Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:wink: :flesje: :crossy: Polatane :smile: :smile: :cool:

Fajnie sie z Halo lata :cool: :wink:

 

Ps. No dobra, koniec ściemy. Do kogo należy wysłać e-maila aby pojawić sie na www.haloszczecin.com :icon_mrgreen: ??

Prosze wszelkie dane i piekne foto przesłać

wniosek zostanie rozpatrzony i ......... :wink:

 

podaje adresik [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też bym chciał ... ale do Ułańskiej nie mam dalej jak trafić więc na Halo sie nie będe pchał :wink:

 

P.S.Walkie - latałeś dzisiaj w ok 19 po mieście?Na pl.Żołnierza w sporej asyście :cool:?

Edytowane przez kermadec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i do "Ułańskiej" nie trafiłam:-( korepetycje skończyłam o 23, bo w środe za tydzień już gimnazjaliści pisza test.

polatanko wieczorem po miescie było fajowe, ale chyba jednak wolę trasy gdzie mniej świateł i przymusu zwalniania :wink:

Walkie- wymiatałes wszystkich prawie zawsze jako pierwszy do świateł dojeżdzałeś :cool:

A mój szwagier polubił "plecaczek", powiedział, że lepiej mu się jeździ bo bardziej obciążony, ale siostra to mnie chyba kili kili jak jeszcze raz wcisne mu sie na plecy :crossy: :clap: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Si bracie Fetorze w niedziele ognicho tak w ogóle gdzie ty byłeś?

 

Normalnie bywalem tu i tam katowalem nowego sprzeta troche i wogole, w niedziele jade tez na ognicho to najwyzej odrobie w polu moje nieobecnosci, no i musisz mi opisa na halo zmienic bo kobieta sie burzy ze polowy drugiej wciaz szukam :cool: Do zobaczyska !!

 

Aha - Macie dla mnie koszulke w koncu ?? Bo juz miala dawno byc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sie zapisalem na kurs. Wybralem "Garaz". Zaczynam w sobote - do konca przyszlego tygodnia planuja skonczyc teorie, wiec od 2 maja bede mogl zaczac jazdy :wink:

 

Widzialem Was wczoraj na miescie, jak smigaliscie... juz nie moge sie doczekac :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wczoraj bylo przyjemniutko :wink: w koncu moglem dac lekki upust swoim rzadzom :cool: w sumie sprzecior prawie dotarty :crossy: a ulica europejska jest rewelacyjna, trzeba tylko oszlabanowac boczne uliczki :clap:

 

@Kermadec - a no polatalismy wczoraj :banghead: i grunwaldzki pare razy sie przytrafil... :banghead:

 

@Landryna - troche mu sie dziwie :evil: ale to kawa wiec moze inaczej sa siedzenia wyprofilowane :lalag:

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W morde jeż ale wczoraj to uzupełniłam niedoboty adrenalinki!

Kermadec a ty tylko łoki tłoki widziałeś!Nas to była cała mega banda szatanów wypuszczonych z klatek! :cool: :crossy: :clap: :banghead: :banghead: :lalag: :

A wczoraj kolejne osoby zostały zwerbowane na forum więc oczekujemy ich!

Mikoch do garażu dojechałam z naprawionymi kierunkowzskazami,ale już w garażu sie zbuntowały ze muszą iść spać.

Czy ktoś chce coś odnośnie pogody powiedzieć? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...