Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja chcialem zlozyc zazalenie na kolege Batmana Batmana :D zadzwonil ten oszolom (przypuszczalnie nie sam bo byl w takim stanie ze nie trafil by w cyferki na klawiaturze :icon_eek:) o 2 w nocy na moja komore ;) :D i krzyczal... ale to strasznie krzyczal... i belkotal niezrozumiale... :D

Proponuje zeby nastepnym razem (jezeli mnie kocha) przyjechal o 4 nad ranem pod blok i spalil gume... ;)

 

A kolezanki z "ligi" nastepnym razem niech same zadzwonia i sie odezwa, a nie wykorzystuja "slabego psychicznie" kolege... ;) ;)

 

...to o ktorej i gdzie ten krajnik? :P

 

 

ja moge podjechac i strzelic ci z rury kilka razy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem normalną dziewczyna, która poprostu się tym pasjonuje!!!!Uwielbiam ścigacze, ze względu na ich "serduszko" i to jaki ono odgłos wydobywa z siebie

Lubisz odglos wiertarki ??

 

Spoko mistrzu opis sie zmieni koszulka dla Ciebie jest cały czas ale nie bylo jak ci dostarczyc bo sie zakopales ale wiesz jakie barwy obowiazuja na wyjazd?

Chlopie barwy PRATYJNE oczyWisCie ;]

 

dziewczyny Panów nareszcie rusza sumienie ;)

a co to takiego ?

 

 

 

czy widzieliscie kiedy zaczyna sie Zlot w Gryfinie i czy widzieliscie pogodę na przyszły tydzień? 25-27'C

bardzo ladnie.. znowu nie musze sie martwic o namiot ;]

 

ty ja mam taki brzydki motór, że ze wstydu aż mi farba w garażu na drzwiach spłowiała:)

Co jest.... garazyk brzydki ?? hehe .. niedlugo sie znowu do niego wprowadze to bedzie ladniej... i swiatelko sie zrobi ;]

 

nawet lubimy tych co jezdzą sportami i innymi wymysłami z tworzywa sztucznego !! a co niech se mają:icon_eek:

A ci co jezdza czoprami to wachaja nasze smrody.. niech se maja ;]

Apropo's moj sie sklada w 98% ze szlachetnego zlomu ;]

 

My z Dizlem mam nadzieję,że się nie spaznimy,oficjalna wersja dla Dizla brzmi-spotkanie na wałach o 10,a wyjazd o 10.30 tak tylko żeby zdążył się wyszykować.... Misiu nie czytaj tego :D :P

I jak zwykle sie oficjalnie spoznicie ;]

 

 

 

Ide do garazu skladac swojego szrota do kupy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Niedźwiedź na następny raz jak jedziemy przed tobą autkiem i ci machamy,to rusz tą rączką i też nam odmachaj, albo chociaż jakiegoś fakolca wystaw.

 

to ja napisałam/Dizlowa

 

Z góry sorki, jak nie widzę. :evil: Jestem juz Stary Niedźwiedź i zazwyczaj zasypiam na 5 kilometrze po wyjeździe ze stajni. ;) To do zobaczyska jutro na pasie. :D :P Dzisiaj lecimy z Magdą zwiedzać różniste ruiny w rejonie Reska i Łobza. :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam Wam potowarzyszyć w jakiś blizszych wypadach ale Kymco powiedzialo mam Cie w d.... i znowu zostalam niezmotoryzowana :-((( Wiec do czerwca , czyli do powotu Tubika znowu jestem czlowieczkiem chodzacym nie jezdzacym ;) :icon_eek: :D Jak pech to pech.... ja sie chyba powiesze :-(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Motoludki :P pogoda jak widac superowa ,aż mnie skręca dzisaj bo siedze nad magisterką... :evil:(( :D Bandziorrr wracaj mi tu prędko do zdrowia!!! Jutro Woświn :icon_eek: zapowiada się niezłe otwarcie sezonu

Pozdrawiam Ann

ps. Ja nie wiem co tu się ostatnio dzieje na tym forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY LUBIN 2006

Odbędzie się w dniach: 23-25.06.2006 w Lubinie, ul. Spacerowa ,

teren basenów małomickich., kierunek Lubin -Rudna

Organizatorzy zapewniają świetną zabawę, wiele konkursów i zabaw zręcznościowych, paradę ulicami miasta Lubina zakończoną pokazami jazdy ekstremalnej w wykonaniu czołowych grup kaskaderskich z całej Polski, świetną oprawę muzyczną, gastronomię, pokazy erotyczne i zabawę do białego rana a gwoździem programu będzie pierwszy i jedyny w Polsce koncert kultowego zespołu URIAH HEEP.

Koszt wjazdu : 35 zł ( w tym nocleg na polu namiotowym, koszulka, browar, posiłek, darmowy wstęp na koncerty : KULT, URIAH HEEP.)

Prosimy chętnych o potwierdzenie przyjazdu na email: [email protected]

 

Organizator: LUBIŃSKI KLUB MOTOCYKLOWY

TEL. 076 841 50 07,

WIKTOR 0661584992

Miejsce : LUBIN, woj. dolnośląskie

 

 

Mam nadzieje ze ekipa ze szczecina sie zbierze bo impreza bedzie naprawde przednia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest godzina 19,55 i deszcz pada -to zle :D

mam nadzieje ze jutro tak nie bedzie ;)

DZIS LANSOWANIE NAM NIE WYSZŁO JAKIS BŁAD W SZTUCE ORGANIZACJI-NIE WIADOMO NAWET KTO NAS ZAPROSIŁ BO NA MIEJSCU SIE NIE POKAZAŁ :P ,no chyba nie ten pan DROZDA :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest godzina 19,55 i deszcz pada -to zle :D

mam nadzieje ze jutro tak nie bedzie ;)

DZIS LANSOWANIE NAM NIE WYSZŁO JAKIS BŁAD W SZTUCE ORGANIZACJI-NIE WIADOMO NAWET KTO NAS ZAPROSIŁ BO NA MIEJSCU SIE NIE POKAZAŁ :evil: ,no chyba nie ten pan DROZDA :icon_eek:

 

wlasnie dlatego nie moge dojsc na czym polegal nasz pobyt na terenie top shopping, wszyscy sie zmyli w ciagu 30 minut a mialo byc podobno tak fajnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...