Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z innej beczki czy wiecie jak lub gdzie sprawdzic ilosc wejsc na strone www? Podobno jest jakas trona www gdzie wpisuje sie swoja strone i spradza ilosc wejsc.

http://www.stat.pl/ pod tym adresem mozna sprawdzic statystyki, ale tylko administrator strony i jesli ma ich znaczek na stronie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś odebrałam "kunia" z warsztatu :crossy: myślałam że dziś polatamy a tu d..... deszcz :buttrock:

Witam.

A ja odebrałem wczoraj i odrazu w siodło. Dziś też polatałem. Nawet do Hitlerowców na chwilkę wpadłem polatać po lepszym asfalcie :lalag:

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wczoraj bylo calkiem milutko :buttrock:

zeczywiscie Ułańskiej nie ma co zmieniac, lokal ma swoj specyficzny klimat i chyba tylko tam sa w stanie nas tolerowac :crossy: Kermadec jak chcesz miec prace to szybciutko wykasuj posty ze zapraszasz do swojego lokalu ;D

 

Pozdrawiam :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A ja odebrałem wczoraj i odrazu w siodło. Dziś też polatałem. Nawet do Hitlerowców na chwilkę wpadłem polatać po lepszym asfalcie :buttrock:

Pozdrówka.

No takiemu to dobrze....

A ktoś wyskakuje na wieczór na miasto........ czy za zimno dla was :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki czy wiecie jak lub gdzie sprawdzic ilosc wejsc na strone www? Podobno jest jakas trona www gdzie wpisuje sie swoja strone i spradza ilosc wejsc.

 

 

jest jeszcze www.stat4u.pl też trzeba umieścić znaczek na stronie ale można zdecydować czy każdy może podejrzeć statystyki czy tylko na podstawie hasła. Jak na darmową statystykę ma sporo opcji.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szacuneczek dla Walkiego

 

Sprzęto na pewno się nie zorsypie

NIe ma szans.. a po chrzcie to juz w ogole bedzie niezniszczalny ;]

 

A ktoś wyskakuje na wieczór na miasto........ czy za zimno dla was :buttrock:

Teraz za zimno, ale o 4 rano bedem lecial do pracy ;]

 

ponoc w weekend ma byc 20 stopni

Na minusie ?? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...