Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łooo Matko i Córko!!! ze 100 lat mnie nie było tutaj!! Ale widzę iż zacna ekipa tu gości. No i Jakie Twarzowe foto mam!! Ktoś mądry mi powiedział że na zlot nie przyjeżdża się dla zlotu tylko dla ludzi na tym zlocie. A ekipa zaiste zacna była. I te texty nad ranem.... "Jak myśmy tego Junaka tam zaparkowali to ja nie wiem ;)"

 

Pozdro ludziska.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde kurde.... Myślałem że o tej imprezie wiedzą wszyscy. Przynajmniej na każdym forum o niej trąbili. A tak przy okazji. Kto leci na Złocieniec?? 24-26.06.2011?? No tak piszę aby nikogo nie pominąć. :icon_mrgreen:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde do Złocieńca to motorynka nie dojedzie. Ale może coś innego wyciągniemy z garażu.

 

Tylko jest jeden podstawowy problem " WIĘCEJ Z WAMI NIE PIJE " :icon_razz:

pzdr

Hmmm.... powiedzmy Konrado ze Ci wierzymy :icon_mrgreen:

Ja ze Złocieńca odpadam przez pracę

Ale na Polanów to ja już nie odpuszczę !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jeden podstawowy problem " WIĘCEJ Z WAMI NIE PIJE "

 

A to w porzo.... Bedziesz mnie pilnował :flesje:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junak był OK. Fajnie było pogadać z ludem w naszym języku ;).

Szkoda tylko, że nie mogłem zostać na noc :(.

 

No i niestety na Złocieniec czy Polanów się nie załapię. Muszę do domu wracać :/. No chyba, że ktoś mi tu dobrze płatną robotę na okres wakacji znajdzie ;).

 

10 dni za 2000zl. Hmm, nikt nie ma starej szescsetki z roku X, bandit, scig, enduro, supermoto? Dam polowe tego + depozyt.

 

Uderz może do Mikiego ;). On przywozi różne sztrucle z Niemiec. Może się jakoś dogadasz i przed sprzedażą wypożyczy Ci jakiegoś konia na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikoch,

 

Sestorme wysłał wiadomość zatytułowaną 'moto'.

 

Sestorme napisał:

======================================================================

czy to prawda ze moglbys miec jakis motocykl do pozyczenia? Jakos na poczatku lipca, tydzien potrzebuje, zostawie taki depozyt jaki trzeba.

======================================================================

 

Zaszła pomyłka Nie do MIKOCHA tylko do MIKIEGO. Ja mam VTR1000SP2 po pewnych modyfikacjach. I to BAAAAARRDZO zły pomysł jest. Sprzęt jest dość narwany. Poza tym nie sądzę aby ktoś obcej w sumie osobie pożyczył swój sprzęt. A jeżeli już to musiałbyś zostawić depozyt równy wartości konia. A i tak nie chciał bym cię mieć na sumieniu. Wnoszę z twojego profilu że nie masz doświadczenia na większych pojemnościach.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sestorme

W takim razie kolego widze, ze tkwisz tylko w tym dziale, bo zauwazylbys, ze do tej pory mialem BKinga z turbo i po niedawnym sponiewieraniu mnie na autostradzie nowke gixera 600. Nie chce nic nowego, chce pozyczyc sprzet, ktorego byc moze nikt nie uzywa, wiec po co ma stac w garazu i zbierac kurz jak moze zarobic pare groszy? Jak dokladnie pisac nick Mikiego?

Edytowane przez Sestorme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...