Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przed chwilą obejrzalem kronike szczcinską i taka mała informacja na ul. Derdowskiego samochód dostawczy potrącił czerwonego sciganta kierowca motocykla zeskoczył prawdopodobnie to uratowało mu zycie mówią w TV. czy to nie był ktos z was?

 

 

no nie ale ty to masz zagrania?to przestroga dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dawno (bardzo dawno ) mnie tu nie było kidyś istniałem pod nazwą "boras" teraz wróciłem pod ina nazwą no ale jestem pozdrawiam wszyskich Świnoujście się kłania.

PS. GITTA dzięki za odwiedziny i z Asią planuje wypad gdzieś niedaleko na morze w sobote i w niedziele powrót spanie na plaży co Ty na TO?? :)

 

[ Dopisane: 14 ]

witam dawno (bardzo dawno ) mnie tu nie było kidyś istniałem pod nazwą "boras" teraz wróciłem pod ina nazwą no ale jestem pozdrawiam wszyskich Świnoujście się kłania.

PS. GITTA dzięki za odwiedziny i z Asią planuje wypad gdzieś niedaleko na morze w sobote i w niedziele powrót spanie na plaży co Ty na TO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Zbieramy zamówienia na koszulki z FORUM

LOGO bedzie z przodu

z tylu "HALO SZCZECIN" i Login

koszt podam jak wszyscy chętni się odezwą - im więcej koszulek tym mniej kasy.

Można zamówic też dla siebie więcej niż jedną, lub dla swojej polówki

PODAJEMY:

ILOŚĆ SZTUK

ROZMIAR ( S,M,L,XL,XXL )

LOGIN jaki ma być na koszulce

 

Kolor niebieski, co by byl inny niż wszyscy, chyba że chcecie

 

WSZYSTKIE INFORMACJE NA PRYWATNĄ POCZTĘ DO MNIE, ŻEBY NIE BYLO BALAGANU NA FORUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Boras! Świnoujście... miło' date=' miło :lapagora:

Może jakiegoś avatarka wrzucisz?

 

PS. Piszesz się na koszulki?

 

PS.2. Carioka! Mam logo 4Umowe!!! Mamy przygotować projekt koszulki to dowiemy się jakie będą koszty. Daj znać.[/quote']

 

 

Boras już od ponad roku tak samo jak ja ma koszulke:P 4UM MOTOCYKLISTÓW

 

[ Dopisane: Środa Sierpień 03, 2005 6:39 pm ]

To jest gdzies w Swinoujsciu' date=' jeszcze przed przeprawa? A i wie ktos moze kiedy sa Wikingowie w Wolinie?[/quote']

 

Bigos ale ciebie to wieki nie było na necie.Siemanerki.Pozdrawi cie róznież Ginna.

Wikingowie się zaczynają w piętek 5.08 i trwają do 7.08.Widziałam baner jak jechałam na Świnoujście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Boras! Świnoujście... miło' date=' miło :lapagora:

Może jakiegoś avatarka wrzucisz?

 

PS. Piszesz się na koszulki?

 

[/quote']

 

 

Boras już od ponad roku tak samo jak ja ma koszulke:P 4UM MOTOCYKLISTÓW

 

 

Sorry, skąd miałem wiedzieć... Chcemy zrobić nową partię, to tyle. Nie umniejszając przy tym (w żadnym wypadku) dokonań weteranów i zasłużonych w HALO SZCZECIN! :puchar:

Tak przy okazji - mógłbym jedną zobaczyć? :-) Daj tylko znać kiedy i gdzie. Jeśli będziesz na Wikingach to możemy się tam spotkać.

Pozdr.!

 

Poza tym kopę czasu się nie widzieliśmy i trochę stęskniłem się za Twoją roześmianą buźką! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Boras! Świnoujście... miło' date=' miło :lapagora:

Może jakiegoś avatarka wrzucisz?

 

PS. Piszesz się na koszulki?

 

[/quote']

 

 

Boras już od ponad roku tak samo jak ja ma koszulke:P 4UM MOTOCYKLISTÓW

 

 

Sorry, skąd miałem wiedzieć... Chcemy zrobić nową partię, to tyle. Nie umniejszając przy tym (w żadnym wypadku) dokonań weteranów i zasłużonych w HALO SZCZECIN! :puchar:

Tak przy okazji - mógłbym jedną zobaczyć? :-) Daj tylko znać kiedy i gdzie. Jeśli będziesz na Wikingach to możemy się tam spotkać.

Pozdr.!

 

Poza tym kopę czasu się nie widzieliśmy i trochę stęskniłem się za Twoją roześmianą buźką! :)

 

 

Wydawało mi się że Ania pokazała wam koszulke jak wyglądać ma?Jak nie wiecie to w moim avarku jest na zdjeciu:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...