Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma za co dziekowac, jako 23 latka jestes juz znacznie mniej atrakcyjna :) :)

 

Powiedzmy ze szkoda komentarza na Twojego posta....ignoruje to cos wczesniej wypisywałes, wypisujesz teraz i bedziesz wypisywal.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walkie spuść trochę powietrza i sie tak nie napinaj. Nie mam kompleksu Boga, chyba Ci się coś pomyliło. Ja po prosu nie mam czasu na dziecinadę i edytowanie tematów jak ludzie w wieku 30 lat nie potrafią ze sobą rozmawiać na poziomie.

 

Tak więc jak chcesz to zakładaj swoje konkurencyjne forum, krzyż na drogę, a na razie musisz mnie znosić tutaj :-).

 

Pawel

 

Spoko "tygrysie" dam Ci jeszcze jedna szanse ;)

 

a tak na powaznie to Gita swietnie daje sobie rade, a poniewaz zna nas osobiscie pozwol to jej wycinac posty i wszystko zostanie w rodzinie :)

 

Pozdrawiam i spuszczam powietrze :)

 

Powiedzmy ze szkoda komentarza na Twojego posta....ignoruje to cos wczesniej wypisywałes, wypisujesz teraz i bedziesz wypisywal.....

 

skarbeczku, czytaj emotikony, po to sa :) nie traktoj moich wypowiedzi tak powaznie to nie bedziesz sie denerwowac :)

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec drogi kolegom adminom, zycze rychlego "powrotu na ziemie", osobiscie wole pomagac niz szkodzic, a kto wie w czym bede mogl wam kiedys pomoc? :)

 

Pozdrawiam

Walkie

 

Nie czepiaj się Shreka bo według mnie stara się być obiektywny i trzymać to wszystko w porządku , a roboty przy tym wiele . Trochę szacunku i bez pieniactwa proszę . :)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta, zrób jakąś pogodę!!! No, zrób, bo mi się odechciewa otwierać tę stronę...

 

A wieczór aktualny??? Może na żywo będziecie sympatyczniejsi?!?!?!

no ,no ,no no,ale super :)

jestem za :) ,pa pa do zobaczenia o 20 na barce

 

 

Nie czepiaj się Shreka bo według mnie stara się być obiektywny i trzymać to wszystko w porządku , a roboty przy tym wiele . Trochę szacunku i bez pieniactwa proszę . :)

jasne ,jasne i tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ,jasne i tak dalej :)

Bo ci wasy domaluje na stronie :) :)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy wszyscy na luz i będzie po sprawie. Nie po to klikałem dwie godziny, wycierałem sobie klawisz moję zajebiście drogiej myszy dodając Was do utworzonej grupy, żeby teraz tego żałować, bo się okaże, że robiłem to dla "bandy pieniaczy" ... :)

 

Kolega W napisał do mnie PW, jak sobie odpuścimy te brednie, to może nawet da się to przeżyć i jak dla mnie po sprawie. Gitta świetnie sobie radzi, my jej pomagamy i nie widzę powodu do czepiania się, tak więc tą kwestię uważamy wszyscy za zamkniętą, OK? zapraszam do kontynuowania tego tasiemca, ale w innych kategoriach ....

 

pozdrawiam wyluzowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy wszyscy na luz i będzie po sprawie. Nie po to klikałem dwie godziny, wycierałem sobie klawisz moję zajebiście drogiej myszy dodając Was do utworzonej grupy, żeby teraz tego żałować, bo się okaże, że robiłem to dla "bandy pieniaczy" ... ;)

 

Kolega W napisał do mnie PW, jak sobie odpuścimy te brednie, to może nawet da się to przeżyć i jak dla mnie po sprawie. Gitta świetnie sobie radzi, my jej pomagamy i nie widzę powodu do czepiania się, tak więc tą kwestię uważamy wszyscy za zamkniętą, OK? zapraszam do kontynuowania tego tasiemca, ale w innych kategoriach ....

 

pozdrawiam wyluzowany ;)

 

 

no ty to jestes gosc :)

 

Bo ci wasy domaluje na stronie :) :)

 

 

ty lowelas bo ci kotka ucieknie -mrucz tam dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Niedźwiedza na ogólnym bedę przypominać o spotkaniach,wyjazdach itp.

Dzisiaj tj 17.05.2006 o godz 20:00 spotkanie na Barce.

Natomiast Orzełek napisał, że w dniu 27.05.06 o godz.11:00 duze spotkanie na RYNKU w Wolinie z okazji Dnia Dziecka i Strazaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niestety pogoda bedzie bezlitosna ponieważ nie moge teraz pośmigać hihihi;)

ANGLIK i amerykanim zostaliscie dodani do grupy co widac po niebieskich nickach.Teraz zapraszam do poznania pozostałych ludzi bliżej w lokalu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...