Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pogadaj z Majorem to Ci naświetli sytuację :) Ja się też czasem muszę przyłożyć żeby zdążyć.... :roll:

 

 

Hej wszystkim!!

Latało się super we wtorek- DZIĘKI GITA to juz oficjalnie na forum :( Coraz szybciej mi to idzie...i na zakrętach coraz mniej hamuje :P A Major nie ma co naświetlać bo na prostej każdy daje radę - winkielki to jest to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba' date=' fajnie bylo, tylko szkoda ze tak krotko.....do nastepnego !! :twisted:[/quote']

 

No wlaśnie- nawet nie zdążyłam obejść całego towarzystwa a juz połowy nie było- a może to ja byłam za wolna.. :( w każdym razie to rzeczywiście swietny pomysł takie miejsce gdzie zawsze możemy się spotkać..i najwazniejsze że dobrze nam razem.... :) Pozdr!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21maja Hejka 21Maja! jak zdrófko? kiedy jakaś mała bibka się szykuje' date=' trza by było z ludzmi się troszke spotkać, bo zdziczeje![/quote']

 

Rybcia u mnie wszystko ok, trzeba bylo wczoraj wpasc, bylo 57 osob na spotkaniu w Rock City !! Z tego co wiem to co srodę bedzie mozna tam kogos znalezc.....

Ps. Ukradli mi komorke wiec nie mam znowu Twojego numeru :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze okazja sobie sprawić taką śliczną koszulkę' date=' kontaktuj się z Carioką i Żurkiem[/quote']

 

Tak więc.... Carioko oraz Żurku czy jest mozliwość nabycia koszulek??

Trzeba coś specjalnego zrobić aby dostąpić tego zaszczytu??

Np. Przebiec nago po mieście??

Jakiś inny bojowy wyczyn aby się wkupić do waszej bandy? :lol: :lol:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po chwilowej nieobecności! Już jestem! pozdrowionka!

My Ciebie tez witamy

A ja bardzo cie prosze o kontakt w sprawie koszulki bo nie odpowiadasz na PW.

rzeczywiście swietny pomysł takie miejsce gdzie zawsze możemy się spotkać

I chyba zaadoptujemy ten lokalik.

 

Kiedy zabieramy się za remont naszego KLUBU

Moni świetny pomysł, zbieramy ekipe i do roboty. :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sumie to mozna by przetrzepac garaze i przytargac cos ze soba. Ja moge zabrac zegarek zrobiony z karteru od Jawy, jakies tloki itepe i duzy plakat z czopperem :)

 

Pozatym fajno bo zaadoptowac sciane na zdjecia, po kilka grupowych zdjec z wypadow i jakies ciekawsze :(

 

A moze ktos da motocykl coby wstwic go gdzies w rogu, klimat bylby wtedy jeszcze lepszy :P Tak proponuje jakiegos bandyta albo gixera :]

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...