Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak wiec z racji małego zainteresowania tematem WOSWIN odbijamy od niego czynimy nie aktualnym i ruszamy paczka na V2

SZCZEGOŁY POZNIEJ (PRAWDOPODOBNIE PIATEK 8 RANO Z WAŁOW)

powstała dzis nowa opcja na wyjazd dzis na v2 o godz 17 z ul.zubrow koło domu marynarza

myslimy zeby po drodze gdzies sie rozbic na noc i potem w piatek dalej poleciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj 500 km przeleciałem ;) i to nie prwda że Hondy się psują ;) 3 razy tankowałem i za każdym razem inaczej motorek grał. Co za kraina :lalag: a jakie drogi? Dobrze że z drogi zjeżdżają.

A kto dzisiaj nad jakąś wodę leci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak Siuryt masz dobre oko albo dobre ucho ;) .

 

Teraz mogę już nakablować. ;) Gośka tuli aktualnie slicznego FAZERA 600. :D :D :crossy: Trzeba przyznać, że naprawdę poważne zwierzę. :crossy: :) :) No i firma w końcu porządna :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mogę już nakablować. :lalag: Gośka tuli aktualnie slicznego FAZERA 600. :D :crossy: :crossy: Trzeba przyznać, że naprawdę poważne zwierzę. :) :) :lalag: No i firma w końcu porządna :D

 

No firma ma sie rozumieć ;) . Normalnie brak mi słów zachwytu jestem oczarowana. Yamaha Fazer Fz 6 s jest moja ;) Jezdzi nią sie fantastycznie polecam wszystkim '' Kobietką" to jest to kocham go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj 500 km przeleciałem ;) i to nie prwda że Hondy się psują ;) 3 razy tankowałem i za każdym razem inaczej motorek grał. Co za kraina :lalag: a jakie drogi? Dobrze że z drogi zjeżdżają.

A kto dzisiaj nad jakąś wodę leci?

 

 

to ciebie wczoraj widziałem na ku słońcu pchającego konia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla całej ekipy z katusa za super imprezke i śpiewanko :wink:)) :icon_eek:

Oczywicie Ann

IMPRA FAKTYCZNIE ZAJEBISTA:))) TAK DALEJ :banghead:

 

Oczywicie Ann

HMMMMM MOŻE ZMIENIMY CI NICKA? :icon_mrgreen: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak Siuryt masz dobre oko albo dobre ucho :banghead: .

Taaa, w Pyrzycach wystarczy bączka puścić, a już wiedzą o nim na drugim końcu, nic nie ukryjesz :banghead:

Gratuluję zakupu i życzę coby wiernie ci służył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Wy juz od rana napierdzielacie w klawiature a My dopiero dotarlismy do domu :banghead: impreza była przednia troche sie nachodziłem potem ale po :icon_eek: niektórym przydało sie troche świeżego powietrza :icon_mrgreen: kiedy powtórka z rozrywki?? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...