Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie glownej Halo Szczecin podalem szczegoly spotkania wszystkich kol i grup motocyklowych na III spotkaniu w Wolinie i Smolecinie w jeden dzien tj,27.05.06.Picia i wyzerki coniemiara w dwoch miejscach.Spdziewana ilosc to okolo 50 motocykli.Zapraszam.Postaram sie jeszcze raz przypomniec wszystkim po 20.05.06

no napewno bo tu sa sami sklerotycy :icon_exclaim: i napisz to duza trzcionka bo ze wzrokiem tez kiepsko

a juz jak napiszesz ile darmowego zarła i piwka bedzie to mozesz na 100% na nich liczyc :cool:

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki..... dzieki........mam doła :cool: :clap: :biggrin:

Pozdrawiam wszystkich

 

 

Witam wszystkich po przerwie.

 

Sylwia , ale ja słyszałam że świetnie sobie radziłaś w warsztacie przy naprawianiu motocykla, a mechanik :icon_exclaim: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po weekendzie... Wczoraj pojechałem z Aldoną w poszukiwaniu "krzywego lasu" do Gryfina. Fajna wyprawa. Las faktycznie nietypowy: http://www.ga.com.pl/krzywyla.htm w okolicy fajny kanał z rybkami i żabami dajacymi wieczorem niezły koncert: cos jak "fala" na stadionie. Dzisiaj niestety mimo ładnej pogody nie polatałem... a szkoda.... no nic jutro polatam sobie :icon_exclaim:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO SZKODA -ALE NIE MARTW SIE BEDZIE OK

dziekuje ci za checi wsparcia mnie w reprezentowaniu szczecina na zlocie w słupsku :biggrin:

jeszcze nie raz damy rade :icon_exclaim:

Bo ja tak pędziłam za Tobą, żeby cie wesprzeć a tu o...ZONG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki..... dzieki........mam doła :icon_exclaim: :biggrin: :cool:

Pozdrawiam wszystkich

 

 

Sylwia radzila sobie dzielnie co za pewne Niedzwiedz potwierdzi!!

 

pewnie mnie za to przejedzie jak mnie na miesice zobaczy ale jak ktos ma ochote to tu kilka fotek z wyjazdu http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=50205&q=rafusz&k=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię ci niespodziankę i przewiozę na plecach.Pasuje? :biggrin:

Było super...na takim motocyklu i z takim kierowcą to ja zawsze mogę robić za plecak :cool: wielkie dzięki za pomoc :icon_exclaim:

 

 

pewnie mnie za to przejedzie jak mnie na miesice zobaczy ale jak ktos ma ochote to tu kilka fotek z wyjazdu http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=50205&q=rafusz&k=3

Uduszę Cię Rafałku!!!!!!!!!!!!! Wiesz za co !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co takiego się stało, żeś tak szalała? :wink: Nie martw się Sylwia, pewnie odpali jak sobie odpocznie od Ciebie :icon_razz: A może klaps w plastik pomoże (najlepiej z lewej strony pod kierownicą) :icon_exclaim:

Odpalił ...odpalił ...łobuz GS tak mnie ...podejść...przez niego rzuciłam palenie hmmmm...zlekka zaleciało mi tu szantażem...ale..niech stracę.Wielkie dzięki za pomoc Niedźwiedziu :clap:

 

Gitta, nie krzycz na nią. Każdemu sie może przytrafić chwila słabości, prawda? :bigrazz: :bigrazz: :bigrazz:

Wyczuwam sarkazm :biggrin:

 

chłopa jej trza!!

w jej wieku to juz tylko raz w miesiącu ale dobrze!! :>

Chyba będziesz musiał oberwać za to :wink:

:biggrin: :bigrazz: :) :)

 

Sylwia , ale ja słyszałam że świetnie sobie radziłaś w warsztacie przy naprawianiu motocykla, a mechanik :biggrin: :cool:

Moniko proszę nie dołuj mnie ....bo ja się napiewno już nie podźwignę z tej depresji :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalił ...odpalił ...łobuz GS tak mnie ...podejść...przez niego rzuciłam palenie hmmmm...zlekka zaleciało mi tu szantażem...ale..niech stracę.Wielkie dzięki za pomoc

 

no sie wszyscy cieszymy :icon_exclaim:

no widzisz SYLWUNIU moj czoperek nie jest taki wolniusienki i dojechał co do minutki na czas -normalnie super :biggrin:

ale jeszcze nie raz damy razem czadu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam że Motobracia są po to by pocieszyć ...pomóc...itd....a ja tu czytam i muszę się wciąż bronić :icon_exclaim: :biggrin: :cool: :clap: :biggrin: Litości towarzysze

Edytowane przez Sylwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam że Motobracia są po to by pocieszyć ...pomóc...itd....a ja tu czytam i muszę się wciąż bronić :cool: :clap: :biggrin: :biggrin: :bigrazz: Litości towarzysze

Nie przejmuj się, nie takie rzeczy ludzi spotykają :icon_exclaim: głowa do góry! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...