Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że powinnyśmy to zostawic bez komentarza. Do pewnych ludzi dociera tylko ich własna prawda, a tolerancja to obce słowo.

 

Zniesmaczona

 

 

a mi np nie chciało sie czytać tej wypowiedzi bo za długa była ale widze po Waszych komentarzach ze nic nie straciłem :}

 

helow...

 

mam propozycie.. :D

 

http://tuningforum.pl/dzi-way-chrobrego-go...24542778ac8850d

 

moze ktos sie skusi... wiem ze samochody... ale pare motorkow nie moze zabraknac.. :crossy:

 

Pozdrawiam...

 

ps. ktos tam bedzie... ??

 

 

można by było wpasc tylko nie wiem czy jednoślady nie przysłonią samochodów a to w końcu ich spotkanie :crossy: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niedzielne popoludnie udane. Bylo milo dziekujemy motorodzince za wspolnie spedzony czas. A teraz rurki, zlewy, kuchenki.... Buddha znowu klnie na Pana z Castoramy.... :P

Carioka i Majkel sorki, ze nie jechalismy z Wami ale naprawde bylo nam spieszno. Mam nadzieje, ze bedzie nam to wybaczone :D

pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niedzielne popoludnie udane. Bylo milo dziekujemy motorodzince za wspolnie spedzony czas. A teraz rurki, zlewy, kuchenki.... Buddha znowu klnie na Pana z Castoramy.... :crossy:

Carioka i Majkel sorki, ze nie jechalismy z Wami ale naprawde bylo nam spieszno. Mam nadzieje, ze bedzie nam to wybaczone :lalag:

pozdro 4all

Mówisz i masz :crossy: :crossy: , oczywiscie rozumiem, że ze mna jeszcze ciężkawo sie jeździ bo cały czas trenuje moją CB-inkę bez lustereczka. (to troszkę przeszkadza)

Fakt bardzo udana niedziela i spotkanie (było nas chyba ponad 20 motorków).

To teraz do soboty , bedziemy coś organiziwać. A nasi panowie niech zajrzą do kalendarza bo to fajna data jest :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na opinie orzełka na temat naszego wtargnięcia na impreze dla zaproszonych :crossy:

ha ha będzie pewnie ciekawa :P

Pozdro i do zobaczyska :D

Motowariacie impreza dla zaproszonych gości to na zakończenie sezonu. taka była odpowiedz na zapytanie gruby_to.

 

A mam jeszcze smutną informacje , dzis na ulicy Wrocławskiej (jak nasza koleżanka pożegnawszy sie ruszyła z "pasa" do siebie do domku) w Madrianę wpierdzieliła sie baba samochodem wyjeżdzając z podporządkowanej. Mada wylądowała w szpitalu ze skreconą nogą i ogólnie poobijana, po opatrzeniu wypisali ją do domu.

Motocykl walniety zdrowo, powyginane lagi, pęknieta misa olejowa i ogólnie porysowany.

policja byla na miejscu zdarzenia. Baba odpowie za swoje czyny.

 

Mada wracaj nam szybko do zdrowia i duzo buziaków dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze smutną informacje , dzis na ulicy Wrocławskiej (jak nasza koleżanka pożegnawszy sie ruszyła z "pasa" do siebie do domku) w Madrianę wpierdzieliła sie baba samochodem wyjeżdzając z podporządkowanej. Mada wylądowała w szpitalu ze skreconą nogą i ogólnie poobijana, po opatrzeniu wypisali ją do domu.

Motocykl walniety zdrowo, powyginane lagi, pęknieta misa olejowa i ogólnie porysowany.

policja byla na miejscu zdarzenia. Baba odpowie za swoje czyny

Oja je*ie

Madriano wracaj do zdrowia i wyciągnij z ubezpieczalni to co twoje

 

Do Majkela:

Myślę se, Litwini?, Jacy Litwini, myślę.

Nie zrozumiałem, cały wieczór myślałem.

Wreszcie mnie olśniło, "Skąd Litwini wracają?"

Dobrze mówię? Mhm; Najpierw nie zrozumiałem

Wracają z wycieczki, nocnej nawiasem mówiąc

Myśle se, zapukam, bo sąsiad do mnie wierszem,

a ja jak głąb ciemny: Skąd Litwini wracają

Chyba nie zbudziłem? No własnie spać się kładłem

Se myślę Litwini. Nie wytrzymam do rana.

Pojde i zapukam i powiem ze Litwini wracaja z wycieczki

No dobrze, juz Litwini, juz mi Pan powiedzial

I chciałbym sie polozyc; Przepraszam bardzo,

ale nie ja zaczałem z tymi Litwinami

Pyta pan skad litwini to ja odpowiadam, chyba o to chodzilo

bo to dobre, Litwini

Tak tylko powiedzialem, ch*j tam z litwinami

No panie, jak to ch*j tam?

Najpierw pan zaczyna a potem sie pan wscieka,

Dobrej nocy.

:P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pierdziu! Madriana wracaj szybko do zdrowia abyś mogła skutecznie walczyć z ubezpieczycielem o kasę za szkody. na wszystko zbieraj kwity i opinie od lekarzy. zawsze to dodatkowe kilka PLN za szkody na osobie wyciągniesz. a co narozrabiała baba to niech teraz jej polisa jęczy i płaci :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj Madriana szybkiego powrotu do zdrowia a swoja droga to dobrze ze tylko na tym sie skonczylo, motocykl to tam pol biedy, naprawisz sobie, ale zdrowie najwazniejsze skrecona kostka nie jest tak zle dobrze ze nie doszlo do zlamania, Pozdrawiam! i jeszcze raz Szybkiego powrotu do zdrowia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...