Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie, dajcie jakis link do mapki, bo szpital miejski przy wyszynskiego nic mi nie mowi :P gdzie ta cholerna ułańska??? :banghead:

 

 

SZpital Miejski przy ul. Wyzwolenia to raz a dwa że to w stronę Niebuszewa KOLEGO więć przybywaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie :cool:

 

Ciesze sie, ze rozkrecanie sezonu ma sie w najlepsze :cool: Ale prosze UWAZAJCIE NA SIEBIE!!

W koncu i my moglismy Was wesprzec - w poniedzialek zrobilo sie cieplutko i w koncu zaliczylismy polatanke po okolicach. Troche sprzetow juz kolesie powyciagali z garazy i wyglada na to, ze tu to sie bedzie dziaaaalooooo do poznej jesieni :P :wink:

 

Pozdrowioka!!

 

PS. Kriso - gratulacje!

PS 2 - Bandzior: zoltaczka jest :P :icon_razz: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mamy czwartek. czy ktos mi powie co sie ostatnio dzieje? czas przecieka mi miedzy palcami... tydzień za tygodniem. nie mam pojecia gdzie mija mi czas.

Rety! ja chcę juz latać koniem! a pogoda nadal nie sprzyja wyjazdom do pracy... 2134554 opadów w ciągu dnia to przesada. Całe szczęście że prognoza pogody zapowiada poprawę :P

Oby!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Poszukuje bardzo pilnie stelaża lusterek (mocowany od lusterek do ramy) do Kawasaki zx9r 2000r. jeśli Ktoś by miał lub wiedział gdzie takie cholerstwo dostać to bardzo proszę o odpowiedź

 

Pozdro

Kriso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele o godz 10 na GŁEBOKIM- zapraszam na wspolny spacer po lesie zakonczony ogniskiem i zjedzeniem własnej kiełbaski,PLANOWANY CZAS SPACERU 4 GODZ :icon_rolleyes:

A POTEM PRZYPOMINAM ZE ZOSTALISMY ZAPROSZENI NA POSWIECENIE KONI I AKCESORI MOTO POD KOSCIOŁ NA UL.ZAWADZKIEGO NA GODZ 19

A DO TEGO JESZCZE KLUB CRUISER POWIADOMIŁ MNIE DZIS ZE W NIEDZIELE NA PLACU BOGUSŁAWA O GODZ 12 JEST POKAZ MOTORKOW TZW ,RAJD MAGNOLI wiec jak ktos nie chce pochodzic po lesie ma okazje postac i polansowac sie na deptaku :banghead: A POTEM NA 19 NA ZAWADZKIEGO POD KOSCIOŁ :bigrazz: :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NIEDZIELE NA PLACU BOGUSŁAWA O GODZ 12 JEST POKAZ MOTORKOW TZW ,RAJD MAGNOLI wiec jak ktos nie

Dlaczego rajd skoro beda stac w lansie i jeszcze jedno pytanko gdzie ten plac Boguslawa ,w Szczecinie takiego nie ma ! Uprzejmie apeluje o sprostowanie nieścislości i z góry dziękuje :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to stoi w garazu! :bigrazz:

zimno bylo jak cholera :banghead: , oczywiscie po co wczesniej sprawdzic czy rekawiczki sa letnie cy zimowe... :icon_rolleyes: no ale dalem rade :crossy:

Teraz czeka mnie 2 tys kilometrow z ograniczeniem do 7 tys obrotow, co daje max 160km/h, czyli bede jezdzil tak wolno jak Wy... ;) :icon_rolleyes:

Poki co biegi nie bardzo wchodza, w serwisie mowia ze musza sie dotrzec, ale mogli powiedziec przed wyjazdem, bo mialem 200km zachodzenia w glowe czy cos zle robie... :D

Generalnie jest dobrze, moto ma taki potencjal nawet w tym zakresie obrotow ze strach sie bac ;)

Poki co, jeszcze sie odmrazam ;)

 

Pozdrawiam i daje pare fotek z garazu ;)

 

1

2

3

4

5

6

7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dlaczego rajd skoro beda stac w lansie i jeszcze jedno pytanko gdzie ten plac Boguslawa ,w Szczecinie takiego nie ma ! Uprzejmie apeluje o sprostowanie nieścislości i z góry dziękuje :icon_rolleyes:

 

Sądze że chodzi o Deptak Bogusława pomiędzy Woja Polaja a Jagiellońską :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...