Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie ładnie Rafusz trzeba było powiedzieć na Sułominie to by się urodzinowego flakona zrobiło.

Ode mnie i Blondis wielkie HAPPY BIRTHDAY :)

 

czlowiek sie starzeje wiec stara sie nie pamietac o kolejnych i kolejnych latkach ktore sie na karku pojawiają

starosc nie radosc - czym tu sie chwalic ;)

 

dzieki wszystkim za pamiec ;) i do szybkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dawno mnie nie było tutaj, więc dla wszystkich wspaniałych solenizantów składam spóźnione lecz szczere WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. Pamiętajcie jesteście W PORZĄDKU

 

a tu taka mała informacja

 

 

 

http://forum.motocyklistow.pl/Parada-SLUBN...NIE-t52607.html

Edytowane przez Zana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka z krasnojarska sle redu z basia!

9000 km strzelilo w 25 dni... motorek ma sie dobrze ,dupy nas nie bola, pogoda dopisuje. Prosimy WAS - > piszcie jakies pociaszajace smsy (+48-505-22-54-56) bo teskimy za krajem i za Waszymi pijackimi mordkami!!!! Dzieki!!!! Aha !!,pamietajcie ino ze u nas jest 7 godzin poznij niz u Was!!! T.j jak u was jest 10 rano to u nas juz 17!!!! [wazne jak bedziecie chcili wyslac sms po kolacji :icon_rolleyes: ]

ps. zainteresowani fotkami z wyjazdu niech zglasza sie do gitty,m.in jej wyslalem maila z prosba o rozeslanie dalej!

buziaki!

Redu + Basia

ps.jutro ruszamy na bajkał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka z krasnojarska sle redu z basia!

9000 km strzelilo w 25 dni... motorek ma sie dobrze ,dupy nas nie bola, pogoda dopisuje. Prosimy WAS - > piszcie jakies pociaszajace smsy (+48-505-22-54-56) bo teskimy za krajem i za Waszymi pijackimi mordkami!!!! Dzieki!!!! Aha !!,pamietajcie ino ze u nas jest 7 godzin poznij niz u Was!!! T.j jak u was jest 10 rano to u nas juz 17!!!! [wazne jak bedziecie chcili wyslac sms po kolacji :icon_razz: ]

ps. zainteresowani fotkami z wyjazdu niech zglasza sie do gitty,m.in jej wyslalem maila z prosba o rozeslanie dalej!

buziaki!

Redu + Basia

ps.jutro ruszamy na bajkał

 

 

Takim to dobrze:)

 

Szacuneczek dla was :icon_rolleyes: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja konno do pracy przyjechalam i o 14 wyjazd robie polatac troszku a jutro moze "pozno wieczorne latanie po miescie"?Kto reflektuje?Moze na 20:00 na Wałach i potem kierunke Europejska wziummmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja konno do pracy przyjechalam i o 14 wyjazd robie polatac troszku a jutro moze "pozno wieczorne latanie po miescie"?Kto reflektuje?Moze na 20:00 na Wałach i potem kierunke Europejska wziummmmmm

 

***ja sie pisze :)

wczoraj zrobilem traske okolo 21 - szczecin - autobana do zjazdu na gryfino - gardno - wylot na droge szczecin-pyrzyce - powrot przez plonie do domu. rowne 50 km, droga super bez dziur, zajebiscie malownicza. normalnie pelen romantyzm ;)

anyone?

diz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...