Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje wszystkim za życzenia :D

 

teraz napisze jak bylo i jest.....

 

Zjechalam z Europejskiej we Wrocławska. Jechalam sobie spokojnie, przepisowo az do bolu, az tu nagle samochod we mnie wjechal z lewej strony. Uderzyl mnie w bok. Jeszcze jakis czas probowalam wyprostowac tor jazdy ale konik upadl a ja koziolkowalam. Jak zdjelam kask to zaczelam na babe wrzeszczec (ty ku* jak jezdisz itp) a ona na to, ze mnie nie widziala a poniewaz sie rozgladala to pewnie ja szybko jechalam :lalag:

Darlam sie jeszcze chwile ale zaraz zadzwonilam po policje. Powiedzialam, zeby wezwali tez karetke, bo nie moglam na nodze ustac. Z ulicy pomogl mi zejsc chlopak Pani Kierowcy. Zaraz tez podszedl jakis chlopak (Tomek), ktory pytal, czy mam co z motorem zrobic bo jak nie, to on pomoze. potem pilnowal policji, zeby dokladne zdjecia porobili jakie sa uszkodzenia motocykla i zaoferowal sie jako swiadek(SZACUN I Wielki DZIEKI dla tego Pana). Swiadek sie przyda, bo Pani nagadala, ze wyjechala z ulicy ze znakiem STOP i uderzyla mnie z mojej prawej strony a prawda jest taka, ze uderzyla mnie z lewej i wyjezdzala z malej uliczki, gdzie nie mazdnego znaku stop tylko zwykle ze jest na podporzadkowanej. Ciekawe czemu naklamala... Policja byla niesamowicie szybko bo chyba po niespelna 10ciu minutach (pogotowie tez). Z palami nie gadalam bo ratownicy zapakowali mnie w kolniez, szyne i do karetki. tyle co w alkomat dmuchnelam. Motorek niezbyt wyglada: lagi krzywe, misa olejowa dziurawa, klamka sprzegla urwana, bak porysowany, lampa i kierunek zniszczone...... Ja wyszlam z tego ze skrecona noga (chodzic nie moge, samochodzikiem jezdzic nie moge no i sezon sie dla mnie skonczyl :crossy: ). Pocieszam sie tylko, ze teraz baba zaplaci za geometrie na ktora mnie nie bylo stac :P .

No i tak to jest, czlowiek przezyl droge na zlot z peknieta felga, nauke stunt-u na Chociwlu a tu durna baba pod domem we mnie wjechala :crossy:

 

Pzdr 4 ALL :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

widziałem to wczoraj w TV a najlepsze jest to ze zatrzymali go zajezdzajac mu droge cywilnym autem:/ widze ze policja ostatnio za duzo sobie pozwala ale jeszscze popamiętaja :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjechalam z Europejskiej we Wrocławska. Jechalam sobie spokojnie, przepisowo az do bolu, az tu nagle samochod we mnie wjechal z lewej strony. Uderzyl mnie w bok. Jeszcze jakis czas probowalam wyprostowac tor jazdy ale konik upadl a ja koziolkowalam. Jak zdjelam kask to zaczelam na babe wrzeszczec (ty ku* jak jezdisz itp) a ona na to, ze mnie nie widziala a poniewaz sie rozgladala to pewnie ja szybko jechalam :lalag:

*** sluchaj, a co z Jarkiem?

bo jak na pasie wsiadaliscie na konia to on niespecjalnie byl ubrany na jakiekolwiek szlify :D

 

Darlam sie jeszcze chwile ale zaraz zadzwonilam po policje. Powiedzialam, zeby wezwali tez karetke, bo nie moglam na nodze ustac. Z ulicy pomogl mi zejsc chlopak Pani Kierowcy. Zaraz tez podszedl jakis chlopak (Tomek), ktory pytal, czy mam co z motorem zrobic bo jak nie, to on pomoze. potem pilnowal policji, zeby dokladne zdjecia porobili jakie sa uszkodzenia motocykla i zaoferowal sie jako swiadek(SZACUN I Wielki DZIEKI dla tego Pana).

***slusznie. paly - badz co badz, ocenia, czyja byla wina, a baba nie bedzie miala podstaw do wykrecania sie w ubezpieczalni.

a ten gosc, tomek, to nie nasz major?

 

Swiadek sie przyda, bo Pani nagadala, ze wyjechala z ulicy ze znakiem STOP i uderzyla mnie z mojej prawej strony a prawda jest taka, ze uderzyla mnie z lewej i wyjezdzala z malej uliczki, gdzie nie mazdnego znaku stop tylko zwykle ze jest na podporzadkowanej. Ciekawe czemu naklamala...

***a co za roznica, czy ze zwyklej podporzadkowanej, czy ze stopu? i tak jej wina i tak. a co do baby, to zauwazylem, ze one tak maja, ze jak cos nabroją to obwiniaja caly swiat, tylko nie siebie :buttrock:

na szczescie sa wyjatki

 

Motorek niezbyt wyglada: lagi krzywe, misa olejowa dziurawa, klamka sprzegla urwana, bak porysowany, lampa i kierunek zniszczone......

***sie wyklepie :buttrock: serio, wszystko do zrobienia z OC paniusi. z tego co piszesz - zrobią ci szkode calkowitą, czyli przy likwidacji dostaniesz 70 % wartosci rynkowej motocykla i moto zostaje u ciebie. jesli masz czas (tylko czas, duuuuzo czasu) - to walcz o swoje 100% (bo napewno dostaniesz). a jak - to ponizej.

 

Ja wyszlam z tego ze skrecona noga (chodzic nie moge, samochodzikiem jezdzic nie moge no i sezon sie dla mnie skonczyl :buttrock: ). Pocieszam sie tylko, ze teraz baba zaplaci za geometrie na ktora mnie nie bylo stac :icon_mrgreen: .

***czyli masz obrazenia = polecam skorzystanie z uslug firmy dochodzacej odszkodowania od ubezpieczycieli:

Firma AKA Biuro doradztwa i dochodzenia odszkodowań po wypadkach

komunikacyjnych i innych.

 

70-340 Szczecin. ul. Boh. Warszawy 32

tel./fax: 091 8122036, 8122037, 8122039

 

Leszek Szeliga - specjalista ds.odszkodowań

tel.kom: 0 502 119 775

tel.dom. 091 463 39 83

 

www.aka.szczecin.pl

 

kontaktuj sie na priwa z miskiem - on ma doswiadczenie w korzystaniu z ich uslug. wyciagniesz kaske na naprawe konia i jeszcze wcale nie male "co nieco" na otarcie lez za obrazenia.

 

zdrowiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprawe humoru:

http://video.google.com/videoplay?docid=-1...=genre%3Acomedy

 

MADRIANA:Zjechalam z Europejskiej we Wrocławska. Jechalam sobie spokojnie, przepisowo az do bolu, az tu nagle samochod we mnie wjechal z lewej strony. Uderzyl mnie w bok

 

Miałem dyżur i słyszałem jak przekazywali ten wypadek ,dobrze że nic poważnego się nie stało.

Madriana pozdrowionka!

Edytowane przez PAWULONIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...