Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 maja (piątek) na Wołczkowskim poligonie podczas tegorocznych juwenaliów Politechniki Szczecińskiej odbedzie się pokaz motocrossowych wyczynów ekipy "Broken Bones Enduroteam" !

Poza tą atrakcją odbędzie sie również Derby Racing, czyli emocjonujące wyścigi samochodowe po poligonie...

 

 

 

 

19 maja (piątek) - DERBY RACING i NOC FILMOWA

Miejsce: poligon wojskowy Wołczkowo

Start imprezy: 16:00

 

W programie:

18:00 Broken Bones - pokaz motocrossowych wyczynów ekipy "Broken Bones Enduroteam" [foto]

19:00 Derby Racing, czyli emocjonujące wyścigi samochodowe po poligonie. Bądź trzeźwy, miej prawo jazdy.. i odrobinę szczęścia w losowaniu a siądziesz za kierownicą warczącej fury...

22:00 Noc Filmowa - kino w systemie Dolby Surround, wielkie ogniska, skwierczące kiełbaski, przyjaciele. Mroczny-nocny klimat na pewno udzieli się nam wszystkim!

Planowane filmy:

PIŁA II (Saw II) - Okoliczności makabrycznego morderstwa, które bada detektyw Eric Mason (Donnie Wahlberg) świadczą o jednym: psychopatyczny morderca "Jigsaw" powrócił.

Niewinne ofiary zamknięte przez niego w jednej celi ponownie będą zmuszone do wzięcia udziału w śmiertelnej "zabawie". Od ich decyzji zależeć będzie, kto z uwięzionych przeżyje, a kto umrze. (wp.pl)

STRAŻ NOCNA (Nochnoy Dozor) - Los całego rodzaju ludzkiego zależy od delikatnej równowagi między dobrem i złem, ale pewnego dnia równowaga ta zostaje zachwiana. Tysiącletni rozejm między siłami światła i siłami ciemności został naruszony. Stara przepowiednia głosi, że pewnego dnia pojawi się ”Ten wielki”, który położy kres apokaliptycznej wojnie między Światłem i Mrokiem... (wp.pl)

KLĄTWA (The Grudge) - Zwykły dom przy zwykłej ulicy w Tokio, nie wyróżnia się niczym specjalnym spośród innych. Jednak to tylko pozory. Dom jest opętany. Związana jest z nim klątwa, która zabija każdego, kto wejdzie do domu. Jej ofiary umierają i wtedy rodzi się nowa klątwa. Jak wirus przechodzi na kolejne osoby, które pojawiają się w tym domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć doszły mnie słuch ze w Wołczkowie dziś o 1900 są organizowane Destruction Derby ( Crash Derby) !!!!!!!!!!!!!!!! Czy ktos ma plan sie tam wybrać ????????????? Podobno Sasza coś wie !!!!!!!!!!!!!!!!

 

W planie w ogóle jest "Chata" ale dopiero na 21. A na 19 prawdopodobnie z Aldkiem i Gittą pojedziemy na Wołczkowo. No bo w sumie co robić z czasem skoro dziś piatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Z tego co podsłuchałem w środe na spotkaniu na barce to koło piątku ma się na świecie pojawić nowy członek Halo Szczecin. Czkamy wiec na wieści!!

 

Pozdrawiam

 

 

Przykro mi, ale Juniorowi się nie spieszy :biggrin:

Bądźcie pewni, że was poinformujemy jak już zechce się z nami przywitać.

 

zrobcie koszulke xxxs halo szczecin ....tylko jakiego by tu nicka dac , bąbel ??

 

A pomysł z koszulką jest slodki :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19:00 Derby Racing, czyli emocjonujące wyścigi samochodowe po poligonie. Bądź trzeźwy, miej prawo jazdy.. i odrobinę szczęścia w losowaniu a siądziesz za kierownicą warczącej fury...

 

Pakujcie sie w puszki na konie i jedziemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak to w całości wyjdzie

 

 

no wiec juz jestem :bigrazz: wczorajszy cały dzionek od 8,00 az do godz0 1,00 walczyłem ze zbudowaniem motorku i juz go mamy w szczecinie,mam jeszcze pare drobiazgow do zrobienia ale juz wiekszosc za mna ,musze jeszcze pomalowac,rozebrac i nalac oleju w zawieche-przesmarowac i podniesc sprezyny,dorobic ciegna do spacerowek, sa juz pierwsze zdjecia jak ktos chce zobaczyc to podac poczte na gg i chetnie sie pochwale-jest poprostu czad :icon_rolleyes: wsk v-mz-HD-panonia i motorynka w jednym :biggrin:

 

 

potrzeba mi detki do koła mz, szerszej oponki co wejdzie na fele od mz-na tył,jakiegos wałka ze skory na narzedia na przod,prosze o pomoc bo czas ucieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolczkowo - jedno wielkie organizacyjne gowno.....

Ale i tak bylo dobrze.... wracajac z Kopernikiem mielismy terenowy transporter, ale zgubilismy go po drodze ;]

 

Było kiepsko na Wołczkowie, dla mnie jeszcze bardziej bo odniosłam szkody. Na moim udzie jest spory krwiaczek. Tak to jest jak blondynka nie umie wysiadać z terenowego wozu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolczkowo - jedno wielkie organizacyjne gowno.....

Ale i tak bylo dobrze.... wracajac z Kopernikiem mielismy terenowy transporter, ale zgubilismy go po drodze ;]

 

 

niestety , 0 , nic, żenada ....

 

oby juwenalia w przyszłym tygoniu okazały sie lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...