Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a kolega walkie ma coś do głośnych wydechów??

 

generalnie to mnie denerwuja, wole ciche sprzety, a co??

 

Kto dziś daje na 19 na święconkę ? Hmmm?

 

Ja tam w boga nie wierze, a przynajmniej nie w koscielnego... :)

 

za to wieczorem to bym sie przejechal jak temperatura i suchosc dopisze :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to mnie denerwuja, wole ciche sprzety, a co??

Ja tam w boga nie wierze, a przynajmniej nie w koscielnego... :)

 

za to wieczorem to bym sie przejechal jak temperatura i suchosc dopisze :banghead:

 

 

nic! mie denerwuja wykastrowane plastki ale nie trabie o tym wszem i wobec!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic! mie denerwuja wykastrowane plastki ale nie trabie o tym wszem i wobec!!

widzisz wasc... wyprules tlumiki i teraz nie trzymasz cisnienia... :buttrock: wiele mozna powiedziec o moim "plastiku", ale na pewno nie to ze jest wykastrowany :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dziś dopisała a atrakcji też było co nie miara....Spacerek po lesie tzw. przemarsz zakończony kiełbaską z ogniska a potem polatanka wraz z mszą dla motocyklistów, na której ksiądz dokonał poświęcenia naszych kasków. Dzień można zaliczyć do udanych, oby tylko pogoda pozwoliła nam jeszcze trochę polatać konikami.....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jestem w szoku jak msza została odprawiona!!!!!Pełen szacun dla ks.Krzykały!!!

 

Normalnie szacuneczek dla goscia prowadzacego msze w szczegolnosci za poczucie humoru :buttrock: :biggrin: :evil:

Przelot przez miasto rowniez byl super, normalnie wiecej takich imprez to bedziemy latac obowiazkowo. A Ci ktorych nie bylo niech zaluja bo maja czego :biggrin: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, było super. Uwielbiam to poszanowanie dla przepisów podczas zbiorowych przejazdów przez miasto :biggrin:

Z Batmanem Batmanem i Kurczakiem zaczęliśmy dziś od Wałów (no prawie bo przez rajd nie udało się dostać) ale uciekliśmy przed gradem na pas. Grad z deszczem gonił nas trochę i wiał złowieszczo ale zostawiliśmy go w tyle. Nie na długo bo dogonił nas na pasie. Stamtąd już po odparowaniu przystanek na wałach, pod pomnikiem Papieża no i kościół. Na zakończenie przejazd po mieście (czterokołowi musieli zauważyć) i dzień koniecznie należy zaliczyć do udanych.

 

Teraz jeszcze tylko by się przydała piękna pogoda do końca sezonu...

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie

Jarek - Nix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...