Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yo yo yo.... szykowac sie ludki bo wracam niedlugo, na poczatku pazdziernika nawiedze Was :-))) Pozdrawiam Serdecznie... Fetorzyca wraca :D

Ps. Ja tez z Gumieniec, juz kiedys poruszalismy tutaj ten temat ale do Gumienieckiego spotkania nie doszlo, chociaz lepiej spotykac sie razem z "reszta miasta".

Ps. Juz sie nie moge doczekac az Was zobacze :buttrock: :flesje: :( :P

Edytowane przez Maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie plany na dzis?

Zapowiada sie ladna sobota,

Co prawda mam na 11:00 egzam,

ale pozniej chetnie sie dolacze gdzies..., o ktorejs....

 

 

 

hej :buttrock:)

jak to jakie plany weselisko:)))

hihih:)

bedzie wesolo:)

ja moze wyrwe sie z domu kolo 12-13 wiec dzwon jak cos polatamy razem :flesje:

501102876

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie plany na dzis?

Zapowiada sie ladna sobota,

Co prawda mam na 11:00 egzam,

ale pozniej chetnie sie dolacze gdzies..., o ktorejs....

Dzięki za ostatnie środowe wieczorne polatanko :( :P było OK !! Dzisiaj od 14 jestem wolny i można polatać :buttrock: :flesje: Kamil jak bedziesz chetny to jestem pod tel.888275235 oczywiście innych chetnych też zapraszam :D :D :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajjj...

 

Jeszcze nie moge się obudzić...z podziwu co udało nam się stworzyć. Parada była za mocna...

 

Dziękuje wam za tak wspaniałe spotkanie i dla mnie początek sezonu bo dopiero w pon. odbieram prawko.

 

Tak więc od następnego tygodnia już jak fundusze pozwolą latam z wami gdzie się da... :buttrock:

 

Szczególnie dziękuje Rafuszowi i Madrianie... za wizyte w domu i małą walke z moimi rodzicami naszczęście

 

bez rozlewu krwi i ciężkich przedmiotów.

 

Pozdrawiam Serdecznie

 

Makak.

 

:flesje: Zdrowie Młodej Pary i Wasze Zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś może mi polecić dobry warsztat motocyklowy? Bo ASO Suzuki na huzarów to chyba nie jest dobry? Chodzi konkretnie o przedni zacisk, uszczelki przy tłoczkach mają tyle syfu że nie hamuje, a ja już nie mam siły żeby z nimi walczyć...

 

Pozdrawiam

 

EDIT:

Nieaktualne :buttrock:

Edytowane przez Diego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parada byla idealna :buttrock: Szacun dla wszyskich za zgranie i wogole :(

Na koniec pogadalem z panami policjantami ale bez problemow, obiecalem ze nastepnych razem ich uprzedzimy :D Podczas rozmowy 90% osob (widzow) ktore staly obok stanelo w naszej obronie najezdzajac na panow policjantow :P

 

Jeszcze raz wielki szacun i wszystkiego najlepszego mlodej parze. Wygladali SUPER!!! :flesje:

 

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam serdecznie podziękować wszystkom przyjaciołom za stworzenie cudownej atmosfery i świetnej zabawy w nasz ( z Adą) jubileusz. Prezenty są przepiękne, (tylko czemu do jednej butelki wina przyklejona jest prezerwatywa??) nie ważne - napijmy się.

Ja - moze troche zestresowana wydarzeniami wcześniejszymi - wyluzowałam przy was na maxa i bardzo , bardzo jestem wdzięczna za to że byliscie w tym dniu ze mną.

Edytowane przez Carioka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec pogadalem z panami policjantami ale bez problemow,

 

 

 

o a ja nic nie odnotowalem ze sie pojawili - gdzie to bylo ze sie czepiali napisz cos wiecej

 

ma ktos moze zdjecia z parady widzialem ze bylo cykane b duzo i w czasie jazdy i na postoju filmiki tez bylo mozna by z tego cos zmontowac jakby mi ktos material udostepnil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje calej m....rodzince za piekna parade, w ktorej moglam brac udzial i za ffffajna imprezke przy grilu :flesje: . Bylo przesympatycznie. Fajnie bylo poznac kolejne osoby z Halo :P

Oby jak najwiecej takich spotkan :( A kogo nie bylo na paradzie niech żałuje - jest czego.

 

Ja teraz na Chociwel pomykam :D :buttrock: Pozdrowie go od Was :D

 

Pzdr 4 ALL

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...