Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cały on :clap:

MZką mam nadzieje że moja koleżaneczka będzie jeździła?

 

mysle ze jak bedziecie CWANIAKI tak jak pochajtani to juz nic nie bedzie tylko wasze - TYLKO WSPOLNE :crossy: .

TAK WIEC CIESZCIE SIE WOLNOSCIA I ZŁUDZENIEM CHWILI ZE COS JESZCZE MACIE SWOJEGO.BO POTEM WSZYSTKO adwokat DZIELI NA POŁ :bigrazz:

 

 

A DLA TYCH CO SIE GAMONIA -ODMULCIE SIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem generał dzisiaj mówiłes ze oba motocykle sa Twoje a teraz tłumaczysz sie ze mz nie Twoja :bigrazz:

 

 

NO WIDZISZ BO SA MOJE ALE- MZ ODDAJE MOJEJ ZONCE ABY KATOWAŁA SAMA A INTRUDERKA MAM TYLKO DLA SIEBIE :) (oj nic nie kumasz) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok bedziesz ZYŁ DŁUGO -nie pekaj,i zapraszamy czesciej w nasze SZCZECINSKIE szeregi.POZDRAWIAM I WIATRU W PLECY :crossy:

 

spoko napewno bede czesciej tu bywał spodobało mi sie jeszcze p9o dzisiejszym dniu jak wymiatałes na MZ-cie :] hehe zajefajny sprzet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dupie już mam!!

na mailu same zające ijajka, na gg jakies ctr c - tr v bezemocji i bez snsu na sms to samo ludzie mam dosc swiąt!!

 

co TY taki nieczuł jestes świeta to czas dobroci i radości czas kiedy mozna sie psotkać z rodziną a w wolnym czasie skorzystac z ładnej pogody i wyskoczyc na WAŁY spotkać sie z tą drugą rodziną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co TY taki nieczuł jestes świeta to czas dobroci i radości czas kiedy mozna sie psotkać z rodziną a w wolnym czasie skorzystac z ładnej pogody i wyskoczyc na WAŁY spotkać sie z tą drugą rodziną :)

 

 

nie przekonałes mnie

jak widze pęd po wóde i zarywające si ekosze z zarciem to niekoniecznie kojarzy mi się to z uczuciai, rodziną i zadumą a bardziejz zarciem piciem i oglądaniem tv

 

nasze społeczestwo to banda hipokrytów i bezmózgów:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przekonałes mnie

jak widze pęd po wóde i zarywające si ekosze z zarciem to niekoniecznie kojarzy mi się to z uczuciai, rodziną i zadumą a bardziejz zarciem piciem i oglądaniem tv

 

nasze społeczestwo to banda hipokrytów i bezmózgów:(

 

każdy robi to co lubi ja np dziisaj cały dzień jadłem i jeździłem z siostra i z ekipą od wałów do ogniska w lesie ktore starał sie rozpalić batma :)

 

i trzeba zauwazac dobre strony każdej sytuacji life is brutal and full zasadzkas :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy robi to co lubi ja np dziisaj cały dzień jadłem i jeździłem z siostra i z ekipą od wałów do ogniska w lesie ktore starał sie rozpalić batma :)

 

i trzeba zauwazac dobre strony każdej sytuacji life is brutal and full zasadzkas :crossy:

 

i samtajms dajos kopas w dupas tak??

 

ku..a jechowi zabjaja przechodniów, w sklepach biją sie o wódkę, laski samesie pchają na sprzęty, ja chyba jakis dziwny jsem ze mnie to ne kreci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i samtajms dajos kopas w dupas tak??

Kiełbasa a Ty nie masz nic lepszego do roboty? Wziął byś swego "kónia" umył go ładnie i polansował na mieście jak porządni "motoludziki".

Dziś taka ładna pogoda była, którą Gitta nam zafundowała, ze można było wiele kilosów ja walkie talkie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i samtajms dajos kopas w dupas tak??

 

ku..a jechowi zabjaja przechodniów, w sklepach biją sie o wódkę, laski samesie pchają na sprzęty, ja chyba jakis dziwny jsem ze mnie to ne kreci!!

 

 

no jestes:P ale jesczze wszystko przed Tpba jescze beda z CIebie lu8dize :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiełbasa a Ty nie masz nic lepszego do roboty? Wziął byś swego "kónia" umył go ładnie i polansował na mieście jak porządni "motoludziki".

Dziś taka ładna pogoda była, którą Gitta nam zafundowała, ze można było wiele kilosów ja walkie talkie zrobić.

 

 

niestety praca praca

pierwszy milion trzeba wkońcu zarobić!!

 

no jestes:P ale jesczze wszystko przed Tpba jescze beda z CIebie lu8dize :)

 

nie cfaniakuj bo sie obudzisz i nie bedzie teleranka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...