Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ŻANA- :wink: SZACUNECZEK DLA CIEBIE,MAM NADZIEJE ŻE JUŻ NIEDLUGO DO CIEBIE DOŁĄCZĘ I BĘDZIEMY LATAŁY RAZEM... TYLKO PROSZĘ UWAŻAJ NA SIEBIE,BO PO WCZORAJSZYM SPIONOWANIU KONIA,SERCE MI SIE ZATRZYMAŁO NA MOMENT.

 

Aduś spokojna Twoja marynarka dam rady...Nie umiem jeszcze z plecakami jeździć to po pierwsze a po drugie jak na druga czy trzecią jazdę uważam, że idzie mi dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻANA- :wink: SZACUNECZEK DLA CIEBIE,MAM NADZIEJE ŻE JUŻ NIEDLUGO DO CIEBIE DOŁĄCZĘ I BĘDZIEMY LATAŁY RAZEM... TYLKO PROSZĘ UWAŻAJ NA SIEBIE,BO PO WCZORAJSZYM SPIONOWANIU KONIA,SERCE MI SIE ZATRZYMAŁO NA MOMENT.

 

Aduś spokojna Twoja marynarka dam rady...Nie umiem jeszcze z plecakami jeździć to po pierwsze a po drugie jak na druga czy trzecią jazdę uważam, że idzie mi dobrze

ja tez tak mysle,ze jak na trzecia jazde jest super :crossy:

 

 

 

drodzy bracia i siostry zostałem dzis poinformowany ze na sobote zostalismy zaproszeni na słonko pod ten duzy market meblowy na godz 16 w celu prezentacji motocykli,ma byc tam koncert KOMBI I INNE ATRAKCJE tak wiec spotykamy sie na wałach w sobote o godz 15,30 i kolumna jedziemy na miejsce :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak mysle,ze jak na trzecia jazde jest super :cool:

drodzy bracia i siostry zostałem dzis poinformowany ze na sobote zostalismy zaproszeni na słonko pod ten duzy market meblowy na godz 16 w celu prezentacji motocykli,ma byc tam koncert KOMBI I INNE ATRAKCJE tak wiec spotykamy sie na wałach w sobote o godz 15,30 i kolumna jedziemy na miejsce :wink:

 

 

dlaczego byle szmaciarze z kombi czy innego gó..a biorą kase za cyrk a my jak te małpy wyginamy sie za frajer?? że niby pokaz motocykli, że niby gwiazdy wieczoru!!

 

czy cos sie zmieni??

jestesmy zawsze tłem la kogos tam!!

 

ja de upierdiwy łan

 

ps: cukierkowa jakby co mam kask na taką małą główke jak twoja!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy bracia i siostry zostałem dzis poinformowany ze na sobote zostalismy zaproszeni na słonko pod ten duzy market meblowy na godz 16 w celu prezentacji motocykli,ma byc tam koncert KOMBI I INNE ATRAKCJE tak wiec spotykamy sie na wałach w sobote o godz 15,30 i kolumna jedziemy na miejsce :cool:

 

Ale superowo, no ale pewnie i tak nikt nie chce mnie zabrać :crossy:

 

"ps: cukierkowa jakby co mam kask na taką małą główke jak twoja!!"

 

hej, fajowo, ale co mi po tym jak nikt nie chce ze mną jeździć, chyba mnie tu źle odbierają, nie jestem paniusia co chce sobie poszpanować, jestem normalną dziewczyna, która poprostu się tym pasjonuje!!!!Uwielbiam ścigacze, ze względu na ich "serduszko" i to jaki ono odgłos wydobywa z siebie a nie ze względu na wygląd czy cenę!!!!!!

jesli jednak ktoś się znajdzie to się zgłoszę, dziękuję ślicznie :wink:

Edytowane przez landryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tak brzmi desperacja??

