Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chcialem wszystkim udzielajacym sie w sprawie kontrolki oleju w moim gsx600f podziekowac, rzeczywiscie spuscilem olej zalelem ponownie i jest ok. mam jeszcze jedna prosbe czy wie ktos gdzie mozna dostac uzywana przednia felge oraz prawe lusterko do mojego moto?? sa jakies takie miejsca gdzie mozna by cos takiego dostac, moto jest z 1999. z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie:

- Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj, a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy?

- Motocyklista - odpowiada pytany.

- Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista?

- A ch.j ich wie, skąd oni się biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chcialem wszystkim udzielajacym sie w sprawie kontrolki oleju w moim gsx600f podziekowac, rzeczywiscie spuscilem olej zalelem ponownie i jest ok. mam jeszcze jedna prosbe czy wie ktos gdzie mozna dostac uzywana przednia felge oraz prawe lusterko do mojego moto?? sa jakies takie miejsca gdzie mozna by cos takiego dostac, moto jest z 1999. z gory dziekuje i pozdrawiam.

 

Z tą felgą będziesz miał prawdopodobnie duży problem,ponieważ w wypadku zawsze przód dostaje.Jest to zazyczaj towar deficytowy. No ale poszukaj na www.ebay.de A o felgach możesz pogadac z Madrianą. :)

 

 

 

A jeszcze moja szybka prośba. Przynieście w środę do Ułańskiej karteczki że oddaliście krew na Ziute. Dajcie je Carioce (mnie nie będzie)bo ja musze wysłać je do Pozanania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...