Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam mam prostą zasadę. Nie wsiadam za jakąkolwiek kierownicę po najmniejszej choćby ilości alkoholu.

 

A przy okazji: Już jestem NIX (dawniej JAROB). Dzięki Gitta za załatwienie tego szybko i sprawnie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde bede może mało popularny ale powiem ze mieli farta...

 

i komu Ty to mowisz? tym "chlorom"? :buttrock: dojechac do domu po pijaku to przeciez oczywisty honor i oznaka bycia "tfardym nie mietkim motocyklistom" :flesje: rzygac sie chce, ale coz taki durny pijacki polski narod, mam nadzieje ze wczesniej czy pozniej wszystkich ich wylapia, zanim zdaza komus zrobic krzywde...

 

...a jakie oburzenie kiedy powiesz takiej flei "nie jade z toba w grupie bo jestes pijany", ale to chyba temat na inna pogawedke... :flesje:

 

Pozdrawiam :eek:

Edytowane przez Walkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam prostą zasadę. Nie wsiadam za jakąkolwiek kierownicę po najmniejszej choćby ilości alkoholu.

 

A przy okazji: Już jestem NIX (dawniej JAROB). Dzięki Gitta za załatwienie tego szybko i sprawnie :flesje:

 

Spoko nie ma problemu.

Również nie jadę po alkoholu nawet po mini browarku.Raz juz swoje zycie "przekreslilam" a drugi raz nie mam zamiaru!!!:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie ma problemu.

Również nie jadę po alkoholu nawet po mini browarku.Raz juz swoje zycie "przekreslilam" a drugi raz nie mam zamiaru!!!:eek:

NO I TAK TRZYMAJ! :flesje:

I POLECAMY TO RESZCIE BEZMYSLNYCH LUDZIKOW -NIBY KIEROWCOW :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WY tak nie nazekajcie bo Halo Szczecin pokazał sie z dobrej strony nikt nie pojechał na parade oczywiscie z powodu promili powinni brać przykład ]:->

 

Co ty gadasz?Nikt?Nie wierze!!!!

Cos mi się zdaje ze to nie mozliwe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze ktos byl, tylko nie pamietam kto j.gifP ale chyba z 4 osoby były :-)

Od nas nikt nie pojechał. Z paradą przyjechali , ale to były osoby które nie nocowały z piątku na sobotę na zlocie.

Edytowane przez Skolinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc przeszliśmy na ogólny komentować zlot.

 

Mam prośbę do takich osób jak KARAWAR, Makak, Marcins, Sylwek, TommyFazer o przybycie na Bareczkę w środę o godzinie 20:00 w wiadomym celu-integracji.Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja juz kombinuje zeby mnie jakos chlopaki posadzili na konia bo sam nie wsiade, a jak juz bede siedzial to dalej pojdzie a raczej pojedzie :buttrock: .

da radę, kilka miesięcy temu tez to przerabiałem :D

 

wracaj do zdrowia i na konia, trzeba by niebawem powtórzyć ostatnia traskę krajnik-chojna-moryn-cedynia :buttrock:

 

O zlocie winobraniowym jesczze nic nie ma bo on jak zawsze jest w drugi weekend września 9-10 czyli jeszcze troche czasu jest :) ale nie dizwie sie ze nie możesz sie doczekać bo zlot jest zajefajny :notworthy:

niezły klimat w grodzie bachusa, to fakt - poleca się :wink:

 

tylko jedno mnie zastanawia, jak Ci Krzysiek dokopię ( wiesz w czym ) z 40'to centymetrowym wiecznie sztywnym drutem, co mi biegac przeszkadza :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę, kilka miesięcy temu tez to przerabiałem :notworthy:

 

wracaj do zdrowia i na konia, trzeba by niebawem powtórzyć ostatnia traskę krajnik-chojna-moryn-cedynia :buttrock:

niezły klimat w grodzie bachusa, to fakt - poleca się :wink:

 

tylko jedno mnie zastanawia, jak Ci Krzysiek dokopię ( wiesz w czym ) z 40'to centymetrowym wiecznie sztywnym drutem, co mi biegac przeszkadza :buttrock:

 

 

na Junaku pomyślałem o Tobie i zebyś nie był w tyle to sobie troche przyoaliłem noge i prawdopodobnie skręciłem kostke wiec szanse beda wyrównane :buttrock: kontuzjowani tez maja prawo sie bawic a co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...