Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ..ja jutro koncze prace o 8 rano!!!!!!!!!!! i bede mogła byc na wałach o 9 ;)

może ktoś by jechał o 9 rano to ja chetnie, moglibycmy ich dogonić :icon_twisted:

 

Też bym się chętnie potoczył te parę metrów. ;) Ale niestety bez noclegu. ;) Jak mi Max rano odpali i akumulator nie zastrajkuje to moge lecieć o 9.00 :) Nawet o 9.05, bo stary Niedźwiedź lubi spać ;)

Edytowane przez Niedźwiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ognisko ostatnio się udało mimo niezbyt ciekawej pogody to może jutro cos wymyślimy?? Wkońcu nie wszyscy jada na zlot :icon_twisted:

Ktos jest chętny??

ja bym sie chętnie gdzieś jutro po 14 ruszył... sądzę że jeszcze kilka osób powinno sie znaleźć na wyjazd bliżej niż do Słupska ;)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cacy cacy dziewczynka, jak się chce być czyściutką i pachniącom to się trzeba zakręcić i czasem się coś pupciast dzieje :icon_twisted:

pozdrawiam i ciekawe kiedy kolejne kiełbaski planowane ???

 

to gdzie jutro lecimy?? ja od 17 wolna ;)

 

a z tym weżem to nie tak jak myślisz :) uzywam go tylko do pralki ;) ;) ;)

Edytowane przez landryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie chętnie gdzieś jutro po 14 ruszył... sądzę że jeszcze kilka osób powinno sie znaleźć na wyjazd bliżej niż do Słupska :icon_twisted:

PZDR!

 

Tak, tak - jestem za. Choć te 220km do Słupska strasznie korci. No ale z aktualnym stanem moich opon to nici z tego bedą.

 

A tak przy okazji to czy ktoś mi może powiedzieć gdzie Halo Szczecin wymienia opony? Tzn w jakim "zakładzie" i za ile od koła?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ..ja jutro koncze prace o 8 rano!!!!!!!!!!! i bede mogła byc na wałach o 9 ;)

może ktoś by jechał o 9 rano to ja chetnie, moglibycmy ich dogonić :icon_twisted:

 

 

ok to git w takim razie jutro 9.00 na walach i gonimy reszte ekipy

mam nadzieje ze wstane

 

wyjazd jak dla mnie na 1 dzien wiec do zobaczyska

 

a ty zychu nie kombunuj !! ktos musi narobic halasu w slupsku wiedz jedziesz z nami!!

 

chodzilo oczywiscie o Zbycha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to czy ktoś mi może powiedzieć gdzie Halo Szczecin wymienia opony? Tzn w jakim "zakładzie" i za ile od koła?

 

 

ja polecam na UL .ZIELONOGORSKIEJ u WYRWY PRZY PEHAMOCIE I TAM JEST FUL WYPAS ZA 20 OD KOŁA

 

 

 

 

 

A CO DO WYJAZDU TO O 8 JADE SOBIE SAM :icon_twisted: A WY MNIE DOGONICIE ;)

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Wszyscy, którzy zostali. Proponuję zjednoczyć się w ten piękny sobotni dzionek i gdzieś wyruszyć :D

Co powiecie na ognisko na np. godz. 18-19??? Zbieramy się na Wałach??

 

Nie ognisko tylko Wały o 19 tam gdzie zawsze, bo są festyny i zostajemy tam aby popic piwko a potem zobaczymy jakie plany.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ognisko tylko Wały o 19 tam gdzie zawsze, bo są festyny i zostajemy tam aby popic piwko a potem zobaczymy jakie plany.....

 

 

wieczorem to rumba nie jakies waly (pieprzone małomiasteczkowe odustowe festyny)

 

proponuje ankiete "kto jest najfajniejszym motocyklistom"!!

proponuje swoją kandydature:)

 

ps. mówimy o jeźdzcach a nie ich motórach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczorem to rumba nie jakies waly (pieprzone małomiasteczkowe odustowe festyny)

 

proponuje ankiete "kto jest najfajniejszym motocyklistom"!!

proponuje swoją kandydature:)

 

ps. mówimy o jeźdzcach a nie ich motórach :D

Rumba to dopiero późnym wieczoerm po dobrym "zaprawieniu się", a na sam przód "festynik pod chmurką"

 

......

Głosuje na Staszka

Edytowane przez Carioka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...