Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co to za klutnie tu byly...Hm zostawic was na 2 dni i juz :)

"Na co wasnie na co klutnie wnet i tak zginiemy w zupie"

no widzisz co sie dzieje

PANOWIE I PANIE TRZYMAJMY SIE W KUPIE -KUPY NIKT NIE RUSZY :)

 

Ciebie w końcu chcemy zobaczyć. A nie tak jak w piatek żeś poszedł w długą spod "chaty"

OK DZIS BEDE -JAK BY TO MIAŁO MNIE NIE BYC NA OTWARCIU NOWEGO MIEJSCA MOTO,NO MUSZE BYC :)

 

a co do piatku to jak dla mnie to tak staroscia niemiecka smierdziało i za mało miejsca na moje wygibasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Passacik ładny, ale nie chwal się mam takiego samego :-PPP, a moj Kymco ładny ?? :-DDD Medialna twarzyczko :-DDDŚmiac mi sie chcialo bo ogladnelam sie za Toba a Ty tez chyba sie patrzyles i niewiedziales co jest piec :-DDD

 

 

A niop:) tak było

 

a ja dzis nie moge!!!

Dzisaj final Ligi mistrzow!!!!!!!!!!!

 

 

Piłka to bezmyślne bieganie za kawałkiem skóry heheheh

 

Szacun

 

Kopernik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wręcz zaszokowana tym co przeczytałam na ostatnich dwóch stronach!!!

Poprostu brak słów!!!

 

"panie ADMINIE"-->cóż za bogate słownictwo, czy długo zastanawiałeś się nad tym co napisać?? Pouczasz tu ludzi a sam śmiecisz aroganckimi wypowiedziami i obrażasz kolegę? Jesli na wzór Twoich postów mamy ze sobą tu rozmawiać to dopiero będzie przysłowiowy "burdel". :)

 

koledzy i koleżanki-->jest Nas na forum tu bardzo wiele, jedni od poczatków drudzy zaś od niedawna, logiczne jest to, iż nie jestesmy w stanie poznac się wszyscy na tyle by móc się na wzajem oceniać oraz to, iż nie wszyscy nawet po tym zapoznaniu będziemy się darzyć sympatią!!! Nie musimy ze sobą spędzać Świąt ani ze sobą sypiać ale łączy Nas napewno jedno, wszyscy jestesmy miłośnikami dwóch kółek i choćby z tego właśnie powodu powinniśmy trzymać się razem!!! Proszę nie szufladkujcie ludzi, których prawie nie znacie!!! :)

 

Walkie--> głowa do góry i się nie dawaj tak chłopie, nie idź za większością idź za swoim głosem!! :)

 

I to na tyle, więcej nie mam nic do powiedzenia, możecie teraz to skomentowac, możecie mnie zignorować, napisałam to co uważałam za słuszne a prawo do własnego zdania ma tu każdy!

 

pozdrawiam :)

Edytowane przez landryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nikt nie zauważył mojego posta??

 

 

ja zauwazylem i nawet pisałem na prv na gg ale mnie zlałes mi mam to terazw dupie!!

 

Jestem wręcz zaszokowana tym co przeczytałam na ostatnich dwóch stronach!!!

Poprostu brak słów!!!

 

 

 

I to na tyle, więcej nie mam nic do powiedzenia, możecie teraz to skomentowac, możecie mnie zignorować, napisałam to co uważałam za słuszne a prawo do własnego zdania ma tu każdy!

 

pozdrawiam :)

 

 

oto przykład jak w jednym poscie mozna sobie samemu zaprzeczyc :)

 

ehhh mlodzierzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zauwazylem i nawet pisałem na prv na gg ale mnie zlałes mi mam to terazw dupie!!

oto przykład jak w jednym poscie mozna sobie samemu zaprzeczyc :)

 

ehhh mlodzierzy

wyrazić zdanie może każdy, ale nie naruszając przy tym niczyjej godności!!! ja tego nie zrobiłam, za to co niektórzy owszem!!! :)

Edytowane przez landryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrazić zdanie może każdy, ale nie naruszając przy tym niczyjej godności!!! ja tego nie zrobiłam, za to co niektórzy owszem!!! :)

 

 

wyluzuj

 

nie walcz ze mną bo ja zwykły głupek jestemi co ja moge wiedziec

 

moze ktos inny cie przytuli

!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...