Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa mutacja "halo"  

 

I na marginesie -> Paniom Wszystkiego Najlepszego  .

szkoda że na marginesie :buttrock: no........ ale co tam nie gniewamy się :P bo my równe babki jesteśmy.Dziękujemy wszystkim panom za pamięć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa mutacja "halo"  

 

I na marginesie -> Paniom Wszystkiego Najlepszego  .

szkoda że na marginesie :D no........ ale co tam nie gniewamy się :P bo my równe babki jesteśmy.Dziękujemy wszystkim panom za pamięć ;)

 

Wszystko zalezy od punktu widzenia, dla niektorych ten margines jest calym swiatem realnym :buttrock: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od punktu widzenia, dla niektorych ten margines jest calym swiatem realnym ...[/quote

A NA TYM MARGINESIE REALNYM NAJWAZNIEJSZE SĄ NASZE PLECACZKI UKOCHANE I SPRZETY :lol: :lol: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od punktu widzenia, dla niektorych ten margines jest calym swiatem realnym  ...

wow.......... mocne słowa ;)

 

NAJWAZNIEJSZE SĄ NASZE PLECACZKI UKOCHANE I SPRZETY

Ja osobiście nie znosze być plecaczkiem :twisted: ale co do sprzętu to się zgadzam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, karnawał nam się już skończył, zjedliśmy statystycznie po sześć pączków w "najgrubszy" dzień roku, utopilismy śledzia w cytrynówce, ale jest jeszcze po drodze do wiosny jeden taki śliczny kobiecy dzień.

 

DZIEŃ KOBIET !!!

 

Nie ważne ze ten dzień wymyślili amerykanie (podobnie jak walentynki), a upolitycznili komuniści, ważne by przeżyc w ten dzień coś miłego, spędzić czas w gronie przyjaciół, posmakować cos dobrego.

A żeby to wszystko się spełniło kobiety z HALO zapraszają na "super wieczór" do Ułańskiej na 20-tą w środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DROGIE AMAZONKI  

 

 

w dniu waszego swieta moje kobitki WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,i aby ci wasi faceci madrzejsi byli,i przy was sie nie nudzili,a na swoich konikach was wozili [ Dopisane: 08-03-2006, 07:11 ]  

domell napisał:

Bandzior napisał:

kto z szanownego grona Halo Szczecin wybiera się w tym sezonie na tor poznań?

 

A KTO WALI NA MIELENKO DRAWSKIE Z ŻONĄ  

 

CO ZATKAŁO W KAKAŁO MIELENKOSKIE CIAŁO

 

ale sie nasz kolega zarymował,to jakis nowy TALENT  

 

[ Dopisane: 08-03-2006, 07:17 ]  

domell napisał:

no i se gienerał slepaka pstryknoł  

VIDLAK BO CI RZĘDÓWKA ZROBI

 

 

ARTUR POWIEDZ W KONCU COS CO WSZYSCY ZROZUMIEJA A NIE TAKIE TAM PODJAZDY-POPROSTU ZAZDROSC PRZEZ CIEBIE PRZEMAWIA  

WSZYSCY MAJA ROWNE SZANSE A TY CO W KACIE STAŁES-MASZ APARAT TO SE PSTRYKAJ

 

Z tego posta i cytatów nie mozna się w ogóle połapać. Jenerał nauczysz się wkońcu pisac poprawnie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam jezeli uraziłem  DLA AMAZONEK SZACUNEK PEŁEN  

 

Siemano Domellos! Wkońcu dotarłeś na wortal motocyklistów z całej Polszi,ale z tego co pamietam to nie miałeś możliwości dojscia do netu.Teraz juz w domu podłaczyles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE DROGA GICIU FIRMOWY SZMELC :P :buttrock: ;)

NIE INSTALUJE BO ZA MIESIĄCDO ROBOTY NA 3 MIECHY WYJEŻDŻAM WRACAM NA SUŁOMINO ZABIERAM KONIA I KOBIETE I WYJAZD DALEJ ZA GRANICE

 

[ Dopisane: 14 ]

:D

 

[ Dopisane: 14 ]

ludzie zyjecie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich a w szczegulności KOBIETY bo to ich święto dziś mamy

nie wiem jak u was wczoraj ale z tego co czytałem to ładnie was w szczecinie zasypało a unas pieknie wczoraj słoneczko świeciło a wzieło mnie zaniosłem akumulator do garażu i odpaliłem go i nie zastanawiałem się długo zadzwoniłem go kolesie do Nowogardu i jazda do niego zeby odstawić konika do remontu. jak wyjeżdzałem było fajnie sloneczko i w miare ciepło (w Wolinie na moście było -1)

ale przed Wysoką Kamieńska zaczeło robić sie nie ciekawie na drodze zrobiły się tylko 4 czarne pasy (reszta to zmarziety snieg) a momentami to bylo całkowicie biało. ale co tam zmarzłem tylko w ręce i stopy. ale dojechałem i motork już jest w warsztacie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby to wszystko się spełniło kobiety z HALO zapraszają na "super wieczór" do Ułańskiej na 20-tą w środę.

Plecha (alias Klecha) i ja trochę sie spóżnimy więc nie wyjeść mi tam wszystkich landrynek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...