 

kurde jak tak bardzo chcesz to nawet ja cie moim brzydalem wezme ale juz daj spokój!!

ha ha, niop chyba troszkę przemawia przeze mnie desperacja, bo troszkę mi smutno siedząc w domku z kaskiem przed telewizorem gdy wszyscy śmigają sobie po miescie :crossy:

 

jeśli chcesz mnie zabrać to nie ma problemu :cool: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i musisz mi opisa na halo zmienic bo kobieta sie burzy ze polowy drugiej wciaz szukam :cool: Do zobaczyska !!

 

Aha - Macie dla mnie koszulke w koncu ?? Bo juz miala dawno byc :wink:

Spoko mistrzu opis sie zmieni koszulka dla Ciebie jest cały czas ale nie bylo jak ci dostarczyc bo sie zakopales ale wiesz jakie barwy obowiazuja na wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim Jeżdz acym i mniej jeżdzącym :wink: Dzieki Kasiu-Miskowa za super propozycje polaczenia wypadu Woświnowego z odwiedzinami u Bandziora :cool: Mam nadzieje ze oprócz Dizlów zawsze zwartych i gotowych no i Pawulona zbierze sie ekipa :crossy: Mam prośbe jesli ktos jedzie autem i ma wolnme miejsce dla pewnej zguby chetnie dołączem.... W ostatecznosci moge zabrac na swój poklad (cinquecento) :clap: kogoś hmm ciekawe czy dotocze sie na miejsce za rwącymi rumakami szalnego Halo

Czekam na odzew

Pozdrawiam Ann

 

ps.Mój brat ma do sprzedania kutrke IXS za okazyjna cene malo uzywana oto link http://www.allegro.pl/show_item.php?item=99554825

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny Panów nareszcie rusza sumienie :cool:

mam już 3 propozycje wyjazdu na Struga i na Wośmin :wink: niestety wszystkie 3 pod znakiem zapytania jeszcze no ale sa juz ogromne szanse, że do was dołączę i wkońcu się poznamy osobiście :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!!

To ja Kaśka Miśkowa :wink: Chyba pora się pochwalić, od wczoraj w moim garażu jest moje maleństwo, długo wyczekiwane Suzuki DR125. Jeszcze mi się morda cieszy, jeszcze tylko garderobę muszę kupić i w koncu bede śmigała na własnym koniu :banghead:

Poizdrawiam Kaśka

Witaj nam tu Słoneczko

 

 

dziewczyny Panów nareszcie rusza sumienie :crossy:

mam już 3 propozycje wyjazdu na Struga i na Wośmin :cool: niestety wszystkie 3 pod znakiem zapytania jeszcze no ale sa juz ogromne szanse, że do was dołączę i wkońcu się poznamy osobiście :clap:

ke?

Edytowane przez Majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś będzie jechał samochodem nad jezioro Woświn, żeby zabrać zapasy wurstow/napoi/piwa itd?

Landryna czy w każdym twoim poscie będziesz się dopytywać kto cię zabierze?Raz napisałas i to powinno wystarczyć. :crossy: Aha i nie jest to jezioro Wośmin tylko Woświn :wink:

Walkie pogadajcie sobie na gg lub na priv o tym co macie na mysli. :cool:

P.S. Cały dzisiajszy dzień do dupy!:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landryna czy w każdym twoim poscie będziesz się dopytywać kto cię zabierze?Raz napisałas i to powinno z:

Walkie pogadajcie sobie na gg lub na priv o tym co macie na mysli. :cool:

P.S. Cały dzisiajszy dzień do dupy!:crossy:

 

 

no i sie kolunia zdenerwowała -to zazdrosc? :wink:

 

 

A Z TYM AUTEM TO LEPIEJ NIECH SIE KTOS WYCHYLI BO NIE WIEM JAK CHCECIE SIE POTEM ZABRAC Z TYM NA KONIACH?JAK NIE MA AUTA NIE MA CO ROBIC ZAKUPOW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...