważnie udzielać się na 4um :) Panowie, jeszcze trochę i staniemy się tu mniejszością, a mniejszość ma zawsze mniej do powiedzenia! 8O :-D

 

elou ptysie

milusio tu macie. bede czesciej zagladal Wink

 

No witaj! Wspomagaj męskie towarzystwo! :P

 

 

Przypominam wszystkim co wybierają się do Ś-cia. Bagaże do transportu zbieram DZISIAJ. Tel do mnie w profilu. Czekam na Was od 17-18 do ... .

 

Pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślimy, aby pojechać na zlocik do świnoujścia już ok południa.Kto chętny niech się odezwie będziemy gromadzić bandę do wyjazdu. Pozdrowionka

 

dzis zostalo juz ustalone ze ponktualnie 12.00 wyjazd naszych konikow do swinouscia na dobra zabawe.zaprasza sie wszystkich chetnych do wspolnej zabawy,GENERAŁ

 

[ Dopisane: 14 ]

Wtajcie ludziki z Forum

No witaj Ty Lafiryndo jedna

 

mysle lampucero ze ty w koncu pojedziesz sama na swoim motorku z przodu za kierownica a nie ciagle jako plecak bo w koncu po co ci te prawko :ehz: :ehz: :ehz: :ehz: :ehz: :ehz: :ehz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do pijakow' date=' ktorzy wiedza o co chodzi: wiecej z wami nie pije w tygodniu [/quote']

Nie bądź taki miękki pisior,chcielismy z Maćkiem żeby coś tu fajnie bylo a Ty zawsze cos,ja tam rano dobrze sie czulem poza leciutkimi suchotami,ale w piątek powtorka i w sobote także nie martw sie Dizel do wtorku wytrzeżwiejesz :)

 

[ Dopisane: 14 ]

mysle lampucero ze ty w koncu pojedziesz sama na swoim motorku z przodu za kierownica a nie ciagle jako plecak bo w koncu po co ci te prawko

Aty nie badz taki mądry narazie mamy jeden motocykl na drugi sezon bedzie drugi to bedzie jezdzic sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do pijakow' date=' ktorzy wiedza o co chodzi: wiecej z wami nie pije w tygodniu [/quote']

Nie bądź taki miękki pisior' date='chcielismy z Maćkiem żeby coś tu fajnie bylo a Ty zawsze cos,ja tam rano dobrze sie czulem poza leciutkimi suchotami,ale w piątek powtorka i w sobote także nie martw sie Dizel do wtorku wytrzeżwiejesz :)[/quote']

 

 

ale ty to to jestes w porzadku a ten rowerek to jest odlotowy :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do pijakow' date=' ktorzy wiedza o co chodzi: wiecej z wami nie pije w tygodniu [/quote']

 

Do kogo sapiesz' date=' pijaku :!:[/quote']

 

Ja chce sie piwa wkoncu napic! :)

Chyba oleje co mi kaza kupie browca i pokulam na to Swinoujscie :P

Tylko zeby nie padalo bo mi gips sie rozpusci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do pijakow' date=' ktorzy wiedza o co chodzi: wiecej z wami nie pije w tygodniu [/quote']

Nie bądź taki miękki pisior' date='chcielismy z Maćkiem żeby coś tu fajnie bylo a Ty zawsze cos,ja tam rano dobrze sie czulem poza leciutkimi suchotami,ale w piątek powtorka i w sobote także nie martw sie Dizel do wtorku wytrzeżwiejesz :)[/quote']

 

 

ale ty to to jestes w porzadku a ten rowerek to jest odlotowy :) :P

 

 

Ha ha zgadnij czyj ten odlotowiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce sie piwa wkoncu napic!

Chyba oleje co mi kaza kupie browca i pokulam na to Swinoujscie

Tylko zeby nie padalo bo mi gips sie rozpusci

 

Misiek pakuj się komuś do auta i przyjeżdżaj, czekamy na ciebie. Co tam piwko, cytrynówka się mrozi :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po częstotliwości komentarzy oraz ich "nasyceniu" cytrynówką, tudzież innymi napojami, wyczuwam, że baaardzo Wam siebie brakuje nawzajem + dobrej imprezki co by przygotowane "z zakwasami" skonsumować :)

No i byczo! s*ał pies tą durnowatą pogodę! Będzie fajnie!

Do szybkiego zobaczenia!

 

Aha... Pamiętajcie, że w sobotę z rańca jest trasa do obskoczenia - jakieś 60km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...