Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gitta napisz wszystkie dane do znizek mi na gg, moze cos Ci znajde, moj wujaszek zajmuje sie ubezpieczeniami w wielu firmach i zawsze zalatwia mi i moim znajomym jak najkozystniejsze ubezpieki, pzdr... :D

Edytowane przez 21maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzisiaj dzień zacząłem... do konia ide a tam nihuhuhu nie odpali. aku padło... no nic to do domku rozebrac się z kombinezonu i do auta. a tu niespodzianka łełełełełe i tez dupa... wyssało oba aku?! no to jednak moto łatwiej pchać czyli do domku od nowa się przebrać ... ja pitole co za poranek :D jakos jednak sie dostałem do pracy, ba nawet sie nie spóźniłem... ale moto przeszło ostrą szkołę... kilka uślizgów załapałem... mimo wszystko byłem na czas :D

czy ktos wie co jest? jak to jest, że w aucie aku mające 3 miesiące nie gada ze mną po 1 dniu stania? a w moto padło mimo wczorajszej jazdy? kto mi wysysa energię?! przyznawać się! :icon_exclaim:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie co jest? jak to jest, że w aucie aku mające 3 miesiące nie gada ze mną po 1 dniu stania? a w moto padło mimo wczorajszej jazdy? kto mi wysysa energię?! przyznawać się! :icon_exclaim:

PZDR!

 

motóru nie poswieciles, to teraz masz... :icon_mrgreen:

 

a energie to wysysaja te, no, wampiry energetyczne... :notworthy:

 

To już raczej nie było doznanie tylko kalectwo jesli o tym samym mlocie mowimy :D

 

tylko kto mi wyplaci odszkodowanie...? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motóru nie poswieciles, to teraz masz... :D

 

a energie to wysysaja te, no, wampiry energetyczne... :icon_exclaim:

 

 

 

Że mam koty w ogrodzie to wiedziałem .Ale że wampiry? czy na nie też działa czosnek? moze zasadzę dookoła moto? :D

PZDR!

Edytowane przez hiszpan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest? jak to jest, że w aucie aku mające 3 miesiące nie gada ze mną po 1 dniu stania? a w moto padło mimo wczorajszej jazdy? kto mi wysysa energię?! przyznawać się! :D

PZDR!

To chyba jakaś epidemia bo ja z Majkelem mamy ten sam problem. Thunder zaczą pirdzieć i bekac a na żadne pytanie "o co chodzi" nie chciał odpowiedzieć.

Finał był taki, że aku poszedł do naprawy, a Thunder sam siedzi w garażu i dobrze mu tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzisiaj dzień zacząłem... do konia ide a tam nihuhuhu nie odpali. aku padło... ale moto przeszło ostrą szkołę... kilka uślizgów załapałem... mimo wszystko byłem na czas :D

czy ktos wie co jest? jak to jest, że w aucie aku mające 3 miesiące nie gada ze mną po 1 dniu stania? a w moto padło mimo wczorajszej jazdy? kto mi wysysa energię?! przyznawać się! :icon_exclaim:

PZDR!

 

ty, a tobie tez tak jajka zmarzly, jak mi? bo na poznanskiej cieles ostro :D

 

pozdrowki dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty, a tobie tez tak jajka zmarzly, jak mi? bo na poznanskiej cieles ostro :D

 

pozdrowki dla wszystkich

 

no musiałem ciąć jak na TT bo byłem mega przez te przebieranki i bieganie za SVką nieco spóźniony...

ale zdążyłem... adrenalinka rozgrzewała :D

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motóru nie poswieciles, to teraz masz... :icon_exclaim:

 

a energie to wysysaja te, no, wampiry energetyczne... :icon_mrgreen:

 

no widzicie co sie dzieje ? same straty :D

mam nadzieje ze na kolejny wspolny wypad juz sie wszystko naprawi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja se polatałem w tym sezonie ze 400km i mi uszczelka pod głowicą poszła :D może jutro mi przyślą uszczelke i zaczne składać moto Sezon rozpoczęty niezbyt dobrze ale póżniej mam nadzieje że nie będie niespodzianek i dotre nad Wośmin na spotkanko

POZDRO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...