Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wylatuje około 19.00 z Adrianem ze stacji CPN NESTE pod Realem.  

Jak lecicie z Generałem to zaczekajcie na nas na tej stacji macie po drodze.

Mi odpowiada, bo tym razem lecę sam. :lol: :P :lol: Baby mi sie zbuntowały. :) :( :) :split: A Generała trzeba pytać. Decyzja do 15.30, bo potem odpadam od komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellou wszystkim,

Cześć Rebelka, a co to się stalo że nowy precelek do nas na Halo zawitał?

:) :( :P

 

Jestem rowniez chetna i gotowa do pomocy przy urzadzaniu nowego motolokum

Super, każde ręce sie przydadzą, bo cos mało tych "prawdziwych" facetów zgłosiło sie do pomocy.

Wiecie podcas pobytu w klubie zgubilem kluczyk z niebieskim czymś tam

 

Kolarz, Ty przejdź na abstynence, żeby cos tak fajnie było, bo popsułeś sie nasz przyjacielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wczoraj było- mam nadzieje ze za tydzien bedzie powtorka.  

napiszcice cos wiecej o tych koszulkach...

No no ktoś tu ostatnio mówił w pubie że jest preclem a nie jakies tam Halo Szczecin a tu prosze,czyżby już precle nie miały swojej listy meilingowej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska mam do was sprawe jestem w trakcie sprzedawania swojego motorka i mam do was prozbe mam na oku dla siebie nastepny sprzet "suzuki marauder VZ 800" i jest taka do was prozba czy ktos z was ma cos takiego lub zna kogos kto ma chcialem sie do niego przymierzyc nie wiem czy nie bedzie za maly? a i jeszcze sprawa do CARIOKI bede na wekend w szczecinie ale niestety nie motorkiem i jak tam moja koszulka jak bede w szczecinie to sie odezwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska mam do was sprawe jestem w trakcie sprzedawania swojego motorka i mam do was prozbe mam na oku dla siebie nastepny sprzet "suzuki marauder VZ 800" i jest taka do was prozba czy ktos z was ma cos takiego lub zna kogos kto ma chcialem sie do niego przymierzyc nie wiem czy nie bedzie za maly? a i jeszcze sprawa do CARIOKI bede na wekend w szczecinie ale niestety nie motorkiem i jak tam moja koszulka jak bede w szczecinie to sie odezwe.[/

 

 

 

podjedz do widlaka onma u siebie w komisie takie sprzety ul dabrowskiego9 ,ale juz teraz moge ci powiedziec ze za maly dla ciebie proponuje ci szukaj minimum1500 vn kawasaki,lub intruza 1.4 chyba ze chcesz niec rowerek,pozdrawiam pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wczoraj było- mam nadzieje ze za tydzien bedzie powtorka.  

napiszcice cos wiecej o tych koszulkach...

No no ktoś tu ostatnio mówił w pubie że jest preclem a nie jakies tam Halo Szczecin a tu prosze,czyżby już precle nie miały swojej listy meilingowej? :(

 

mamy i calkiem dobrze sie 3mamy. Ja poprostu chce abyscie dodrukowali koszulke z napisem na plecach "Mandaryna". W ten sposob ta niepowtrzalna wokaliskta stanie sie czlonkiem honorowym "Halo szczecin" :P

 

No wiesz to taki maly gift na otarcie lez po sopockim styraniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy i calkiem dobrze sie 3mamy. Ja poprostu chce abyscie dodrukowali koszulke z napisem na plecach "Mandaryna". W ten sposob ta niepowtrzalna wokaliskta stanie sie czlonkiem honorowym "Halo szczecin"

 

 

O co ci chodzi?masz jakiś problem że Halo się bardziej pokazuje niż Precle?

...przyznaj się już teraz wszystkim że to twoja ulubiona szmelcalistka :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska mam do was sprawe jestem w trakcie sprzedawania swojego motorka i mam do was prozbe mam na oku dla siebie nastepny sprzet "suzuki marauder VZ 800" i jest taka do was prozba czy ktos z was ma cos takiego lub zna kogos kto ma chcialem sie do niego przymierzyc nie wiem czy nie bedzie za maly? a i jeszcze sprawa do CARIOKI bede na wekend w szczecinie ale niestety nie motorkiem i jak tam moja koszulka jak bede w szczecinie to sie odezwe.

 

wpadnij do mnie posiadam takowy sprzecik u siebie, przymiarka mile widziana krawiec do uslug :) Gen. Dąbrowskiego 9 róg Piekary obok UPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko wszystkim

 

 

Bardzo dziękuję, że zostawiliście mnie na ten wekend samą nawet nie informując, że plany z imprą się zmieniają. Teraz już wiem, że jesteście jak najbardziej w PORZADKU. Tak do WAs mówię....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, że zostawiliście mnie na ten wekend samą nawet nie informując, że plany z imprą się zmieniają. Teraz już wiem, że jesteście jak najbardziej w PORZADKU. Tak do WAs mówię....?

 

Nie jestes sama :) Ja mialem leciec z pewna osoba (nie bede mowic glosno) do Mielenka, ale niestety ta osoba zmienila plany. Co sie dzieje z tymi ludzmi, caly czas zmieniaja zdanie :twisted: Wiec weekend zapowiada sie sympatycznie przed tv w domu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...