Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko,czy Halo Szczecin ma w planach organizacje jakiegoś zlotu jeszcze w tym roku?Chętnie bym się gdzieś wybrał bo od niedawno udało mi sie zostać posiadaczem motocykla i chciałbym poznać ludzi ze świadka motocyklowego a najlepiej z zachodnio-pomorskiego.Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,czy Halo Szczecin ma w planach organizacje jakiegoś zlotu jeszcze w tym roku?Chętnie bym się gdzieś wybrał bo od niedawno udało mi sie zostać posiadaczem motocykla i chciałbym poznać ludzi ze świadka motocyklowego a najlepiej z zachodnio-pomorskiego.Pozdrawiam Wszystkich

 

Witam kolege, aczkolwiek jest temat "Powitalna" gdzie możesz się przedstawić. Napisz coś o sobie, jak tu trafiłeś, jak się zaczęła przygoda z motocyklami?

 

Proszę tu masz linka http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=47796&st=120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy zainteresowani pamietaja, ze jutro o 20tej spotkanie u mnie a nie w Ułańskiej? Pogoda ma byc ladna, wiec zrobimy grilla. :) . Kazdy moze przynesc co chce byle by sie nadawalo do upieczenia i nie grozilo, ze greenpeace przyjedzie z demonstracja ;) . Mam jeszcze jedna flaszeczke ze slubu Sylwii (trzymalam na specjalna okazje i sie takowaz nadazyla..) :biggrin: to bedzie czym grilla popic....

Dla tych co nie pamietaja: ul. Okulickiego 89.

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy zainteresowani pamietaja, ze jutro o 20tej spotkanie u mnie a nie w Ułańskiej? Pogoda ma byc ladna, wiec zrobimy grilla. :) . Kazdy moze przynesc co chce byle by sie nadawalo do upieczenia i nie grozilo, ze greenpeace przyjedzie z demonstracja ;) . Mam jeszcze jedna flaszeczke ze slubu Sylwii (trzymalam na specjalna okazje i sie takowaz nadazyla..) :biggrin: to bedzie czym grilla popic....

Dla tych co nie pamietaja: ul. Okulickiego 89.

Pozdr :)

 

Nowe gorące fotki ze Złocieńca wpadly właśnie na stronke Halo. Mam nadzieje że z jutrzejszego spotkania też coś się pojawi.

 

Pozdrawiam

 

ps. Następujące osoby proszone o wysłanie do mnie swojego fotka i opisa :icon_question:

 

KasiaTL

jantarski

Rolnik1985

Robuś

 

Oczywiście w celu rozpatrzenia kandydatury do pojawienia się na stronie Halo :bigrazz: Jeśli ktoś chce coś zmienić w swoim opisie itd to także prosze o kontak na PW.

Edytowane przez SzymonKa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege, aczkolwiek jest temat "Powitalna" gdzie możesz się przedstawić. Napisz coś o sobie, jak tu trafiłeś, jak się zaczęła przygoda z motocyklami?

 

Proszę tu masz linka http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=47796&st=120

:)gitta:))hm ja na powitanie to wypilem jabolka na zlocie w zlociencu:)hihih takiza 3.40 zacny rocznik 2 tygodnie ;))

prosze o przygarniecie moto_wujka:)))hihih do rodzinki:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)gitta:))hm ja na powitanie to wypilem jabolka na zlocie w zlociencu:)hihih takiza 3.40 zacny rocznik 2 tygodnie :))

prosze o przygarniecie moto_wujka:)))hihih do rodzinki:)))

 

No jak na przywitanie poszedł jakiś patyk lub byk to gitolo. A ja myślę że to rocznik poniedziałek był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy zainteresowani pamietaja, ze jutro o 20tej spotkanie u mnie a nie w Ułańskiej? Pogoda ma byc ladna, wiec zrobimy grilla. :biggrin: . Kazdy moze przynesc co chce byle by sie nadawalo do upieczenia i nie grozilo, ze greenpeace przyjedzie z demonstracja ;) . Mam jeszcze jedna flaszeczke ze slubu Sylwii (trzymalam na specjalna okazje i sie takowaz nadazyla..) :bigrazz: to bedzie czym grilla popic....

Dla tych co nie pamietaja: ul. Okulickiego 89.

Pozdr :)

 

My też wpadniemy, w końcu znowu was zobaczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...