Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co daje poswiecenie kaskow :biggrin: ?

 

Opatrznosc koscielną :buttrock: bo boza chyba mamy na codzien :biggrin:

 

ksiezulo zeczywiscie wydal sie byc ok :buttrock: szkoda ze nie urzadzil pogadanki na zewnatrz wtedy chetnie bym posluchal... mam nadzieje ze jezdzi gdzies czasem bo lubie dysputy teologiczne :evil:

Edytowane przez Walkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksiadz WYMIATA - szkoda ze tak malo ksiezy jemu podobnych

 

No no a przedstwiłbyś się nam?

 

Co daje poswiecenie kaskow :buttrock: ?

 

A ty cos taki dociekliwy?Byłbyś na tej "innej" mszy to byś zobaczył.

 

Opatrznosc koscielną :buttrock: bo boza chyba mamy na codzien :evil:

 

ksiezulo zeczywiscie wydal sie byc ok :biggrin: szkoda ze nie urzadzil pogadanki na zewnatrz wtedy chetnie bym posluchal... mam nadzieje ze jezdzi gdzies czasem bo lubie dysputy teologiczne :smile:

 

No ja jeszcze na zlocie go nie widziałam,ale prywatnie bez sutanny hmmm fajnie prawi choć wówczas nie wiedziałam że to ksiądz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie sprawy:

 

1. witam wszystkich, forum sledze od jakiegos czasu ale jakos wczesniej nie bylo okazji zabrac glosu. latam na kawce od zeszlego sezonu tak wiec zaden ze mnie wyjadacz i nie mam przejechanych tylu km co poniektorzy na tym forum. mimo to pelen zapalu wyjezdzam kolejne zbiorniki paliwa :biggrin:

 

2. bylem wczoraj na swieceniu i przejezdzie przez miasto, widzialem ze bylo robionych wiele zdjec zarowno w kosciele jak i w trakcie przejazdu. czy ktos bedzie publikowal te zdjecia na jakiejs stronie lub moze je przeslac mailem?? bylbym wdzieczny za jakies info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie sprawy:

 

1. witam wszystkich, forum sledze od jakiegos czasu ale jakos wczesniej nie bylo okazji zabrac glosu. latam na kawce od zeszlego sezonu tak wiec zaden ze mnie wyjadacz i nie mam przejechanych tylu km co poniektorzy na tym forum. mimo to pelen zapalu wyjezdzam kolejne zbiorniki paliwa :buttrock:

 

2. bylem wczoraj na swieceniu i przejezdzie przez miasto, widzialem ze bylo robionych wiele zdjec zarowno w kosciele jak i w trakcie przejazdu. czy ktos bedzie publikowal te zdjecia na jakiejs stronie lub moze je przeslac mailem?? bylbym wdzieczny za jakies info

 

No i sie przedstawil bo takich Gall Anonimów to wiele na forum przybywa :biggrin:

A zdjecia i opisy pewnie na stronie www.haloszczecin.com sie juz nie dlugo pojawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty cos taki dociekliwy?Byłbyś na tej "innej" mszy to byś zobaczył.

Spoko :buttrock: . Nie chodzi mi o "zwyczajna" czy "inna" msze. Zapytalem: co daje poswiecenie kasku :buttrock: ? Czy to az taka dociekliwosc :biggrin: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Wczorajszy przejazd przez miasto był zacny. Dalismy znać, że wracamy na ulice, uliczki i aleje, i niech się kierowcy przyzwyczajają.

 

Jako samozwańczy Sekretarz Zarządu :biggrin: niniejszym ogłaszam:

 

Sezon Miejski 2006 za otwarty!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łe no widze ze przegapiłem atrakcje weekendu!

Walkie jak tam idzie nawijanie kmów?

nie leciałes przypadkiem w sobotę w kierunku Kołbaskowa?

PZDR!

 

docieranie idzie niezle, zostala stówka do 1000 i wymiany oleju, oboje sie strasznie meczymy, ale juz jej obiecalem ze po dotarciu to bedzie sie dzialo...! :buttrock:

co do kolbaskowa to latam w ta i z powrotem zeby natloc nieszczesnych kilometrow, niestety w sobote wyruszylem z kijewa i tak mi jajka wytrzeslo na plytach ze nie wiem czy jeszcze zostane ojcem :buttrock:

 

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

docieranie idzie niezle, zostala stówka do 1000 i wymiany oleju, oboje sie strasznie meczymy, ale juz jej obiecalem ze po dotarciu to bedzie sie dzialo...! :buttrock:

co do kolbaskowa to latam w ta i z powrotem zeby natloc nieszczesnych kilometrow, niestety w sobote wyruszylem z kijewa i tak mi jajka wytrzeslo na plytach ze nie wiem czy jeszcze zostane ojcem :buttrock:

 

Pozdrawiam :biggrin:

Widac często słuchasz wiadomosci;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...