Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ja moge zaproponować zmiane lokalu na środe?

 

 

Zgadzam sie w pełni z Hiszpanem :icon_razz: :wink: Karmadec nie chcę być nie grzeczna , ale ty nie przyszedłeś ani razu do Ułańskiej tak więc nie wiesz jak tam jest a proponujesz zmianę lokalu. Nam jest tam dobrze :wink: :bigrazz: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja moge zaproponować zmiane lokalu na środe?

Zgadzam sie w pełni z Hiszpanem :icon_razz: :wink: Karmadec nie chcę być nie grzeczna , ale ty nie przyszedłeś ani razu do Ułańskiej tak więc nie wiesz jak tam jest a proponujesz zmianę lokalu. Nam jest tam dobrze :bigrazz: :crossy: :crossy:

 

no i znow bedakowi pojechali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz: - NIE BYLEM I NIE BĘDE W UŁAŃSKIEJ PONIEWAŻ PRACUJE OD 19 I NIGDY NIE MAM JAK PRZYJŚĆ. I DLATEGO PROPONUJE LOKAL W KTORYM PRACUJE. JAK NIE TO NIE!

 

Najlepiej z miejsca komuś nawsadzać zamiast dopytać sie o powody mojej propozycji.Miło widzieć tak wielką chęć porozumienia.

Koniec tematu.

Edytowane przez kermadec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: - NIE BYLEM I NIE BĘDE W UŁAŃSKIEJ PONIEWAŻ PRACUJE OD 19 I NIGDY NIE MAM JAK PRZYJŚĆ. I DLATEGO PROPONUJE LOKAL W KTORYM PRACUJE. JAK NIE TO NIE!

 

Najlepiej z miejsca komuś nawsadzać zamiast dopytać sie o powody mojej propozycji.Miło widzieć tak wielką chęć porozumienia.

Koniec tematu.

 

Ale się denerwujesz!Robaczku niepotrzebnie.Trzeba bylo do zdania z propozycja dopisac ze nie mozesz dotrzec do lokalu bo w innym pracujesz. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kermadec bez urazy ale to chyba Ty jako proponujacy zmiany powinieneś podac jakis argument "za" prawda? a nie zostawic to do naszych domysłów... jako, ze tak zrobiłes to zapytałem po jakie licho przenosić? jak widze nie jestem sam... niech sie wypowiedza inni i wówczas podejmie się decyzje... takie uroki demokracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuje sie.

 

Chopie wsiądz wkońcu na tą swoją Adele i pokaż się ludziom.Na dzień dzisiejszy to twoje posty sa tyle warte co reklamy w TVN-ie.Moim zdaniem będziesz lekceważony do momentu aż tego nie zrobisz .Jak nazwa wskazuje to stronka dla ludkow ktorzy latają motorkami i umawiają się na kolejne wypady . Prowadzenie pogaduch o niczym tylko zaśmieca i nic nie wnosi .Do zobaczenia na drodze.

Ps. Jeżeli masz rzeczywiście ten zabytek i bedziesz nim latal to przyznam szacuneczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet spokojnie zaproponowal zmiane lokalu i dostal po glowie... :icon_razz: oj chyba zeczywiscie za dlugo kumulowaliscie negatywna energie przez ta zime nie mogac jej upuscic :wink:

 

Ps. Jeżeli masz rzeczywiście ten zabytek i bedziesz nim latal to przyznam szacuneczek.

Jezeli przy rozdawaniu Twojego "szacuneczku" kierujesz sie takimi kryteriami, to nie wiele on wart kolego :wink: a moze sie myle... staram sie nie ferowac wyrokow na podstawie kilku postow, ale sam sie prosiles :bigrazz:

 

P.S.

Gdzie w ogole jest ta "Ułańska"? i dlaczego jest tak ukochanym lokalem? :crossy:

 

Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet spokojnie zaproponowal zmiane lokalu i dostal po glowie... :icon_razz:

 

 

Oczywiście zgodzę się, ale nie podał alternatywy-nawet nie poznaliśmy nazwy owego lokalu...w którym pracuje nasz Szanowny KOlega i w którym mielibyśmy się spotkać. Tak więc to wcale nie wrogie nastawienie i absolutnie nie kumulacja negatywnej energii, bo każdy z nas nie jest w gruncie rzeczy zły.....

Przyjmijmy zasadę Ty jesteś w PORZĄDKU i Ja jestem w PORZĄDKU a będzie wszystko OK

 

Ta Ułańska znajduje się za Szpitalem Miejskim przy ul. Wyzwolenia - przyjdź teraz w środę to poznasz tych ciśnieniowych ludzi....hihihih

Edytowane przez Zana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...