Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także przyłaczam się do życzeń dla Jubilatów ;) Wszystkiego naj, zawsze pełnego zbiornika (Niedźwiedź to zwłaszcza dla Ciebie życzenia bo masz chyba dość paliwożerne pojazdy :D ) samych tras z pięknymi widokami i dostatkiem zakrętów a także tylu powrotów co wyjazdów w trasę ;)

AMEN!

 

No i oczywiście PZDR dla wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim moim FANOM serdecznie dziękuję za pamięć a przedewszystkim za ciepłe życzenia| ;) :lol: :D Jesteście super i też co niektórych KOCHAM ;) ;) :) :) :D :D

 

Niedźwiadku wszystkiego naj....i cieszę się ogromnie, że urodziłam się tego samego dnia co Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając na chwilke temat co robimy z WOSP? jak co roku impreza dla "morsów" i jedziemy polansować sie tfu! wróć! powspierać imprezę Owsiaka? prognoza pogody jakby nie nastraja ale od czego jest na tym forum Gitta?! Może jednak wywiąże sie ze swoich forumowyh obowiążków i załatwi na niedziele choć z +3C do +5C? można by przewietrzyć konie... Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdeczne podziękowania dla wszystkich za życzenia. :lol: :lol: :lol: Choć nie ma się z czego cieszyć. Jestem jeszcze bardziej Starym Niedźwiedziem :twisted: :twisted: :twisted: Szczególnie, że wchodzę na nową drogę życia. 8) 8) 8) No i po drodze, skoro zostałem już obudzony chciałem zapytać co to za KRYM. Czyżby był planowany jakiś dalszy wypad? :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że na tej stronie ale jest to ważne dla mnie.

 

W Radiu Eska nie wyemitowano moich podziękowań dla Carioki, Majkela,Gitty,Szachciora,Izy,MAjora,Moni,PAwulona,Ady i Dizla za niekonwencjonalny sposób połechtania mojej kobiecości.

BARDZO DZIĘKUJE JESTEŚCIE W PORZĄDKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by przewietrzyć konie... Co Wy na to?

 

Ombre dobrze wiesz ze na mnie w kazda pogode mozesz liczyc. Jestem jak najbardziej ZA. Choc wczoraj czytalem na plakacie WOŚP ze maja byc Harlejowcy wiec nie wiem czy znajdzie sie miejsce dla takich Czortów jak my :lol: :lol: :lol:

To jak sie ustawiamy, o ile jakies biale g... z nieba nie spadnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...