Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Monia napisał:

Kiedy zabieramy się za remont naszego KLUBU

 

Moni świetny pomysł' date=' zbieramy ekipe i do roboty. [/quote']

 

 

Ja jestem chętna !! Remonty to świetna zabawa !!

 

To może już od środy zaczniemy na spotkaniu?Od czego zaczynamy?Jesli będą rekwizyty to trzeba będzie je przymocować.W zwiazku z tym potrzebna będzie wiertara i kołki rozporowe lub inne gadżety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie mi dane sie stawic w srode' date=' to juz kilka gadzetow bedzie odemnie, kilk ana sciane, kilka na stol

No i ofkors pomoge przy remoncie:)[/quote']

O proszę jeden prawdziwy mężczyzna już sie do pracy zgłosił, czekamy na nastepnych :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze tak ucieklem, ale w tygodniu obowiazki :-) . Zreszta i tak nic wypic nie moglem, to zadna przyjemnosc patrzec jak inni sacza piwko. Najwazniejsze ze udalo mi sie odebrac koszulke i do nastepnego :) ... POZDR ekipe Halo Szczecin !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze tak ucieklem' date=' ale w tygodniu obowiazki :-) . Zreszta i tak nic wypic nie moglem, to zadna przyjemnosc patrzec jak inni sacza piwko. Najwazniejsze ze udalo mi sie odebrac koszulke i do nastepnego :) ... POZDR ekipe Halo Szczecin ![/quote']

 

No Bigos wkońcu się ujawniłeś:DDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe' date=' mam nadzeje ze bede mogl czesciej sie pojawiac na spotkankach :) . Ujawnilem sie? Ale ja nigdy sie nie ukrywalem :-D !!![/quote']

 

Może przypomnieć wyścigach skuterów 2-3 lata temu jak byłeś i się nie ujawniłeś?He?:DDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo ekipa szczecinska! w sobote przypada kolejna rocznica wypadku szweja i slabego. jest w tym terminie zlot w mielenku i zielonej gorze wiec moze podjedziemy jutro wieczorem zapalic u nich na pasie znicze? Moge z mloda sie tam pojawic okolo 21 (a nawet prawdopodobnie dopiero kilkanascie minut po ...). troche pozno ale taka praca :) kto sie pisze na taki wypad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo ekipa szczecinska! w sobote przypada kolejna rocznica wypadku szweja i slabego. jest w tym terminie zlot w mielenku i zielonej gorze wiec moze podjedziemy jutro wieczorem zapalic u nich na pasie znicze? Moge z mloda sie tam pojawic okolo 21 (a nawet prawdopodobnie dopiero kilkanascie minut po ...). troche pozno ale taka praca :) kto sie pisze na taki wypad?

 

Niestety nie:(

Inny plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...