Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przegieta jest ta zima, za oknem 12 stopni i nawet zrobilo sie sucho, mam nadzieje, ze zniknie bez zadnych oznak swojej mocy...,

choc w gorach moglo by spasc odrobine sniegu, bo inaczej urlop bedzie typowo alkoholowy, a nie narciarsko-alkoholowy ;-),

 

(jak nie ma o czym pogadac, to zawsze mozna o pogodzie, no nie ;-D)

 

pzdr,

 

---

 

kto katuje dzis od rana sprzety w okolicach Redy?

latam tylko to do jednego, to do drugiego okna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie trocszke nudno sie ostatnio zrobilo :biggrin:

ale widac powoli sie wszyscy budza :bigrazz:

Tak pomyslalem moze powtorzyc wypad na lagune bo ten ostatni to bylo... hoho

Tylko w przyszlym tygodniu bo teraz w weekend oddajemy krew.

 

Jesli uda sie wybrac na lagune to dla uczniow/studentow jest taki trick (tylko w tygodniu) ze jak sie powie "Lagusiowa Zabawa" do dostaje sie godzine gratis. :crossy:

Bylby ktos chetny powtorzyc ten dawny wypad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudno?Kto to powiedział?Po prostu nikt nie pisze, czy odrazu trzeba nazywac to nudą?Od każdego z was/nas zależy jak będzie forum działało po za sezonem:)A ja się jakoś dziewnie ożywiłam.Dlaczego?Czuję wiosnę:flesje:

No Laguna hmmmm grzmi zachęcająco.Powtórkę mozna zrobić.

Ja krwi nie oddaję-Szach oddaje!Czekolady dobre daja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho ho

jak zwykle trudne pytania :crossy:

nie wiecie czy w szczecinie da radę zarejestrować yamahe dt 80 z zagranicy?? mam papiery do niej ale w nich jest że to motocykl o poj 79ccm.

Wiele ludzi twierdzi, że takie sprzęty rejestruje się nie przedstawiając Briefu (ponoć wystarczy umowa)

próbowałem u mnie w Goleniowie i odpada... proszą o brief

Więc mogę spróbować w szczecinie ;)

A może wiecie w jakich stacjach diagnostycznych podchodzą do przegladow bardziej elastycznie niż u mnie :)

 

Pozdro

KayTecK

 

 

Zmień ludzi ich twierdzenia są z kosmosu!! :buttrock:

 

Pamiętaj że rejestrujesz tam gdzie jesteś zameldowany chyba że masz wspołwłaściciela ze Szczecina :flesje: ale to nic nie zmieni brief lub inny dokument dopuszczający do ruchu jak homologacja musi być wraz z pojazdem!!!

 

 

 

Pozdro!!

Edytowane przez Vidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...