Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niezła ta metamorfoza... nie nadążam . HU ARJU ?!

 

No my się akurat chyba nie znamy nic dziwnego zaten, iż problem z rozpoznaniem, dla przypomnienia mówię: to pisze ja "stara" landryna a "nowa" Zula:biggrin:

 

 

A fetorzyc tez z nami bedziesz ?? Jak tak to bedzie najwieksza przemiana od czasu zjednoczenia Niemiec ;)

 

Z tym fetorzeniam ze mną radze uważać, lepiej mnie ubierać i karmić za jednym razem niż poić alkoholem :lapad: Zbyt duże koszta, ale nie odmawiam :P Będzie mi bardzo miło :P

 

 

no to ok,TERAZ CZAS NA ZIELONE ;)

 

nie, nie :wink: zieleń to nie mój kolor :wink: pomyślałam o białym :)

 

 

A kto dziś w ogóle lata?? My z Piotrkiem wybieramy się na polatankę jak się ciut ochłodzi, może po 20, dołącza ktoś??

Edytowane przez Zula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po pewnej nieobecności

Widze że sie troszke pozmieniało ludzie nicki zmieniaja ini sie sypią :lapad: dobrze że AC masz bo ja bym sie pochlastal jak by mi sie motor tak wysypał

ostatnio odwiedziłem Borne Sulinowo ( zapomniana miejscowość )

powiem wam że jestem pod wrażeniem co ruscy tam pozostawili i co oni tam mieli

i po drogach po poligonie sie pojeździło(pobłądziło) a moja kobiete do dziś plecy bolą jazda jak na rodeo ;)

nie trudno tam zabładzic wjechalem na wchile zobaczyć jak tam jest na poligonie a zeszło mi ze 2 godziny i jakieś 50km nakrecone

dobrze że pełen zbiornik miałem bo chyba bym go tam zostawił jak by mi wachy zabrakło

ale wekend mile spedzony z motorkiem i moja kobietą.

czy ktoś z was był na wekend w świnoujściu?? widzialem niezla kawalkade na trasie jak jechali ze Świnoujścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska czemu nikt nie lata?? Z Piotrkiem wyjechaliśmy ok.21 do miasta i tylko raz napotkalismy jakiś motocykl ;) narzekaliście jak padało, a teraz gdy pogodynka dopisuje to nikogo nie ma;-(

Może w czwartek ok.20 ktos jest chętny na jakiś mały wypadzik, może nad Zalew do Trzebieży?Posiedzimy,poplotkujemy,wypalimy szlusia i nawrotka na Szczecin :lapad: Co Wy na to? Są jacyś chętni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska czemu nikt nie lata?? Z Piotrkiem wyjechaliśmy ok.21 do miasta i tylko raz napotkalismy jakiś motocykl ;) narzekaliście jak padało, a teraz gdy pogodynka dopisuje to nikogo nie ma;-(

Może w czwartek ok.20 ktos jest chętny na jakiś mały wypadzik, może nad Zalew do Trzebieży?Posiedzimy,poplotkujemy,wypalimy szlusia i nawrotka na Szczecin :P Co Wy na to? Są jacyś chętni??

CZWARTEK GODZ 21:00 POWTÓRKA KARAOKE W KAKTUSIE :lapad:

EKIPA CHĘTNA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska czemu nikt nie lata?? Z Piotrkiem wyjechaliśmy ok.21 do miasta i tylko raz napotkalismy jakiś motocykl ;) narzekaliście jak padało, a teraz gdy pogodynka dopisuje to nikogo nie ma;-(

Może w czwartek ok.20 ktos jest chętny na jakiś mały wypadzik, może nad Zalew do Trzebieży?Posiedzimy,poplotkujemy,wypalimy szlusia i nawrotka na Szczecin :lapad: Co Wy na to? Są jacyś chętni??

 

Jak to nikt nie lata?Ja caly dzien jezdze dzisiaj!Dopiero wrocilam do domu.

A w czwartek koniecznie do kaktusa chcę iśc!Sylwia ty bedziesz szła,bo jesli tak to moze z basia Reda bys razem wracala,bo zabieram ja ze soba.Do tego zabieram tez moja swiadkowa:D To sie pobawimy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym fetorzeniam ze mną radze uważać, lepiej mnie ubierać i karmić za jednym razem niż poić alkoholem :lapad: Zbyt duże koszta, ale nie odmawiam :P Będzie mi bardzo miło :P

Fetorzenie to nie tylko schlanie sie jak baczek, to cos glebszego ;]

 

Ludziska czemu nikt nie lata?? Z Piotrkiem wyjechaliśmy ok.21 do miasta i tylko raz napotkalismy jakiś motocykl ;) narzekaliście jak padało, a teraz gdy pogodynka dopisuje to nikogo nie ma;-(

No ja w dzien to tyz nikogo nie widzialem .. wieczorem z Kopernikiem pohasalismy troszke...

Dzis 12 h w siodle ;] (z przerwami na jedzenie i uczelnie ;])

Edytowane przez Kudlaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pracuję ;) :lapad: :P a może i dobrze :P

Sylwia nie rób mi tego :wink: Ja już "niebieski" pokój naszykowałam.

Jeszcze nie moge normalnie mówić a co dopiero śpiewać ale będę na mur beton.

 

 

 

 

I jeszcze ogłoszenie naszego sympatycznego kolegi Kajtka z Goleniowa

Heja

Zbieram ekipę przynajmniej 20 osób do Heine Parku.

Jedziemy na kilka aut mam już około 12 osób z Goleniowa im wiecej tym lepiej

Na razie koszty dla takiej grupy wygladają śmiesznie tanio:

20e lub 26e od głowy za wjazd (zalezy czy zbierze się ekipa 20osób) 50zł od głowy za paliwo - gaz Nie wiem dokładnie... może coś dojdzie bo większość ludzi ponosi łączne koszta 250zł

Wiecej info: http://www.heide-park.pl/webcm Wyjazd planowany jest na sobotę 1 Lipca Start w nocy i powrót w nocy

Pozdro

KayTecK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...