Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na największy Zlot na Pomorzu XVII Międzynarodowy Zlot Motocykli „Nad Zalewem”

Miejsce: Polanów k/Koszalina

Termin: 8 – 10 lipca 2005r.

Organizator: Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu zaprzyjaźnieni motocykliści z Ustki, Słupska i Polanowa, Urząd Miejski

Kontakt: Feliks, Ewa Tel: (094) 3188374, (094) 3188229 e-mail: [email protected]

Wjazd: 35,00 złotych za to zapewniamy: znaczek zlotowy, koszulkę, pole namiotowe Konkursy: siłacz, strażak, walki w błocie, walki w kisielu, wspinaczka na pal, i inne.

Atrakcje: koncerty, tor crossowy, parada motocykli, giełda części motocyklowych, sexy show.

Nagrody: najdłuższa trasa za zlot (kobieta, mężczyzna), najstarszy i najmłodszy uczestnik zlotu, najstarszy motocykl „zabytek”.

 

Może komuś sie przyda ta informacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski z Membraski, a co z Sułomino? Ja bym pojechała, a wy?

 

[ Dopisane: 28-06-2005, 16:15 ]

Napewno sie przyda.Tak tydzień wcześniej trzeba już szczegłowe informacje dostarczyć.Jeśli o mnie chodzi to nie wiem czy pojadę.Cały czas czas siedze na szpilach. :)

 

Gita nie siedź na szpilach. siedź na miękkim :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gita nie siedź na szpilach. siedź na miękkim

 

 

Jestem fakirką. :twisted:

 

[ Dopisane: Wtorek Czerwiec 28' date=' 2005 3:35 pm[/i'] ]

o co chodzi Gitta, przecież byłaś zdecydowana.

 

 

Zawsze jestem pewna i zdecydowana,ale teraz nie jest to zależne ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszalin lezy 160 km od szczecina (na mapie nie mam takiego czegos jak polanów wiec licze do koszalina ) jadać ze stała pretkoscią 40 km/h (max 45 km/h)to w ciągu 4 godzin powinnienem tam dojechac na komaze o ile by sie nie przegrzal lub by mnie ktos nie potrącił :( pobił bym pewnie rekort przejechanych ilometrów na komaze :) aaa polanów przeciesz to 40 kilometrów od koszalin a kolejna godzina jazdy eh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszalin lezy 160 km od szczecina (na mapie nie mam takiego czegos jak polanów wiec licze do koszalina ) jadać ze stała pretkoscią 40 km/h (max 45 km/h)to w ciągu 4 godzin powinnienem tam dojechac na komaze o ile by sie nie przegrzal lub by mnie ktos nie potrącił pobił bym pewnie rekort przejechanych ilometrów na komaze aaa polanów przeciesz to 40 kilometrów od koszalin a kolejna godzina jazdy eh

 

 

Chłopcze nie ty piewrszy byś te trase pokonał komarem.4 godziny jedzie się np. SHLką.Poza tym Polanów to znana miejscowośc i od Szczecina jest 220km!!A sprzęcik może ci stanąć okoniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze moze cos zepsuc sie ale nie żałował nieudane podruży bo wiem ze nawet jak bym stanł w połowie drogi na zlot to cieszył by sie ze odjechalem sam od chaty te 110km jak dla mnie to jest juz jakis wyczyn :) a dojechac komarem mianowicie rozłozyc jego siły witalne tak aby przejechal bez zatrzymywania 220 km to naprawde trzeba sie namęczyc :D jak juz zakupie sobie cokolwiek z papierami to jeszcze w te wakacje wyrusze zwiedzac polske bo to moje mażenie jak na razie dobrze sie zapowiada :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze moze cos zepsuc sie ale nie żałował nieudane podruży bo wiem ze nawet jak bym stanł w połowie drogi na zlot to cieszył by sie ze odjechalem sam od chaty te 110km jak dla mnie to jest juz jakis wyczyn a dojechac komarem mianowicie rozłozyc jego siły witalne tak aby przejechal bez zatrzymywania 220 km to naprawde trzeba sie namęczyc jak juz zakupie sobie cokolwiek z papierami to jeszcze w te wakacje wyrusze zwiedzac polske bo to moje mażenie jak na razie dobrze sie zapowiada

 

 

Moi koledzy Fetorsi z Dębna pokonali 400km komarkiem i co ty na to???Więc nie fisuj bo to żadna nowość.Maxymalną możesz sobie liczyć a średnia wyjdzie ci 20km/h.Tamte rejony to teren góreczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nieufna kobieto :D to jest wyzwanie a wiec musze udowodnic ze przejade te 200km na początek oczywiscie :( jest to prawie jak zakłat a jak sie zakładam to walcze do konca wiec wlasnie zwiekrzylas szanse teraz to sie zmobilizuje zostawie sobie 1 miesiąć pod koniec wakacji na wycieczki. 1 wrzesnia jesli wczesniej uda mi sie gdzies pojechac zrobie sprawozdanie z mojej eskapady :] wrzystko jest zalezne od tego czy bede mial sprzet z dokumentami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...