Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAJCIE!!!!

Pochłonieta wczoraj pracami kuchennymi mającymi na celu nieźle ssię bawić :split: dopiero teraz zajżałam na forum

O BOŻE - JESTEM W SZOKU

MOI KOCHANI jest mi tak miło za wszystkie wasze zyczenia, że az mi sie łezka zakręciła.

BARDZO BARDZO Wam wszystkim dziękuję - nie spodziewałam!!!!

"Prawdziwy przyjaciel to najwieksze szczęście które możesz spotkac"

 

Buziaki dla wszystkich i jeszcze raz DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po balandze u księdza. Było rozwiązanie konkursu na temat "Władka". Chodziło oczywiście o Domela. :-D :-D :-D Kto zgadł, miał wczoraj u mnie piwo zgodnie z obietnicą :D ;) :P Za drogo mnie to nie wyniosło ;) :flesje: :crossy: Coś nas mało ostatnio na tych spotkaniach weekendowych. Chyba, że jeżdżę nie tam, gdzie trzeba. A może Kuce już poszły zimować? :roll: :roll: :roll: Na forum też nie ma tłoku. :crossy: :crossy: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po balandze u księdza. Było rozwiązanie konkursu na temat "Władka". Chodziło oczywiście o Domela. :-D :-D :-D Kto zgadł' date=' miał wczoraj u mnie piwo zgodnie z obietnicą :P :P :P Za drogo mnie to nie wyniosło :P :P :P Coś nas mało ostatnio na tych spotkaniach weekendowych. Chyba, że jeżdżę nie tam, gdzie trzeba. A może Kuce już poszły zimować? :roll: :roll: :roll: Na forum też nie ma tłoku. :) :) :([/quote']

 

Tak tak jeździsz tam gdzie nie potrzeba ale spokojnie wszystko się wyprostuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Niedzwiedziu tak sie nie ciesz :!: piwa Ci nie odpuszcze pomimo że u księdza byłeś. U nas kuń dobry tylko mój akumulator wysiadłi i świece mi padły, zapłon też cienko, cieniutko. POZDROWIENIA DLA HALO SZCZECIN- ale to ładnie brzmi :P

 

[ Dopisane: 18-09-2005, 21:54 ]

Jakis swiezy wypust' date=' co? A daja takim prawo jazdy? [/quote']

No przecież własnie Kasia mnie uświadomiła że skończyły 18 lat :!: :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Niedzwiedziu tak sie nie ciesz

A z czego tu się k.. cieszyć: W tylnym kapciu pół atm., w chłodnicy połowa stanu, akumulator na pół gwizdka, nic, tylko ująć w dłoń "pół" i siąść cichutko pod płotem. :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak sie bawiliście w weekend? Gdzie sa fotki? :P Ja niestety przez weekend miałem troszke pracy. W domku pojawiłem sie wczoraj po 22. W Poznaniu za to koni latały całe stada :P niestety ja mogłem sobie tylko posłuchać :)

No nic może humor mi sie poprawi jak dostane wypłatę za wrzesień :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop, urlop i po urlopie... Już dzisiaj siedzę w pracy i niestety humoru wcale mi to nie poprawia :-x A tu taka cisza na naszym forum... Jakby wszystkich wymiotło do ciężkiej pracy, mam nadzieję, że nie...

 

No to trzymajcie sie, wracam do papierków, nazbierało się tego... cała sterta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vizka jeszcze nie wymiotło, skoro cisza na forum to znaczy ze ludki jeszcze latają, zobaczysz co się będzie działo na forum po pierwszych przymrozkach i opadach śniegu.....nie nadązymy z czytaniem !! PzDr aLL..... :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe prawda w zimie zapewnie frekwencja wzrośnie :P co mozna robić jak za oknem pogoda pod psem a w garażu zamiast enduro stoi sprzęt drogowy? Po śniegu trudno latac na drogowych oponach na kostce pewnie było by łatwiej :P

A propos urlopu to mam plana wybrać część z tegorocznej póli po targach bo narazie w pracy młyn jak diabli :twisted: Mam nadzieję że pogoda wytrzyma jeszcze kilka dni :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vizka jeszcze nie wymiotło, skoro cisza na forum to znaczy ze ludki jeszcze latają

No własnie nie jestem tego taka pewna, pracuję w centrum i przed oczami mam jedną z głownych ulic i jakoś nikt, ani nic nie lata... spokój na ulicy taki... nikt nie przelatuje z hukiem, nikt nie strzela z tłumika... nie wiem co sie dzieje... czy wszyscy odstawili już sprzęty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...