Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę już zacząć ćwiczyć gardziołka co byśmy ładny pokaz dali.

P.S. Miśka,nie mów tak publicznie że coś dla mnie masz,bo mi zabiorą :buttrock:

Do zobaczyska w czwartek

Ćwiczenia na dobre mi nie wyszły, do dzis mówić nie mogę.

-----Wypijemy Adzie piwko!!!!! ------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez pisalam ze jak cos chcecie dopysywac to na priv mi zglaszac.Malo ci robienia szumu?

Otwieram ci temat zebyś napisał bardzo rozwiniete zdanie:"Fajnie było."

 

 

A po co zaraz te złosliwosci????

Przeciez było ustalone- tydzien a nie dwa dni, temat nie był tylko dla mnie więc nie tylko dla mnie go otworzylaś. Bardzo dziękuję za jego otwarcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co zaraz te złosliwosci????

Przeciez było ustalone- tydzien a nie dwa dni, temat nie był tylko dla mnie więc nie tylko dla mnie go otworzylaś. Bardzo dziękuję za jego otwarcie :wink:

 

Witam! Przepraszam ja w sprawie formalnej. Czy Halo Szczecin zajmuje za dożo miejsca na serwerze, że ograniczamy ilość naszych postów w tematach? Jeżeli tak to ja dalej no koments ( czy jakoś tak ) . A tak na marginesie . Temat V2 miał być zamknięty za kilka dni, a już się zamknął. :icon_mrgreen: . Pozdrawiam.

 

Ps: Przepraszam, że się wtrącam.

WIELKIE PRZEPRASZAM DLA K0LEŻANKI GITTY. CHODZI O TEMAT: Wypadki na Halo Szczecin.

Gitta nie bij. Plis.

Edytowane przez Plakatufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CZY MOZE POZA PISANIEM O ZLOTACH MOZE JAKIS PLAN NA WOLNY WEKEND?

słyszałem ze sa DNI DRAWSKA i jakas impreza w TRZEBIEZY,no i zlot w MARIANOWIE

WIEC CO ROBIMY GAWEDZAIARZE! :wink:

 

Owszem wiemy.Idziemy na wesele! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem za. I BEZ ALUZJI mi proszę. Pozdrawiam . Pozdro dla Majkela " nawijacza kilometrów. Na 18-stu kołach.

 

 

HA, HA :icon_mrgreen: JAKBY TO PRZELICZYC NA KAZDE DWA TO ON Z NAS ROBI NAJWIECEJ :crossy:MA DUZE SZANSE NA WYGRANIE NASZEGO KONKURSU NA NAJDALSZE I NAJDŁUZSZE KM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA, HA :icon_mrgreen: JAKBY TO PRZELICZYC NA KAZDE DWA TO ON Z NAS ROBI NAJWIECEJ :crossy:MA DUZE SZANSE NA WYGRANIE NASZEGO KONKURSU NA NAJDALSZE I NAJDŁUZSZE KM :icon_mrgreen:

 

 

no nie wiem czy by wygrał ja do Lubina wracałem pociągiem :icon_mrgreen: co pociag tez sporo kółek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...