Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaskółeczka napisał:

"kto ja jestem? -Polak mały ;)

 

To że napisałaś troszku postów i nie jesteś na forum pierwszy dzień to nie oznacza' date=' że wszyscy cię znamy. Trochę kultury.

[/quote']

 

To żart był.... :?

Nie wiem czy zauważyłeś na końcu "uśmieszek" :?

 

Czy każda nowa osoba na forum przedstawia cały swój życiorys na "dzień dobry"?

Forumowiczów jest tak wielu,że nigdy wszystkich nie poznasz

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłoszu-wszystkiego naj naj naj (a NAJlepiej SP2 :P )

Pozdrawiam.

 

Kermadec chyba rozmawialiśmy wieczorem na Wałach podczas Dni Morza. "

 

A tak tak-zgadza sie.Pozdrawiam serdecznie:)

 

"kto ja jestem? -Polak mały

To że napisałaś troszku postów i nie jesteś na forum pierwszy dzień to nie oznacza' date=' że wszyscy cię znamy. Trochę kultury.[/quote']

 

Jaskółeczko-widzisz...Tu tak jest,że pare osób obecnych tutaj ma problemy z poczuciem humoru oraz akceptacją nowych forumowiczów.Cokolwiek napiszesz to i tak będzie źle.Ale spoko-przejdzie im.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare osób obecnych tutaj ma problemy z poczuciem humoru oraz akceptacją nowych forumowiczów[/quote

 

 

 

 

DZIWNE :!: :!: Bo ja miałam obawy co do pisania na tym forum. I MUSZĘ CIĘ zaskoczyć BO ZOSTALAM PRZYJĘTA POZYTYWNIE A NAWET CIEPŁO :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MILOSZKU WSZYSTKIEGO NAJ NAJ LEPSZEGO

 

BAKU PEŁNEGO WYREMONTOWANIA MOTORKU

 

ŻYZCĘ TOBIE JA

 

No i ja oczywiście również się przyłączam do życzeń.

Samych zakrętów ale tylko na drodze.

 

Ostrzeżenie dla jadących z miasta w kierunku prawego brzegu. Ustawiony jest fotoradarek na zjezdzie z mostu nowocłowego.

Hehe chlopaki maja teraz kolejna bardzo fajna fotke :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taki chory wczoraj taki byłes dziwne masz te choroby' date='moze to migrenki jak u kobiet?

 

______________________________[/quote'] Bylem na pasie bylem i nową Michalową Jamache na gume postawilem,wiecej wiary niż w srodku sezonu,brawo jeszcze troszke i sezon nie bedzie sie konczyl ani zaczynal. :P Wracajac do sylwestra ,to impreza w Swinoujsciu umarla juz dzis,mam nadzieje ze nasza ekipa opracuje lepsze wyjscie .Kto nie widzial ZAJE.....GO sylwka za male pieniadze zapraszam na pokaz zdjec! Szczecin lokal klubowy ul.Ludowa.Do poczytania!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa. Niestety nie za dobrze się czuję więc odpuściłem sobie latanie. Ale nie zakończyłem jeszcze sezonu. Więc zobaczymy się pewnie jeszcze na pasie nie raz. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dzięki!! :P ;) :P :P

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był twój pierwszy i ostatni raz. Trzeba dorastać w porę, śpiesz się

Siemka! Mam nadzieje ze Michalowi nic nie zrobilas ,MICHALKU ZYJESZ!!!!!!!! ?? Jezeli chodzi o dorastanie to trzeba ustalic co ono znaczy. Na zlotach zawsze bede kompal sie w blocie,wydurnial z ziomalami ,suzi pionowal i palil gumy.Nikt mi tego nie zabierze.Mam nadzieje ze choc kilka motomaniakow mysli podobnie POZDRAWIAM!!!!! Carioka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...