Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to już ostatnia szansa na bryknięcie?

 

 

Dzisiaj przyczytałam jedna uwage o DRce:"na podstawie doświadczen przeprowadzonych w warunkach rzeczywistych moge z cala pewnościa ztwierdzic iż suzuki to KUPA GOWNA....jednak honda to honda...eeh :/"

Znasz autora tych słów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyczytałam jedna uwage o DRce:"na podstawie doświadczen przeprowadzonych w warunkach rzeczywistych moge z cala pewnościa ztwierdzic iż suzuki to KUPA GOWNA....jednak honda to honda...eeh :/"  

Znasz autora tych słów?

Nie znam autora jednak podejrzewam, że warunki rzeczywiste dla niego ograniczyły się do przeczytania kilku artykułów bądź postów. Miałem Hondę, mam Suzuki i każdy z tych motocykli ma swoje wady i zalety. Pytasz się mnie czy znam gościa, bo chcesz mu ręcznie wytłumaczyć, że źle kombinuje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta uwaga dotyczy DR 350 a hikor jeździ na DR BIG, oczywiście nie jest to moja opinia

Ty akurat wiesz o kogo chodzi!!!

Miałem Hondę, mam Suzuki i każdy z tych motocykli ma swoje wady i zalety. Pytasz się mnie czy znam gościa, bo chcesz mu ręcznie wytłumaczyć, że źle kombinuje?

Nie koniecznie.Natomiast nie trawię jak ktos "wychala" motocykl którym jeździ a inne traktuje jako "kupe gowna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze ze Ty to tam nie tylko motor tankujesz Very Happy

 

Hehe

Troche przelalem zbiorniki i musialem dzisiaj spac do 17 prawie:) a jak od tego przelania boli glowa uuuuuu

Ale oplaca sie bo to najlepsza stacja na swiecie":D hehehe

 

[ Dopisane: 11-12-2005, 20:06 ]

a jeszcze mi sie cos przypomnialo jesli chodzi o regulacje:) Proponuje serwis kolo cukrowej jak Ci zrobia regulacje za 2 tys to bedzie palic jak zlotko:) tam sa na prawde specjalisci :)

sorry musialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z racji tego ,że forum nazywa się "Zloty...." mam pytanko:

-gdzie w tym sezonie dotarliście(na które zloty)?

-jaka jest wasza najdłuższa trasa (w tym lub w poprzednich sezonach)?

i oczywiście na jakim sprzęcie :P

 

Zaimponowała mi kiedyś ekipa z Rzeszowa-na junakach przyjechali na "Zlot Junaka" do Szczecina-zajęło im to kilka dni,ale koniecznie chcieli zobaczyć miejsce gdzie produkowało się "janki" :)

Aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ' date='że forum nazywa się "Zloty...." mam pytanko[/quote']

Hey, wreszcie konkretna i bardzo słuszna koncepcja :P

 

gdzie w tym sezonie dotarliście(na które zloty)?

w tym roku niewiele tego było' date=' starzeję się chyba ;) był Zlot Junaka w Szczecinie, takiż w Świnoujściu (Rajd), dla mnie-jednodniowy Złocieniec (ale w błotku sie odświeżyłem :!: ), Winobraniowy w Zielonej Górze oraz Grandys Duo w Poznaniu :) Dodatkowo wiele wypadów ze znajomymi, jeszcze więcej solo.

 

jaka jest wasza najdłuższa trasa (w tym lub w poprzednich sezonach)?

i oczywiście na jakim sprzęcie

by nie zanudzać ogranicze się do bieżącego sezonu :P : Szczecin-Praga-Alpy-Split-Dubrownik-Sarajevo-Budapeszt-Szczecin, łącznie 5500km :P Motocykl: oczywiście bezbłędny Bandit ;) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi juz przeszedł zapał latania gdy za oknem nawet +5C nie ma... może jeszcze sie nie stęskniłem za Sunią? Pewnie koło lutego bedę wypatrywał takich dni jak dzisiaj

Taaa.. kolo lutego to bedziesz siedzial w garazu na suni' date=' pochylal sie na boki i sam robil: brum, brum.. bo na dworze bedzie pewnie snieg (zamiast w grudniu to w lutym i marcu)..

 

a jeszcze mi sie cos przypomnialo jesli chodzi o regulacje:) Proponuje serwis kolo cukrowej jak Ci zrobia regulacje za 2 tys to bedzie palic jak zlotko:) tam sa na prawde specjalisci

:-D :-D :-D ... krolestwo za scierke do monitora...

 

widoki w Alpach musiały być bajeczne

Winkle pewnie jeszcze lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczecin-Praga-Alpy-Split-Dubrownik-Sarajevo-Budapeszt-Szczecin' date=' łącznie 5500km [/quote']

 

trasa w sam raz dla mojego Trampika... może kiedyś :)

 

Na mój pierwszy sezon na dwóch kółkach wybrałem się z racji braku czasu tylko na tygodniowy wypad: szczecin - bratysława - liptovsky mikulas - kudowa zdrój - szczecin czyli około 2200 km na Transalpie '92

 

Pozdrowionka i do zobaczenia na trasie gdy sniegi już odpuszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój pierwszy sezon na dwóch kółkach wybrałem się z racji braku czasu tylko na tygodniowy wypad: szczecin - bratysława - liptovsky mikulas - kudowa zdrój - szczecin czyli około 2200 km na Transalpie '92

 

 

Moje trasy organiczaja się do jazdy po Polsce ze względów wiadomych-(najdalej)Kraków,Wrocław, Trójmiasto. Oczywiście na byłym ukochanym GSie,który był perełką wśród GSów :) .Nie narzekam że jezdze po Polsce, ponieważ jest to piękny kraj tylko trzeba wiedzieć gdzie jechać.

W sezonie 2005 zjezdzilo się zloty a te ktore zawsze w pamieci pozostają to Polanów(nieszcześliwy wypadek Miśka) i Złocieniec(zadyma pod sceną kobieta kontra facet i wiele innych). Ci co byli widzą co się działo na każdym zlocie a kazdy przynosi nowe wspomneinia :-D

W tym roku plan jest wyjazdu wkońcu w Bieszczady albo...dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...