Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przewidziana porcja kiełbaski na osobę, napoje i piwko na osobę. Jeżeli ktoś zje więcej niż norma to bierze ze sobą

Wersja o zakupie jędrnych 17 jest pomówieniem .... chyba, że Zbyniu się przebiera a tego nie wiemy....

 

i wszystko jasne, thx

 

do zobaczenia jutro na Wałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest niedziela 7-33 rano

spac mi sie nie chce swoja droga polowke odstawilem do pracy (ma dzis dniowke) a ja za uprzejmoscia "MOTOWARIATA" bede dzis z wami na otwarciu sezonu

wiec do zobaczyska

PS. kielbache biore ze soba bo pewnie nik nie przewidzial ze moze do was dolaczyc jeszcze jeden darmozjad ze Świnoujścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma namiarów na wolny garaż w centrum? No to pytanie - gdzie trzymacie swoje sprzęty?

 

Pozdrawiam ALL

 

 

w garażu :icon_eek:

 

jest niedziela 7-33 rano

spac mi sie nie chce swoja droga polowke odstawilem do pracy (ma dzis dniowke) a ja za uprzejmoscia "MOTOWARIATA" bede dzis z wami na otwarciu sezonu

wiec do zobaczyska

PS. kielbache biore ze soba bo pewnie nik nie przewidzial ze moze do was dolaczyc jeszcze jeden darmozjad ze Świnoujścia ;)

 

 

pełen luz Boras sam dojade:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma namiarów na wolny garaż w centrum? No to pytanie - gdzie trzymacie swoje sprzęty?

 

Pozdrawiam ALL

 

A tak jeszcze mam pytanko sprzęta masz sprawnego, że chcesz go schować w jakimś garażu? Poza tym mógłbyś dziś jechać z nami bo wiele osób wraca na popołudnie do pracy a dla chcącego nie ma nic trudnego ;) :icon_eek: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) wiele osób wraca na popołudnie do pracy a dla chcącego nie ma nic trudnego :evil: :D :D

Właśnie :P mam nadzieję że nocną zmianę przetrzymama w pracy, najwyżej powieszę karteczkę"Port zamknięty ;) " i jeszcze jakiś kurs mi rano szykują .....będzie wesoło :icon_eek: :D Dozobaczyska Ludziska

Na poprzedniej stronie Sokół zaprosiła wszystkoch MotoBraci na zlot w Lubinie 23-25.06.06, fajnie by było gdybyście tam wpadli bo to moje miasto rodzinne, moglibyśmy im pokazaś ja sie bawią ludzie ze Szczecina bo to straszne drętwusy ;)

 

III MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY LUBIN 2006

Odbędzie się w dniach: 23-25.06.2006 w Lubinie, ul. Spacerowa ,

teren basenów małomickich., kierunek Lubin -Rudna

Organizatorzy zapewniają świetną zabawę, wiele konkursów i zabaw zręcznościowych, paradę ulicami miasta Lubina zakończoną pokazami jazdy ekstremalnej w wykonaniu czołowych grup kaskaderskich z całej Polski, świetną oprawę muzyczną, gastronomię, pokazy erotyczne i zabawę do białego rana a gwoździem programu będzie pierwszy i jedyny w Polsce koncert kultowego zespołu URIAH HEEP.

Koszt wjazdu : 35 zł ( w tym nocleg na polu namiotowym, koszulka, browar, posiłek, darmowy wstęp na koncerty : KULT, URIAH HEEP.)

Edytowane przez Sylwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarob to jest pole nad jeziorkiem wiec sklepiku nie ma.Trzeba do niego podjechac jakies 2 km do centrum(wioski).

Pogoda pogoda pogoda!Twardym trzeba być a nie miętkim!Pokropi i przejdzie.A na Woswienei moze okazac się że wogole nie będzie.Juz taki w zeszłym roku było.W Szczecinie padalo a tam słonko!

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...