Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto co napisali na stronie KWP Szczecin o wypadku

Również wczoraj około godziny 15:00 na drodze krajowej nr 3 w miejscowości Babigoszcz kierujący samochodem marki "Mercedes E-220" 46-letni mężczyzna zjechał na lewy pas ruchu i potrącił kierującego motocyklem marki "Suzuki" 24-letniego mężczyznę, który doznał złamania podudzia lewego. Rannego motocyklistę przewieziono do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Goleniów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elloł efrybady strasznego mam 4umowego zaległościa ( czyyytam , czyyytam literki mi się rolują przed głazami ) uff

 

Tak po porządku ----------------

wstęp :

 

Hiszpan :

byTheWay przeczytałem , że twoja sytuacyja personalna wywróciła sie do góry wrotkami - nie jesteś sam , u mnie to samo - 8 lat w kubeł ( qva to plaga jakaś czy co ??? )

nie łam się. będzie dobrze/lepiej/najlepiej/jak w raju

( posta wydrukować, niepotrzebne skreślić ! )

zresztą - MASZ RÓŻOWE SUBARU => połówka sie sama znajdzie :lol:

 

1. Lodowy : ( IceMan ) - nie byłeś w tym roczku na pikniczku w Sułominku ?

2. tak sobie czytam i czytam - 2. 18 nocka blada po wigilijii i co 10 post ( no może przesadziłem ) od niejakiego kermadeca

:D

 

teraz będzie politycznie poprawnie, uwaga zaczynam.

 

Szanowny Użytkowniku Kermadec.

 

Sądząc po Szanownego Użytkownika uprzedniej korespondencji na Forum,

mogę mniemać iż , pragniesz Szanowny i niezwykle błyskotliwy ( tudzież - niezwykle elokwentny ) Kermadec 'u ustanowić , oczywiście słusznie, nowe , prawdziwie adekwatne do poziomu Szanownego Użytkownika standardy przekazu informacji na Forum.

Jest to koncepcja słuszna, niezwykle potrzebna i podpisuję sie pod nią z całą mocą obiema rękami i Du.....ą na kserokopiarce.

Pozdrawiam

Mgr. Moominator

--------------------------skończyła mi się tubka z Vaseline Intensive Care

 

wracając

 

3. Cholibka czy ktoś może wie jak to możliwe że 1 litrowe vw Polo pali mi 12 l na stówe ????

 

4.AA no tak -

 

Rafi z Agą i Kopernik Szacun i Dzienkun za Wilje !!

Dizel dzięki za pomoc przy dezintegracji Cytrynówki :D

Na koniec

 

Pozdro dla Wszystkich , Wesołych iTd .

Bandyta - wracaj szybko , zanim łapiduchy wmówią Ci że jestes chory :lol:

a tak serio może bedę mógł pomóc z motocyklem . - info na maila

 

 

 

___ Z ostatniej chwili : 3.08 - plecy bolą od ślęczenia nad kompem ( pozycja do zbierania ryżu )

 

wygrzebałem w necie coś wartego obejrzenia :

http://edit.ster.nl/ster?nav=ptukLsHCjEVyGhJ

 

strona holenderska , reklamy , polecam szczególnie 1 i 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta jak to dobrze już się przekwalifikowalaś.

 

Ojciec Dyrektor powiedział że nie spełniłam fukcji społecznej więc wypisał mnie z Studenckiego Koła Miłosników R.M. :oops:

 

 

POZDRAWIAM PA  

i za to CIE UDUSZE NA SYLWKA  pa

 

ha ha ha Generał udusi Sylwke na Sylwka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym iz zalozylem i obecnie prowadze KSIEGE PAMIATKOWA o temacie Motocyklowym,informacje zdiecia i inne wzmianki w prasie i na zdjeciach prywatnych,zwracam sie z prosba do wszystkich motocyklistow poasiadajacych gazety z informacjami i zdjeciami o spotkaniach,zlotach i innych wzmiankach o przekazanie za odplatnoscia dla orzelka.Orzelek poprowadzi to dla potomnych.Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dokulałem sie po świetach do domku :evil: po drodze pasami mgła powodowała spadek widoczności do około 20m wiec było wesoło. Nieco biało, slisko i nic nie widać... Pełny odjazd! Mimo wszystko jestem juz przy necie :evil: Az miło poczytac tyle nowych postów. Co najważniejsze z tego co czytam to Bandyta miewa sie nienajgożej. Współczuję okresu świątecznego bo wiem, że zapewne nikt specjalnie się nie kwapi z poskładaniem pacjenta w całość.

Ma, jednak szczera nadzieję, że w końcu cała ta zadyma zakończy sie pomyślnie i pacjent szybko wróci na drogę.

PZDR! i do zobaczenia juz niedługo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm......dopiero dorwałam się do komputera wiec na składanie życzeń światecznych już za późno...ale mam nadzieje ze te święta minęły Wszystkim w miłej rodzinnej atmosferze, oraz ze Mikołaj nie zawiodł :lol: :lol: :lol: PzDr ALL...... :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta, święta i po świętach... Mam nadzieję, że wypoczęliście, pojedliście, milo spędziliście czas...

 

Rafał, Aga, Adam, dzieki wielkie za milo spędzony czas na Wigilii... Niesamowite spotkanie w prześwietnym gronie...

 

Myślę, że Mikołaj zaspokoił wasze pragnienia 8) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak Wy ale ja rozpocząłem odliczanie czasu do Sylwestra :evil: znając klimaty zlotowe spodziewam sie rewelacyjnej zabawy w doborowym towarzystwie :evil:

no to mamy przed sobą jeszcze tylko:

4 days

109 hours

6573 minutes

za http://www.timeanddate.com/counters/newyear.html

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę' date=' że Mikołaj zaspokoił wasze pragnienia [/quote']

MOJE PRAGNIENIA MIKOŁAJOWE SA NIE ZASPOKOJONE' date='CZEKAM MOZE SIE JESZCZE WROCI I MNIE ZASPOKOI :evil:[/quote']

a fuj Generał z Mikołajem?! Jakaś śnieżynka to i owszem ale Mikołaj?!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...