Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale faza kolega kermadec sie tylko odezwal i juz jest jazda,no ale wkoncu musi sie cos dziac ale skoro kolega Kermadec konczy prace o 19 to zawsze moze wpasc do Ułańskiej o 19 zawsze imprezka sie zaczyna i nikt o godz 20-tej nie idzie do domu no chyba ze sie zesikal w spodnie albo to drugie i idzie sie przebrac.Takze niech sie kolega nie wykreca tylko przychodzi.

Dziekuje za uwage do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli przy rozdawaniu Twojego "szacuneczku" kierujesz sie takimi kryteriami, to nie wiele on wart kolego a moze sie myle... staram sie nie ferowac wyrokow na podstawie kilku postow, ale sam sie prosiles

 

Nie bardzo wiem o jakie kryteria tobie chodzi ,ale chyba sie domyślam "zabytek".Cztery lata temu odrestaurowałem od podstaw Junaka i byłem z tego bardzo dumny, lubie stare motocykle i nigdy nie klasyfikowałem ludków kto ile ma kasy i jakim sprzętem lata .Najwżniejsze według mnie to latać ,bawić się i mieć wtedy wszystko w du..e.Na zloty jeżdzimy razem sporty,czopery,ruski i wszycho bangla, zero zgrzytów a wrecz przeciwnie.Taplając się w błocie na zlotach nie ważne czy przyjechałeś WSK czy nowym GSXRem . Polatamy zobaczymy . Niedawno pisaleś że "nuda, nostalgia i nic się nie dzieje" no to adrenalinka mi skoczyła po ostatniej jeżdzie i pisze co myśle .Taki już jestem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale faza kolega kermadec sie tylko odezwal i juz jest jazda,no ale wkoncu musi sie cos dziac ale skoro kolega Kermadec konczy prace o 19 to zawsze moze wpasc do Ułańskiej o 19 zawsze imprezka sie zaczyna i nikt o godz 20-tej nie idzie do domu no chyba ze sie zesikal w spodnie albo to drugie i idzie sie przebrac.Takze niech sie kolega nie wykreca tylko przychodzi.

Dziekuje za uwage do usłyszenia

 

Majkel... :smile: ON zaczyna o 19! :banghead: hehe.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa trzeba przyznać że Kermadec ma talent do wejść... ilekroć pojawia sie na forum to atmosfera sie podgrzewa :smile: Ma chłopak talent! Nie mam nic przeciwko niemu osobiście zastanawia mnie tylko troszke nieco dziwny sposób pisanie postów przez niego. W tym przypadku poraz kolejny przez niedpopwiedzenie zrobiło sie wesoło i forum sie ożywiło.

a wystarczyło inaczej napisac post... zaprosic ludzi do swojego lokalu i było by po sprawie... sądze że rozsądna propozycja została by przyjęta a tak padły dwa kontrolne potania i zrobiła się "burza w szklance wody" ...

no ale takie uroki forum... Kazdy ma prawo pisac co uwaza za stosowne... a jak to zostanie zinterpretowane to juz inna sprawa...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle pada ....tralalalalalala.....

 

Znowu puściła uszczelka... ;) :flesje: :lalag:

 

Dziś zawitał do naszej firmy pan Vałka swoim nowym kuniem Transalpem

 

Całkiem fajniutki

 

No wreszcie po ostatnim koniu o którym wszyscy chyba wiedzą jak odszedł, nasz funfel jest wreszcie na drodze :smile: :banghead: :D

 

Szacun

 

Los Kopernikos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawulonik napisał bardzo wazne zdanie:"Na zloty jeżdzimy razem sporty,czopery,ruski i wszycho bangla, zero zgrzytów a wrecz przeciwnie."

Zgadzam sie z tym w 10000%.Zawsze gdy coś się w drodze dzieje czekamy na tego "najwolniejszego" az wszystko ponaprawia*.Tak bylo jak wracalismy z Szachciorem z Polanowa SHLką oraz gdy Misiek kapcia złapał.Tak samo wszysyc pomagali gdy Pawulonowi niebieska "padaka" złapała kapcia. :banghead: Dlaczego?Kto pamieta?

 

*W przypadku Kermadeca może być prędzej pomocna dłoń Saszki, o którym cały czas mówimy.

 

Pozdrawiam i polecam wypić Nerwosol. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawde mowiac to bym wolal zeby byla ladna pogoda i zebysmy mogli sie spotkac gdzies w plenerze na konikach a nie w pabie jednym czy drugim. A piwo to kazdy moze wypic w garazu po odstawieniu konia.

Dosyc pierdzenia w stolek barowy czas dac w kanape motocykla :smile: :banghead: :D

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko gdyby ktoś miał ochote to www.klubik.pl :smile:

 

Pozdrawiam ALL

 

P.S.A do Saszy musze zadzwonić bo w niedziele aż mi sie serce krajało gdy widziałem tylu motocyklistów na mieście a ja taksówką musiałem do dziewczyny jechać :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska!!

 

Zobaczcie na to

 

http://cgi.ebay.de/KOMPRESSOR-Z1300-Kawa-6...1QQcmdZViewItem

 

to jest dopiero wydumka :smile: :banghead: :D

 

Szacun dla konstruktora

 

Kopernik

 

No te 280 PS w opisie brzmi całkiem groźnie... szkoda że nie ma skrzydeł ...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem mozliwe ze moj kolega jeszcze ma do sprzedania kask Uvex srebrny z otwieraną szczęką, tylko ze to rozmiar S...jak cos to na gg łapać mnie (2142579) :-)

Edytowane przez 21maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...